Belgravia نقد و بررسی: این شش قسمت snobathon مدتی در سایه Downton Abbey

این spikiest کلمات در Belgravia, Julian Fellowes جدید شش بخش و یکشنبه شب snobathon هستند “آقا” و “خانم”. هر دو در حال ادا غالبا و هرگز بدون sneering تاکید بر sibilants به عنوان اگر وجود دارد هیچ چیز بدتر می تواند. Fellowes’ کار مداوم از طریق خط است که اشراف بر داشت ممکن است در بالا و پایین جامعه است اما هرگز در وسط. هیچ چیز وجود دارد به عنوان مبتذل به عنوان آرمان.

اصلی خواهد-bes در اینجا Trenchards یک تاجر خانواده طبقه متوسط در را در اوایل ویکتوریا جامعه است. Philip Glenister جیمز Trenchard ارتش victualler شناخته شده به عنوان “شعبده باز”. در سال 1815 او و همسرش آن (Tamsin Greig) در بروکسل که در آن جیمز تهیه ولینگتون ، آنها cadge دعوت به دوشس ریچموند (دیانا کنت) توپ بزرگ از طریق دسیسه خود را, سوفیا (امیلی رید) است که داشتن رابطه با دوشس برادرزاده خداوند Bellasis (جرمی نومرک جونز). در نیمه راه از طریق پارتی, Wellington می شود کلمه ای که بناپارت پیشرفته است و سفارشات خود را از مردان دور از جشن به آماده شدن برای نبرد. Trenchard زنده واترلو اما Bellasis کشته شده است.

بیست و چهار سال بعد Trenchards’ ارتفاع تقریبا کامل است. جیمز در حال حاضر کار با معمار توماس Cubitt به منظور توسعه یک منطقه جدید لندن – Belgravia – برای ثروتمند به زندگی می کنند. این Trenchards زندگی می کنند وجود دارد بیش از حد بزرگ شهری کامل با مجموعه ای از bitchy بندگان رهبری Turton (Paul Ritter, تردید و تیز و برنده و watchable). سوفیا جان به زودی پس از Waterloo, اما آنها یکی دیگر از پسر الیور (ریچارد Goulding), ازدواج به یک بتواند در جامعه سوزان (Alice Eve.) در یک نوظهور “چای” حزب آن ضربه به دوشس ریچموند که به خاطر او از همه کسانی که سال قبل است. دوشس خواهر بانوی برککنهورست (Harriet Walter) – Bellasis مادر – معرفی خودش و به زودی به ما یاد سوفیا تا به حال یک راز است.

همانطور که با همه چیز Fellowes می کند Belgravia مدتی در تاریکی سایه Downton Abbey. در شواهد از قسمت اول آن را فاقد Downton را حس مکان. از اولین بار ما شاهد Highclere Castle, جغرافیای که برنامه راه اندازی شد بصورتی پایدار و محکم در ذهن است. Belgravia است سختتر فروش. Fellowes نیز هرگز ملاقات یک بیت از clunky تاریخی نمایشگاه او را دوست ندارم. بحث و گفتگو در مورد توماس Cubitt برای تلفن های موبایل مانند یک dramatised مدخل ویکیپدیا.

در عین حال او مسلم هدیه فوری characterisation. کسی که لحظه ای قدم به ضرب گلوله ما می دانیم که آنها چه می خواهند و چگونه آنها را جا به دقیق قشربندی اجتماعی از Fellowes’ جهان. این ظریف نمی, و آن را قطعا کمتر از حد مطلوب استفاده از استعدادهای مانند والتر, Glenister و Greig اما آن موثر است. کسانی که در بریتانیا بود که برای تماشای یخی زنان در اسراف frocks پرتاب طرف چشم بیش از این نعلبکی – که حدود نه میلیون نفر – خواهد آن را بنوشید ، Belgravia ندارد ایده های بالاتر از آن ایستگاه و در Fellowes-زمین, که یک دستور العمل برای موفقیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>