وجود دارد فوق العاده ITV دوره درام هفته گذشته با مجموعه لباس و گفت و گو آورده است که گذشته thrillingly و متقاعد کننده ای برای زندگی است. مسابقهجیمز گراهام بازگویی چه کسی می خواهد به یک میلیونر ؟ سرفه رسوایی ممکن است به نظر می رسد رقابت برای Belgravia. اما آن را به دقت ساخته شده تاریخ با مبالغ زیادی از پول نامنظم خواهر و برادر جنایتکاران و مجرمین و هک و snobs و مشهور و در قلب آن دو شخصیت ناقص, در, را, در, دندان از کلاس زبان انگلیسی سیستم. حوادث واقعی بودند در هم تنیده با ظریف خیالات است که در خدمت داستان است. در آن زمانی همه چیز Fellowes باید رویای هر زمان او نشسته در روی میز کار خود را شل ابریشم لباس و یک بار دیگر نرخهای خود را خار.

Belgraviaاز سوی دیگر نیست که شرم دیدن که او آن را نوشته است. ششمین و آخرین قسمت به ارمغان می آورد این اتفاقات در ویکتوریا SW1 به یک سری از خسته نتیجه گیری نوعی از کوره در رفته و کسل کننده در همان زمان. سوزان Trenchard (Alice Eve) باردار است, نه با او آهسته شوهر الیور (ریچارد Goulding) اما با این نامردان با جان Bellasis (Adam James). هنوز, او دارای یک طرح است. اگر او را نگه می دارد کودک و خانواده می تواند به نگه داشتن راز الیور را وارث و پدر و مادر او آن (Tamsin Greig) و جیمز (Philip Glenister) را به یاد دارند.

در همین حال بانو ماریا خاکستری (Ella Purnell) مصمم به ازدواج با کوشا چارلز پاپ (جک Bardoe) بسیار به تحریک مادرش بانو Templemore (Tara Fitzgerald) حداقل تا زمانی که او می آموزد که او یک راز posho. و غیره و غیره. مداخله کارکنان رهبری Turton (Paul Ritter), مواجه هستند; یک رویارویی در اسکله. آن همه به پایان می رسد منطقی با خوشحالی به حق مردم به ویژه بانوی برککنهورست (Harriet Walter) است که مجموعه ای مستقل در مگی اسمیت-تشک بادی مجهزند hotseat.

Fellowes’ بهترین کار در Gosford Park یا Downton Abbeyبود محکم بسته شده و متعادل و نمک ترشی را با شوخ طبعی است. این است که هیچ یک از کسانی که همه چیز. این گفت و گو شل و ول و حتی در دست canny جوانب مانند Greig و Glenister و Ritter. عاطفی بحران می آیند و قبل از ما تا به حال زمان به اطلاع. باید تمام سردبیران اخراج شده مانند بسیاری از بندگان ناسپاس?

من نمی خواهم به عنوان خوانده شده بیش از حد به یک اسکریپت است که در آن یک دختر به او می گوید: مادر “مامان اجازه دهید ما نمی تواند در تقابل مانند مبارزه با اراذل و اوباش در خیابان” بدون ذره ای از طنز. اما خالق برگ thumbprints همه جا. عناوین و پول معتبر هستند نشانگر در Fellowesland به خصوص پول, اما تنها اگر آنها همراه به اشتغال است. شما می توانید مشغول کار و یا مشغول تنش با دیگر افراد, امور, اما شما باید به چیزی. هیچ چیز بدتر از بیکار بودن و به جز احتمالا در حال بیکار و فقیر.

این ممکن است توضیح دهد که چرا Fellowes نگه می دارد قرار دادن خود را از طریق این wringer. در غیر این صورت آن را به جای گیج کننده. او به پول بیشتر از هر کسی می تواند صرف; جوایز و شهرت و عنوان. او می تواند سرفه در برخی از کاغذ خشک کن و کسی که او را از £10 به این فیلم اگر چه شاید نه در این تابستان. در عین حال او هنوز هم چرخ آن را. این فقط Belgravia; وجود دارد انگلیسی بازیدر Netflix بکشد و آینده “آمریکا Downton”, عصر طلایی.

نسبت به پایان Belgraviaیک شخصیت می گوید دیگر است که شما نیز ممکن است بگویید یک ماهی برای جلوگیری از شنا به او بگویید برای متوقف کردن کار. آن را به معنای به عنوان یک تعریف اما گاهی اوقات کمتر می بود. همانطور که برای ITV اگر آنها برای زنده ماندن این جریان حساب خود نمایشنامههای تاریخی نیاز به شروع به دنبال بسیاری بیشتر شبیه مسابقه و بسیار کمتر مانند Belgravia.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات