در میان افزایش اجاره یک جمعیت از مردم پر شده از پیاده رو به دیدن یک آپارتمان یک خوابه در برلین Neukolln محله on Jan. 23.

برلین — ازدحام مردم مسدود شدن پیاده رو خارج از یک ساختمان خاکستری در Sonnenallee اصلی کشیدن از طریق پایتخت آلمان هیپ منطقه Neukolln.

یک سرور از یک کباب فروشگاه درب بعدی گیر سر خود را از پنجره بیرون را به ببینید که چه سر و صدا بود.

“وجود دارد هیچ کلوپ شبانه در اینجا” یک رهگذر کنایه آمیز به تورم خط.

اما کسانی که جمع شده بودند در زمستان سرما نمی شد به دنبال ورود به یکی از برلین مشهور تکنو احزاب است. آنها امیدوار به برداشت برای اجاره, ساده, دو-اتاق 600 فوت مربع آپارتمان آگهی برای $820 یک ماه.

صحنه های کهنه خانه viewings تبدیل شده اند بدنام در برلین که در آن آپارتمان های مقرون به صرفه هستند نادر پیدا کنید. یکی از آپارتمان مشاهده در ماه نوامبر جلب سرفصل برای جذب 1,800 اجاره بالقوه.

در یک برنامه به طور بالقوه گسترده حرکت برای رسیدگی به این مشکل مجلس از شهر برلین-وزارت امور خارجه روز پنج شنبه به تصویب پنج سال توقف در اجاره و قیمت کلاه 9.80 دلار یورو در هر متر مربع و یا حدود 1 در هر فوت مربع.

ارزش ملک و اجاره قیمت در برلین منفجر شد و در سال های اخیر ساخت و آن را یکی از سریع ترین رشد بازار املاک و مستغلات در جهان است. در حالی که متوسط اجاره باقی می ماند و زیر برخی دیگر از پایتخت های اروپایی, افزایش هزینه ها شده اند خاص بار برای ساکنان یک شهر که در آن حقوق نسبتا کم, عمومی سهام مسکن کمیاب است و بیشتر از دو سوم جمعیت اجاره به جای صاحب.

Sean گالوپ

گتی ایماژ

تازه ساخته شده و ساختمان های اداری از کنار به سمت شرق گالری هنوز ایستاده بخشی از دیوار برلین.

“مسکن یک نیاز مثل آب” گفت: استلا Nikisch, 27, به عنوان او به کشمکش با بیش از 100 دیگر آینده نگر مستاجرها در یکی دیگر از Neukolln آپارتمان مشاهده. “مشکل زمانی شروع می شود که شما باید از مردم در بهره مندی از افراد دیگر زندگی می کنند شرایط است.”

که فلسفه پیدا کرده است پذیرای گوش در سمت چپ متمایل دولت شهرستان. و در حالی که نبرد در برابر gentrification یک داستان آشنا در بسیاری از شهرستانها عمده در سراسر جهان پایتخت آلمان آغاز شده است به ایستادگی کردن برای اقدامات آن است که مصرف به مبارزه با جزر و مد.

[برلین به حال برخی از ترین در جهان قوانین محدود کننده برای Airbnb اجاره. در حال حاضر آن را با شل کردن.]

بر اساس قانون جدید تصویب شده پنج شنبه, برلین مستاجرها خواهد بود انتظار می رود برای نجات $2.75 میلیارد دلار در طول دوره پنج ساله در حالی که صاحبخانه می همان از دست دادن با توجه به برلین شهری توسعه بخش.

است که اگر این قانون می ایستد: آنگلا مرکل اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) حزب برنامه ای برای سو با این استدلال که این قانون خلاف قانون اساسی است, برجسته دولت فدرال سیاست.

اجاره کنترل از نوع محدود است که چقدر قیمت ها افزایش می دهد در هر سال است به سختی جدید در شهرهایی مانند نیویورک و سان فرانسیسکو. و آن آغوش بودن است در اروپا است. شهردار لندن صادق خان به عنوان مثال است که مبارزه برای کنترل اجاره برای پایین آوردن هزینه های مسکن.

اما برلین می گذرد بیشتر و بیشتر با آن اجاره سقف — است که میله میله برای رفتن به اثر در نه ماه و اعمال را برای ساختمان های ساخته شده قبل از سال 2014 برای جلوگیری از دلسرد جدید توسعه است. صاحبخانه شکستن کلاه می تواند جریمه در حالی که اجاره می تواند به اجاره خود را کاهش داده و اگر از آن فراتر تجویز محدودیت.

برلین تبدیل شده است یکی از سریع ترین بازارهای در حال رشد در جهان است. سازمان دیده بان به عنوان مردم خودرا برای امتحان اماده به یک آپارتمان یک خوابه در یک نمایش در Jan. 23.

“وجود دارد تلاش در بسیاری از کشورها در حال حاضر به افزایش میزان کنترل بر اجاره, اما هیچ کدام به عنوان شدید به عنوان برلین گفت:” کریستین وایتهد یک استاد بازنشسته در مسکن اقتصاد در دانشکده اقتصاد لندن.

از لحاظ تاریخی مالکیت خانه کم شده در آلمان به خصوص در مناطق شهری است. البته سوسیالیستی در شرق برلین مالکیت عملا وجود ندارد تا پس از سقوط دیوار. اما حتی پس از الحاق اجاره در نظر گرفته شد پایدار گزینه عملی.

“یکی از دلایل آن خوب کار شده بود و جمعیت آن رو به کاهش و قیمت خانه کاهش شد,” وایت هد گفت:, و اضافه کرد که هنگامی که فشار بر بازار اجاره را افزایش می دهد “آمد و به عنوان یک شوک وحشتناک به مردم است.”

