بلمونت استیکس: Post time, TV, شانس برای تاج سه گانه اولین مسابقه

“این یک کمی پیچ, اما آن را هنوز هم تاج سه گانه” جک Knowlton رئیس Sackatoga پایدار مشارکت که صاحب بلمونت سهام مورد علاقه Tiz قانون گفت: ممکن است. “بعضی از مردم شکایت خواهد کرد این تاج سه گانه و اگر آنها می خواهند برای قرار دادن یک ستاره در آن خوب است. و اگر آنها نمی خواهند به نگه داشتن اسب که چه کسی برنده تمام نژادها در همان بالا به عنوان دیگر تاج سه گانه برندگان چرا که او مسابقه مایل و نیم در پایان من آن را دریافت کنید و من با آن خوب هستم. من هنوز هم عشق را به نفع خود تمام نژادها.”

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد این مسابقه که برگزار خواهد شد بدون طرفداران حاضر در بلمونت پارک در لانگ آیلند.

تمامی زمان ها شرق.

پست زمان: 5:42 بعد از ظهر

تلویزیون/پخش: NBC پوشش آغاز می شود در 2:45 بعد از ظهر شبکه جریان مسابقه در NBCSports.com و در آن NBC Sports app.

زمینه (با صبح-خط شانس)

  1. ضربه بزنید و آن را به نفع خود (6-1)
  2. تنها Volante (9-2)
  3. حداکثر بازیکن (15-1)
  4. مدرن (15-1)
  5. فارمینگتون جاده (15-1)
  6. جلو سمت چپ (30-1)
  7. دونده جنگل (50-1)
  8. Tiz قانون (6-5)
  9. Dr پست (5-1)
  10. پنوماتیک (8-1)

پس از آن کوتاه تر مسابقه بیش از حد معمول است ؟ بله. “آزمون از قهرمان” معمولا خسته کننده است 1½ مایل (12-فورلانگ) رقص در اطراف مسیر در بلمونت پارک اما در این سال مسابقه کوتاهتر شده است به 1⅛ مایل (نه furlongs) به “درستی حساب برای برنامه تنظیمات به سه گانه تاج سری و به طور کلی تقویم برای 3 ساله ها در آموزش” نیویورک مسابقه انجمن گفت: در اوایل این سال است.

“این سخت بود بپرسید در حال توسعه 3-سال اسب برای رفتن به مراتب پس از نه مسابقه برای ماه” NYRA اجرایی دیوید o’rourke نیویورک تایمز گفت.

چه چیز دیگری متفاوت است ؟ به دلیل موقعیت به طور موقت به عنوان اولین مسابقه از تاج سه گانه در این سال Kentucky Derby خواهد شد و در جاده به Kentucky Derby امتیاز مسابقه سیستم که توسط اسب واجد شرایط برای اجرا به صورت گل رز. برنده چهار مسابقه را دریافت 150 امتیاز — همه اما تضمین یک نقطه در Churchill Downs در ماه سپتامبر — با 60 امتیاز دوم 30 به سوم و 15 تا چهارم.

آیا بلمونت استیکس یک کوکتل ؟ چرا آن را انجام می دهد: Belmont جواهر. در سال 2016 ما برخی از mixologists را که نوشیدن حتی بهتر و در اینجا دستور غذا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات