بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل صندلی هفتگی جلسه هیئت دولت در اورشلیم Feb. 9, 2020. (Ronen Zvulun/استخر/AP)

انتخابات برنامه در حال استفاده توسط بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل به حزب سیاسی به طور بالقوه در معرض اطلاعات شخصی حساس برای کشور تمام ملی در رای گیری ثبت نام حدود 6.5 میلیون نفر از شهروندان با توجه به رسانه های اسرائیل گزارش.

تلفن همراه-بر اساس برنامه مشخص شده به عنوان انتخاب کننده نرم افزار است که به منظور مدیریت و حزب لیکود را به رای دهندگان کمک رسانی و پیگیری برای این کشور در مارس 2, انتخابات, به گزارش روزنامه هاآرتص. اما مستقل برنامه نویس گزارش کشف یک نقض بیش از آخر هفته که به طور بالقوه در معرض این نام و آدرس و شماره ID و دیگر اطلاعات خصوصی برای هر ثبت نام رای دهندگان در کشور است.

وجود دارد هیچ فوری نشان می دهد که هر یک از اطلاعات دریافت شده بود قبل از نقض شد تعمیر کاغذ گفت. App توسعه دهنده هاآرتص گفت که نقص بود به سرعت ثابت و اقدامات امنیتی جدید اجرا شده است.

اما یک فرد نزدیک به حزب لیکود گفت: حزب بود محکم برای امکان وجود دارد که اطلاعات می تواند به بیرون درز با نگرانی عواقب. این لیست جامع از رای دهندگان را شامل اطلاعات شخصی از جمله آدرس منزل برای رهبران نظامی امنیتی, مقامات, دولت, فعالان و دیگران از منافع بالقوه برای اسرائیل دشمنان است.

Menahem Kahana

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Benny Gantz بازنشسته ارتش و رهبر آبی و سفید, پارتی, در حال سخنرانی در یک تجمع انتخاباتی در شهر مرکزی شرابسازی در فوریه. از 4 سال 2020 است.

حزب لیکود مثل همه اسرائیل احزاب سیاسی داده شد یک کپی از ملی رای گیری ثبت نام برای کمپین اهداف متعهد به انتقال اطلاعات به شخص ثالث و پاکسازی داده ها پس از انتخابات. اما ناشناس فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه “هاآرتص” با اشاره به یک آسیب پذیری در نرم افزار مورد استفاده توسط حزب لیکود که اجازه هر کاربر برای دسترسی به کل رجیستری. فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه نشان داد این مقاله اطلاعات شخصی در مورد اسرائیل و افراد برجسته برای نشان دادن این نوع از اطلاعات در دسترس است.

نتانیاهو که در حال مبارزه برای نگه داشتن شغل خود را در اسرائیل بی سابقه ای در انتخابات ظرف یک سال پس از به بن بست رسیده آرا در آوریل و سپتامبر شخصا beseeched حزب لیکود از رای دهندگان برای دانلود نرم افزار و اضافه کردن اسامی اضافی بالقوه حامیان با توجه به اورشلیم پست.

یک سخنگوی حزب لیکود نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تکنولوژی کارشناسان هشدار داده بود در هفته های اخیر که اسرائیل, انتخابات, برنامه, بود, حریم خصوصی, خطر, در بخشی به دلیل آن دعوت کاربران برای اضافه کردن اخبار نام و اطلاعات شخصی و به احتمال زیاد رای دهندگان ممکن است تخلف از اسرائیل قوانین حفظ حریم خصوصی. در میان کسانی که گزارش در مورد خطرات بود هاآرتص خواهر کاغذ TheMarker عبری-زبان نشریه کسب و کار.

انتخابات امنیت را نقض می آید یک هفته پس از نتایج نامزدها برنامه سقوط آیووا حزب دموکرات قفقاز به تأخیر انداختن نتایج کامل روز و پیشرو یک نامزد دیابت برنی ساندرز (I-Vt.) به صورت یک “جزئی recanvass.”

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de