بلمونت استیکس برای مجموعه ژوئن 20, تبدیل شدن به اولین مسابقه در سه گانه تاج سری

این 152nd نسخه از این مسابقه برگزار خواهد شد بیش از یک فاصله کوتاه — یک مایل و هشتم به جای به چالش کشیدن آن مایل و نیم نیویورک مسابقه انجمن اعلام کرد. آن کیف خواهد شد یک سوم به مبلغ 1 میلیون دلار و بدون تماشاگر خواهد بود مجاز در المنت, n. y., آهنگ.

“این سخت بود بپرسید در حال توسعه 3-سال اسب برای رفتن به مراتب پس از نه مسابقه برای ماه” دیوید o’rourke رئیس اجرایی از نیویورک, مسابقه انجمن, نیویورک تایمز گفت. “تا آنجا که به کیف پول ما تا حدودی تکیه بر درآمد کازینو و آن را به نظر نمی آید مانند آنها در حال اجرا در هر زمان به زودی.”

این حرکت باعث می شود بلمونت آمادگی بیشتر مسابقه از تاج سه گانه رویداد اساسا تبدیل شدن به یک Kentucky Derby مقدماتی. هفته گذشته Churchill Downs اعلام کرد که اگر هر دو Preakness یا بلمونت قبل از دربی برنده خواهد دریافت 150 مقدماتی امتیاز نسبت به ورود در دربی. دوم – از طریق چهارم-محل finishers دریافت خواهد کرد 60 و 30 و 15 امتیاز بود.

تغییر در تاج سه گانه برنامه است و نه بدون سابقه. از سال 1923 از طریق 1932 Preakness اجرا شد قبل از دربی. روز شنبه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو (D) اعلام کرد که دولت در مسابقه اسب آهنگ اجازه داده می شود برای باز کردن ژوئن 1.

“این سال برای سنت به بیرون پنجره” o’rourke گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im