بن کارسون sidesteps تهمت ادعای او را بهترین رئیس جمهور سیاه پوست آمریکایی پس از لینکلن

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

ما مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون کاهش یافته و به تایید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که بهترین رئیس جمهور برای آمریکایی های سیاه و سفید گذشته از آبراهام لینکلن هر چند آقای کارسون آیا مشتری جلب کردن برخی از Mr تهمت کار برای جوامع اقلیت.

آقای کارسون سابق جراح مغز و اعصاب و انتخابات ریاست جمهوری 2016 نامزد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را تنها سیاه عضو کابینه.

“به بحث در مورد چه کسی انجام داده است و احتمالا تولیدی نمی, اما آن را خوب است برای قدردانی از چیزهایی که انجام شده است” آقای کارسون گفت: در مصاحبه با ABC News در روز یکشنبه.

فشرده با او مصاحبه آقای کارسون تاکید کرد این مهم است که “تصدیق آنچه که در گذشته اتفاق افتاده است.”

اما او تقدیر رئیس خود را برای عبور از هر دو حزب عدالت کیفری لایحه اصلاحات در سال 2018 با هدف کاهش حبس نرخ و نرخ جنایی تکرار جرم سال و برای ارائه کمک های مالی به لحاظ تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها.

در حالی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان سهم اعتباری برای تصویب 2018 عدالت کیفری لایحه اصلاحات — ادعا در مصاحبه با فاکس نیوز که به پخش آخرین جمعه است که “هیچ کس دیگری می تواند آن را انجام داده اند” — آقای کارسون زده بیشتر تعاونی تن با توجه به پیشرفت آمریکا حکومت برای آمریکایی های سیاه و سفید.

“ما باید مایل به نگاه در آنچه که ما انجام داده ایم در مجموع با هم برای پیشرفت” آقای کارسون گفت.

قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس ارسال تکان طریق اقتصاد آمریکا Mr تهمت اغلب افتخار در مورد سیاه و نرخ بیکاری آن رسیده بود که پایین ترین نقطه در تاریخ است.

در اوایل این ماه رئیس جمهور میدرخشد در مورد چگونه نرخ بیکاری در کشور شد و خزنده پایین Covid-19 نابسامانی گفت که او امیدوار جورج فلوید یک مرد که کشته شد در مینیاپولیس ماه گذشته در حالی که یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای چند دقیقه بود که “به دنبال پایین و گفت:” این چیزی است که اتفاق می افتد برای کشور ما است.'”

در حالی که ممکن است به طور کلی نرخ بیکاری فروکش کرده بود به 13.3 درصد از آوریل تاریخی 14.7 درصد, علامت, سیاه, نرخ بیکاری در واقع بدتر شده است.

کنگره سیاه پارلمانی رئیس کارن باس بیشتر بود تلخ با اعتباری Mr مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی و اقبال سیاه آمریکایی ها در طول ریاست جمهوری خود.

“این درد مرا هر بار که من او را بشنود بحث در مورد نرخ بیکاری,” Ms باس گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز در روز یکشنبه.

“من می خواهم به او اعتبار اگر وجود دارد برخی از سیاست های برخی از برنامه است که او در جای خود قرار داده است که کمک به آن است. نرخ بیکاری برای آفریقایی-آمریکایی قبل از Covid حذف شد به دلیل اقتصاد” به طور کلی Ms باس گفت:.

در سال 2018 عدالت کیفری لایحه اصلاح قانون Ms باس حاکی از بسیاری از اعتباری که متعلق به کنگره است.

“تبریک می گویم او را برای امضای قانون است که مردم تا به حال مشغول به کار برای سال های بسیاری ، اما آن را به عنوان هر چند او به کنگره آمد و گفت: “اجازه دهید عدالت کیفری اصلاحات. من می خواهم به صندوق تاریخی سیاه و سفید کالج ها.’ او قانون را امضا کرد که ما را قبل از او” Ms باس گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات