تل آویو — Benny Gantz دارای بسته بندی کامل فعالیت های سیاسی به یک پر سر و صدا سال است. سیاسی نوچه زمانی که او شروع به پریدن کرد به اسرائیل انتخاباتی کتک کاری در گوشهای در اواخر سال 2018 او تا به مبارزه این کشور با طولانی ترین خدمت رهبر, نخست وزیر بنیامین نتانیاهو به یک بن بست در طی دو انتخابات است.

در حال حاضر به عنوان طرف مثل حلزون حرکت کردن راه خود را به یک سوم انتخابات در کمتر از یک سال در مارس 2, ناظران سیاسی می گویند nonstop کمپین ساخته شده سابق ارتش حتی بیشتر از حریف نیرومند.

“گاهی اوقات در حال رشد بسیار سریع باعث می شود آن را به چالش کشیدن اما من از خواب بیدار هر روز صبح خیلی خوشحال با آنچه که من هستم زیرا من در خدمت هستم علت است که من مجموعه ای را به انجام زمانی که من پیوست سیاست” Gantz گفت: در یک مصاحبه نادر است.

حس خوش بینی infuses مقر خود را سه طبقه عملیات با تل آویو hipsters, یدکی, Ikea مبلمان و بليبنس برای سه نوزاد متولد شده به اعضای هیات پس از مبارزات انتخاباتی آغاز شد. حتی پس از دو انتخابات موفق به تولید یک برنده روشن و اسرائیل به طور فزاینده ای رشد بی تفاوت کسانی که کار برای Gantz آبی و سفید حزب به نظر می رسد انرژی.

که می تواند منعکس کننده این واقعیت است که این حزب دارای یک لبه در نظر سنجی که قرار داده آبی و سفید جلوتر از نتانیاهو حاکم و حزب لیکود در هفته های آخر. که به نظر می رسد برای ادامه یک روند صعودی پس از انتخابات برای اولین بار در ماه آوریل گذشته زمانی که به عنوان یک تازه تشکیل حزب و آبی و سفید در آمد دوم نزدیک پشت حزب لیکود. در ماه سپتامبر آن را کشیده بود جلو توسط برخی از 40,000 رای.

پارتی کارکنان نیز می گویند آرامش خود را اعتماد به نفس می آید از Gantz خود را تحمیل اما نرم-صحبت سابق رئیس ستاد ارتش — که دریافت خبرنگاران پنج شنبه به عنوان او آرام در یک صندلی با پوشیدن یک ژاکت سیاه و سفید, سیاه, شلوار جین و چکمه های سیاه و سفید.

“ما مانند یک شروع به اضافه کردن در شرکت های دیگر بسیار به سرعت گفت:” Gantz تأمل در روند آوردن احزاب دیگر تحت آبی و سفید و چتر. “ما از کوچک تا بسیار سریع است که یک چالش بود.”

اگر چه او قادر به سرنگون نتانیاهو در انتخابات قبلی — در بخشی به دلیل از اسرائیل ائتلاف مبتنی بر نظام پارلمانی — Gantz در حال حاضر به طور گسترده ای به عنوان یک عملی جانشین دیرین نخست وزیر.

“آبی و سفید هستند قطعا بهبود” گفت: Anshel Pfeffer, یک روزنامه نگار در روزنامه هاآرتص و نویسنده از “بی بی: آشفته زندگی و زمان از بنیامین نتانیاهو.”

“کمتر وجود دارد بندى در حزب و [رهبری] در حال کار خوب” Pfeffer گفت. “این است که خود را سوم انتخابات و 12 ماه گذشته از مبارزه است, گرمکن, همه آنها را به هم نزدیک است.”

“بی بی نیز کمک خود را تیز دستور کار بودن خیلی بی امان” گفت: Pfeffer با استفاده از نتانیاهو نام مستعار و با استناد به خود حملات مکرر سیاسی و حقوقی مخالفان. “آنها در حال حاضر بسیار روشن است که آنها در مورد یک چیز: خلاص شدن از بی بی.”

این پیام مهم است که اسرائیل باید قبل از همه چیز — قبل از ایدئولوژی و دین و نیازهای فردی. این یک حفاری در نتانیاهو است که تحت تعقیب در سه پرونده های جنایی مربوط به اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد. Gantz گفته است که حزب خود و حزب لیکود می تواند با تشکیل یک دولت وحدت اگر نخست وزیر تا به حال پا به کنار.

در مبارزات انتخاباتی Gantz به نام برای مرمت شکاف در جامعه اسرائیل و در مصاحبه برای اطمینان حاصل کرد که این کشور “یهودی و دموکراتیک به خوبی امن از لحاظ اقتصادی مرفه و از نظر اخلاقی درست است.”