برلین, اجاره, افزایش قیمت 30 درصد در طول پنج سال گذشته با توجه به Empirica یک بازار املاک و مستغلات ارائه دهنده اطلاعات. است که دو برابر نرخ لندن با افزایش بیش از مدت مشابه. در 10 سال گذشته در برلین اجاره افزایش بیش از 75 درصد است.

بخشی از این افزایش می توان به رشد جمعیت و تقاضای بیشتر به عنوان مهاجر از خاورمیانه و اتحادیه اروپا شهروندان از سراسر تجارت بلوک و آلمانی ها از دیگر نقاط کشور کشیده شد به پایتخت.

اما نیز وجود دارد یک مشکل عرضه است. مسکن کمبود بوده است مرکب تنبل و ساز اگر چه نرخ سرعت بالا در سال های اخیر است.

Sean گالوپ

گتی ایماژ

ساختمان جدید در کنار یک سایت ساخت و ساز در مرکز شهر است.

بسیاری از ساکنان برلین — مکه برای هنرمندان و سیاسی و فعالیت های اجتماعی — باید خودداری کردند به عنوان بزرگ ایالات متحده آمریکا اموال شرکت های مانند بلکراک و برکشایر هاتاوی را وارد بازار املاک و مستغلات خود را حدس و گمان بیشتر هل دادن تا قیمت.

در یک حرکت در حال حاضر به طور گسترده ای به عنوان انتقاد کوته بسیاری از شهر های مسکن عمومی فروخته شد در دهه های اخیر. و وجود یک جنبش به خرید برخی از آن را به عقب برای حفظ به عنوان مسکن عمومی و یا در غیر این صورت ایستاده در راه قابل توجهی افزایش اجاره.

در تابستان گذشته دولت پا به خرید 670 آپارتمان در شرق برلین است که میله میله به فروش می رسد به دویچه Wohnen, شهرستان, بزرگترین خصوصی صاحبخانه که در بلکراک صاحب یک 10 درصد از سهام. مستاجران به حال اعتراض برنامه ریزی شده فروش از ترس صاحبخانه جدید خواهد با استفاده از نقاط ضعف به افزایش اجاره.

جناح چپ سیاستمداران رفته اند تا کنون به عنوان پیشنهاد به زور سلب مالکیت خواص از بزرگترین صاحبخانه.

“نوع مداخلات در حال صحبت کردن در مورد در اینجا خیلی اقدامات رادیکال” گفت: Michael LaFond مقرون به صرفه مسکن فعال. “در برلین دولت با توجه به اقداماتی که مردم در [دیگر] شهرستانها فقط نمی کنید.”

Sean گالوپ

گتی ایماژ

یک آپارتمان لوکس ساخت غرفه بعدی به سمت شرق گالری و مرسدس Platz توسعه است.

بحث شده است و یک احساسی به عنوان نشان داده شده در آتشین جلسه مجلس قبل از رای نمایندگان شهرستان در اجاره یخ و کلاه در روز پنج شنبه.

به عنوان یکی ممکن است انتظار قانون جدید مواجه شدید مخالفان از صنعت املاک و مستغلات.

Reiner براون یک اقتصاددان با Empirica پیشنهاد کرد که اجاره درپوش را جلوگیری از ساخت و ساز جدید تداوم کمبود عرضه و که بسیاری از کلاه مزایای را به افراد ثروتمند در بالا به پایان آپارتمان. له از مردم رقابت برای آپارتمان های مقرون به صرفه تنها بدتر خواهد براون پیش بینی کرد.

“بیشتر مردم خواهد بود قادر به پرداخت هزینه آپارتمان,” او گفت: “اما آنها قادر به دریافت یکی است؟”

مخالفت با اجاره کلاه محدود به صنعت مسکن. مرکل دموکرات مسیحی می گویند آن را تهدید آلمان در بازار آزاد.

“این آگهی بازار مسکن مستقیما به یک اقتصاد برنامه ریزی شده سوسیالیستی” گفت: Jan-مارکو Luczak های دموکرات مسیحی’ سخنگوی سیاست حقوقی.

جان MacDougall

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سابق Haus der Statistik ساختمان تکمیل شد و در سال 1970 به خانه شرق آلمان موسسه ملی آمار. تعاونی امیدوار است برای تبدیل آن به یک مخلوط-استفاده از تسهیلات که شامل مقرون به صرفه مسکن.

صنعت املاک و مستغلات و برخی از اقتصاددانان می گویند وجود دارد تنها یک راه حل واقعی به برلین مسکن گلایه: ساختمان ، این استدلال نیز ساخته شده توسط حامیان این لایحه که می گویند اجاره مقررات فقط به ساکنان فضای تنفس در حالی که آن اتفاق می افتد.

پس از اجاره اندازه گیری به تصویب رسید در برلین مجلس پنج شنبه, کاترین Schmidberger یک نماینده از حزب سبز به تمجید از آن برای ارسال یک “سیگنال قوی به صنعت املاک و مستغلات.” به دلیل قانون جدید مالکیت گمانه زنی در برلین به زودی غیر ممکن است, او گفت:.

اما او اذعان کرد که این شهر شد و از ورود به “قانونی جدید خاک است.”

“اعتراف میکنم این قانون به ارمغان می آورد با آن برخی از ابهامات برای مستاجران و صاحبخانه ها,” او گفت:. “این امر می تواند نادرست وانمود کند که همه ما وارد مستاجرها’ بهشت کن.”

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im