بن Roethlisberger است که در شکل بزرگ است. ریش خود موضوع دیگری است.

“من شنیده ام مردم می گویند و یا من که فقط ضربات ذهن من” Roethlisberger گفت: Ron Cook از Pittsburgh Post-Gazette. “من سبک تر و بهتری نسبت به من در هر کدام از دو سال گذشته. من کار را متوقف کرده است. من به طور معمول کار نمی کند در offseason, اما من انجام شده است همه چیز را پنج روز در هفته با مربی. قلبی دو بار در هفته. پاها دو بار در هفته. قسمت بالای بدن دو بار در هفته.

“من حدس می زنم آن را ریش من است که باعث می شود من نگاه سنگین تر است. من باید پنج پوند در که من می دانم. اما من نه اضافه وزن.”

آن ممکن است نگران کننده دید اما Roethlisberger دوست دارد جایی که او در بهبودی خود را پس از گرفتن چراغ سبز شروع به پرتاب یک فوتبال Feb. 21. “من تا به حال پرتاب توپ Nerf کمی قبل از این که به من و بچه ها در اتاق نشیمن و بازوی من احساس بسیار خوب,” او گفت: طبخ. “من می دانستم که رفتن به خوب. اما هنوز هم آن را احساس خیلی شسته و رفته به پرتاب یک توپ فوتبال. آن بوده است مدت زمان طولانی. من حدس می زنم آن را مانند دوچرخه سواری کمی. شما دریافت می کنید و بروید. آن را مانند آن را به حال شده است در یک سال است. شده است ماه. من هرگز پرتاب بسیار در offseason, به هر حال, بنابراین من در زمان من تا به حال مانند آن را من offseason.”

به دلیل سازماندهی فعالیت های تیم و minicamp ممکن است به نام خاموش و یا تحت فشار قرار دادند پشت Roethlisberger گفت: “هیچ نیاز من به آن عجله” را به عنوان او می اندازد بیشتر می گذرد هر روز. “من به تدریج تا سطح شیب دار تعداد روز و پرت و فاصله و سرعت,” او گفت:. “من واقعا احساس می کنم مثل من می تواند اجازه دهید آن را پاره در حال حاضر اگر من تا به حال اما نقطه چیست؟”

و اصلاح است. آنچه در مورد اصلاح? معلوم می شود او دلایل خود را برای دادن آن به بالا و رفتن با او به عنوان خود را “سامسون اثر است.”

“هنگامی که ما در پرواز به لس آنجلس برای من عمل جراحی من گفت: همسر من رفتن به تراشیدن ریش من و یا کاهش موهای من تا زمانی که من می توانید با پرتاب یک NFL کالیبر تصویب دوباره,” او گفت:. “او نمی تواند صبر کنید. او را آماده برای آن را به می آیند. شاید در یک ماه دیگر یا دو.”

جزئیات بیشتر در NFL:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>