بن Roethlisberger chided توسط فرماندار پنسیلوانیا برای قرار دادن خود را در “معرض خطر” با مدل موی

“هنگامی که شما به چیزی شبیه به یک آرایشگاه و شما محافظت نمی شود برای من مهم نیست که شما چه کسی هستید” گرگ گفت. “شانس است که ویروس wreaking ویران در زندگی خود را افزایش می دهد. من فکر نمی کنم هر Pennsylvanian باید به این شانس. من قطعا نمی خواهید به نگاهی که شانس خودم.”

Roethlisberger استیلرز’ جانباز کارفرمایی که تحت فصل پایان جراحی آرنج پس از 2 هفته در سال 2019 به حال قول داد برای برش مو خود را تا زمانی که او دوباره می تواند پرتاب یک “NFL کالیبر منتقل می کند.” که منجر به کاملا mop در بالای سر خود و تحت — یا نگران کننده بسته به اینکه چگونه شما را در آن نگاه کرد — انبوه توده جوانه از چانه اش.

در یک ویدئو او ارسال شده در دوشنبه Roethlisberger نشان داده شده است آن را برش شل با بازوی خود را و سپس گرفتن موهای خود را کوتاه قطع. یا در مورد ریش خود را حداقل آن را کمرنگ از “مردود” به “نوپرست.”

Roethlisberger قبل بود که گزارش انجام شده در استقرار در Sewickley Pa. حومه شهر پیتسبورگ است که بخشی از Allegheny County است. گرگ نقل مکان کرد که شهرستان در هفته گذشته از یک “فاز قرمز” تعیین معنی تنها “زندگی پایدار” کسب و کار می تواند باز به زرد “فاز” که هنوز هم موظف به ادامه بسته شدن “بهداشت و سلامتی امکانات و مراقبت های شخصی خدمات” — از جمله سالن مو.

خواسته سهشنبه (از طریق triblive.com) اگر سلمانی خواهد بود برای باز کردن بیش از حد به زودی و اگر دولت خود را خواهد راه اندازی یک بررسی گرگ کاهش یافته و به جزئیات هر دو نظر از آنچه ممکن است اتفاق می افتد و در اشاره به Roethlisberger و یا کسب و کار با نام.

“نگرانی من این است که فقط یک نگرانی عمومی” فرماندار گفت. “کسی که خودش را به راه آسیب است چیزی است که من فکر می کنم ما باید سعی کنید برای جلوگیری از.”

گرگ نظرات زده بسیار متفاوت تن از تصویری که جشن آشکار موفقیت Roethlisberger عمل جراحی فیزیکی و توانبخشی. کارفرمایی نشان داده شده است پرتاب پاس به هم تیمی های جیمز Conner, رایان Switzer و بت اسمیت-شوستر دومی از آنها افزود: “او ba-ack. در ارتباط باشید.”

اسمیت-شوستر تکرار شده است که ضریب اطمینان در رسانه های اجتماعی شنبه و Switzer در توئیتر خود نوشت: “من نمی توانم صبر کنید برای رسیدن به آنجا با برادر من. همه کار سخت و فداکاری در حال به ثمر می آیند.”

اگر چه او دیدم فقط به طور خلاصه در حالی که پرتاب در این ویدئو Roethlisberger به نظر نمی رسد اضافه وزن, اعطای وام بیشتر اعتبار به 38 ساله ادعا می کنند در ماه مارس بود که او “سبک تر و بهتری نسبت به من در هر کدام از دو سال گذشته.” او نقل مکان کرد و به کسانی که نظرات پس از یک ویدئو او را تشویق اجتماعی فاصله میان رمان coronavirus همه گیر برانگیخته اتهامات که او تا به حال تبدیل شدن به “چربی” در حالی که دوره نقاهت بعد از عمل جراحی خود را.

Roethlisberger گفت: در زمان او بود که با توجه به رفتن جلوتر و شروع به پرتاب دوباره در ماه فوریه بود که در برنامه “به تدریج تا سطح شیب دار تعداد روز و پرت و فاصله و سرعت است.” او اضافه کرد که او “اعتماد به نفس کامل” او قادر خواهد بود به “آمد و بازی خوبی است.”

Steelers طرفداران می تواند تنها امید شش-زمان Pro کاسه honoree برآورده است که قول می دهم چرا که در Roethlisberger غیاب فصل گذشته پیتسبورگ دیگر quarterbacks بیشتر تلاش می کرد.

پشتیبان گیری ماسون رودلف و Devlin هاجز در ترکیب برای پرتاب فقط 18 touchdown عبور می کند برابر 17 interceptions و نه موفق به تکمیل آنجا که 63 درصد از خود عبور می کند و یا ارسال یک متری-هر-تلاش رقم بالاتر از 6.6. استیلرز رتبه بعدی به گذشته در NFL با 186.3 عبور متری در هر بازی و یک رهگذر امتیاز از 76.1.

حتی با این مسائل در فوتبال مهم ترین موقعیت استیلرز به پایان رسید و فقط یک بازی از پلی آف در 8-8 بنابراین دلیل است که وجود دارد در پیتسبورگ به احساس می کنید که موفق گشت با Roethlisberger همچنین می تواند بازگشت به این تیم به سوپر باول مدعی وضعیت.

استیلرز در حال حاضر نشانه های اعتماد به نفس خود را که Roethlisberger نه تنها بازی خوبی در سال 2020 اما برای یک سال دیگر یا دو هنگامی که آنها را انتخاب و به آدرس و موقعیت خود را در رایگان آژانس و یا پیش نویس است.

“او انجام بزرگ تا کنون” استیلرز مربی مایک Tomlin در هفته گذشته گفت: در طول یک چت با طرفداران (از طریق triblive.com). “او در وضعیت جسمی عالی. توانبخشی در توجه به آسیب دیدگی خود را به خوبی می گذرد. من از شنیدن چیزی جز گزارش های مثبت از نقطه نظر آن است. شده اند وجود دارد هیچ برجستگی در جاده ها است.”

کانر در سمت چپ بود با “بدون شک” که Roethlisberger خواهد بود آماده به رول.

“من می دانم که اخلاق کار خود را, و من فقط می دانم که ذهن خود را تنظیم و آنچه که او قادر به و آنچه که او می خواهد به انجام” در حال اجرا به عقب گفت: به تازگی (از طریق نرم افزار فوتبال بحث). “این چیزی است که ما همه می خواهم به انجام است. که پیروزی از آن همه است. فقط آن را یک بازی در یک زمان. بنابراین او به دنبال سالم است. او را اخراج کردن. او اشتیاق زیادی برای بازی. من نمی توانم صبر کنید برای دریافت وجود دارد با او. من قصد دارم به بازی قلب من برای او و سایر هم تیمی های من.”

از Roethlisberger را ریش کانر گفت: “در آن بود ، او در حال رشد بود آن را تا زمانی که او ساخته شده است که NFL تصویب و او که. او به دنبال خوب و ریش به نظر می رسد بیش از حد خوب.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>