“به عنوان یک یهودی مردم ما باید در ترکیب قدرت با اخلاق” Gantz گفت: در مصاحبه. “به خصوص در خاورمیانه اگر شما اخلاق بدون قدرت و سپس شما را تا پایان در حال لگد. اگر شما قدرت بدون اخلاق و سپس شما را وارد کنید بسیار خطرناک مناطق از افراط گرایی است.”

در طول یک سال از مبارزات انتخاباتی او تبدیل شده است هدف از حملات مکرر توسط مخالفان خود را که مسخره اش پوست اوایل تلویزیون مصاحبه و او را به نام نرم.

“وجود دارد هیچ جایزه بدون قیمت” او گفت: مسواک زدن کنار این حملات است. او تا حد زیادی خودداری از ضربه زدن به عقب.

او تن صدا در یک محیط سیاسی که در آن jeering توهین به هنجار شده و انتقاد. بسیاری از Gantz به عنوان بیش از حد احترام بیش از حد منفعل را در اسرائیل بسیاری از مشکلات است.

مایکل بیتون آبی و سفید عضو مجلس اذعان کرد محاکمه اسرائیل چهره از جمله تهدیدات امنیتی نابرابری اقتصادی و تنش های اجتماعی, اما گفت: Gantz رشد در طول مبارزات انتخاباتی نشان می دهد که او آماده است تا آنها را در.

“او ساخته شده است بهترین تیم ممکن برای پاسخ به اسرائیل چالشهای امنیتی و ثابت شده است که او می داند که چگونه برای اتصال مردم” بیتون گفت. “است که مهم ترین مهارت یک نخست وزیر است.”

یائیر لپید یک روزنامه نگار سابق و ارشد شکل در رنگ های آبی و سفید گفت: لرز از یک مبارزه طولانی ساخته شده اند Gantz بالغ نامزد شده است. “سه مبارزات انتخاباتی در یک ردیف هستند و شرایط دشوار” لبيد گفت. “این هرگز اتفاق افتاده در این دموکراسی است.”

Gantz به نظر می رسد به رشد savvier بیش از سال گذشته است.

دو هفته پیش معاون رئیس جمهور پنس دعوت Gantz به کاخ سفید برای پرده برداری از رئیس جمهور تهمت را مدتها در انتظارش طرح صلح و گفته نتانیاهو پیشنهاد که خود را رقیب شرکت کنند. بسیاری از ناظران سیاسی آن را دیدم به عنوان یک دام است که ویترین نتانیاهو دیپلماتیک دلاوری و برجسته Gantz فقدان تجربه در صحنه بین المللی است. پس از چند روز گمانه زنی رسانه ها است که او را به نوبه خود مغلوب ساختن پیشی جستن را دعوت Gantz تعجب رقبای خود و تحلیلگران با اعلام او امن یک جلسه جداگانه با رئیس جمهور است. او را در جریان طرح یک روز پیش از آغاز به کار کرد.

دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن به طول انجامید نیم ساعت طولانی تر از برنامه ریزی شده و Gantz خوشحال بود با سفر اولیه خود را به کاخ سفید است.

Gantz می گوید او به طور کلی پشتیبانی از کاخ سفید طرح که رد شد توسط رهبری فلسطینی ها. او گفت: این نشان دهنده اساسی امنیت اصول در حزب خود را از پلت فرم و, در نظر او ارائه می دهد یک پایه و اساس برای آینده خاورمیانه منطبق بر واقعیت روی زمین است.

“من فکر می کنم چه چیزی باعث سلام طرح بسیار منحصر به فرد و مهم است که آن را به نظر می رسد در این درگیری از یک واقعیت و بر اساس چشم انداز و نه از یک وهم دیدگاه” Gantz گفت. “این بسیار عملی صحبت کردن در مورد آنچه می تواند انجام شود.”

او گفت که او معتقد است که هر دو طرف اسرائیلی و فلسطینی به رهبری و رد دیدگاه توسط برخی از فلسطینی ها که او هیچ تفاوتی از نتانیاهو.

برخی از نتانیاهو جناح راست متحدان خود را تحت فشار قرار دادند به صورت فوری الحاق بخش هایی از کرانه غربی که مغلوب ساختن پیشی جستن را طرح می گوید باید تحت حاکمیت اسرائیل. اما Gantz روشن ساخته است که از جمله مراحل باید صبر کنید حداقل تا بعد از مارس 2 رای.

“من فکر می کنم همه ما نیاز به استراتژیک هضم طرح بحث در مورد آن فکر می کنم در مورد آن, اما, اول, پایان, این, انتخابات,” او گفت:. “هنگامی که من را به تاسیس یک دولت من آن را یک اولویت برای ترویج این طرح است.”

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de