بدنام Ponzi کرد برنی Madoff خواسته است یک قاضی به او بدهد “دلسوز انتشار” از 150 سال حبس و گفت که ترمینال نارسایی کلیه و به سختی 18-ماه به زندگی می کنند.

در سال 2009 سرمایه بود به زندان فرستاده می شود پس از شفاعت گناه به بیش از 10 فدرال اتهامات مربوط به یک طرح پونزی که شامل صدها نفر از مشتریان خود را.

اما وکلای نیویورک متولد مشاور مالی باید ثبت مدارک دادگاه می گویند 81-سال-تا پایان مرحله بیماری کلیوی و دیگر “مزمن شرایط پزشکی جدی است”. از جمله فشار خون بالا و بیماری های قلبی عروقی.

“وجود دارد هیچ درمان برای من نوع بیماری” Madoff گفت: واشنگتن پست در یک مصاحبه تلفنی ابراز ندامت برای سازماندهی بزرگترین طرح Ponzi در تاریخ است.

پس از گذراندن بیش از یک دهه در پشت میله های زندان, Madoff گفت: در حال مرگ خود را آرزو بود برای نجات روابط او با نوه او.

او گفت: “من در خدمت 11 سال در حال حاضر و کاملا رک و پوست کنده من از طریق آن رنج می برد.”

ایالات متحده دفتر دادستان در منهتن کاهش یافته است به نظر. دادستان در حال انتظار برای فایل یک حرکت در پاسخ به درخواست در روزهای آینده.

Madoff گناه التماس کرد در سال 2009 به 11 فدرال شمارش در یک جعلی سرمایه گذاری در طرح های مربوط به میلیاردها دلار اعتراف او swindled هزاران نفر از مشتریان بیش از چند دهه. ثروتمند و مشهور در میان قربانیان خود را به عنوان به خوبی به عنوان مردم کمتر بدان معنی است که سرمایه گذاری کرده بود با او ندانسته از طریق فیدر بودجه.

دادگاه جدید براده می گویند Madoff بستری شد در ماه ژوئیه به مراقبت تسکینی واحد از زندان فدرال در واشینگتن, North Carolina.

“Madoff سلامت است و ادامه خواهد داد به خراب شدن و او بیشتر خواهد شد نیاز به کمک های جسمی و پزشکی منجر به مرگ او” وکیل براندون نمونه نوشت.

یک به اصطلاح دلسوز انتشار خواهد اجازه می دهد Madoff به “دریافت پایان زندگی مراقبت در جامعه خواهد بود که کارآمد تر و به موقع و کمتر غم انگیز” از مقامات نوشت: Mr نمونه گفت.

اداره زندانها را تکذیب کرد Madoff درخواست برای انتشار در ماه دسامبر با توجه به مدارک دادگاه گفت: این امر “به حداقل رساندن شدت جرم”. آژانس لیست Madoff تاریخ انتشار نوامبر 14 2139.

گزارش اضافی توسط آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de