یک خوک کشاورز بود و در حال حاضر سخت است. پس از آن آمد coronavirus.

زمانی که Wulfekuhle بود شروع کسب و کار خوب بود قیمت ها بالا بود. و پس از آن تقریبا یک شبه بازار فرو ریخت بخشی از 1980s مزرعه بحران که نابود صنعت کشاورزی و کشته نسل از خانواده مزارع در سراسر آیووا.

Wulfekuhle بود و تقریبا یکی از آنها است. او هنوز هم به وضوح به یاد روز او و همسرش کتی, قطره قطره لود خوک بر روی یک کامیون به فروش می رسد داشتن آنها را در پایین سنگ قیمت که تقریبا به اندازه کافی برای پوشش هزینه های خود ،

“ما فقط گریه” او به یاد می آورد. “ما فکر نمی کنم ما در حال رفتن به آن را. ما فکر کردیم که ما می رویم به از دست دادن همه چیز است.”

به تازگی Wulfekuhle در حال حاضر 61 شده است فکر کردن در مورد آن روزها بسیاری جستجو برای چشم انداز در صورت از coronavirus-اختلالات مربوط به صنعت گوشت خوک است که او نگرانی می تواند هر بیت به عنوان ویرانگر برای خانواده های کشاورز در حال حاضر در آستانه به دلیل افزایش هزینه های زمین و کاهش سود در بخشی به دلیل اخیر آمریکا جنگ تجاری با چین است.

کشاورزان در اینجا و در سراسر کشور وارد شده بود 2020 امیدوار در مورد recouping برخی از ضرر و زیان خود را پس از چین به توافق جدید ایران در ماه ژانویه است که شامل تعهدات به خرید میلیاردها دلار در ایالات متحده کالاها مانند گوشت خوک. اما پس از آن آمد coronavirus همه گیر است که به کشته شدن بیش از 90,000 آمریکایی ها و طرح میتوانست به زندگی و کسب و کار در راه های که قبلا غیر قابل تصور است.

شیوع کروناویروس در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در سراسر غرب میانه باید بیمار هزاران نفر از کارگران — از جمله بیش از 1600 در آیووا که در آن چهار عمده گیاهان مجبور شدند به طور موقت نزدیک است. در هفته های اخیر برخی از عملیات از سر گرفته اند از جمله در تایسون, تازه, گوشت, گیاه در واترلو که در آن Wulfekuhle می فرستد بسیاری از خوک اما آن نشده است همان است.

این اختلال به صنعت بسته بندی گوشت می آمد به سمت چپ تقریبا دو ماه تعداد خوک در سراسر آیووا و در اطراف متحده صدها نفر از هزاران نفر از حیوانات که آماده ذبح می شود هفته پیش اما به طور فزاینده ای هیچ جایی برای رفتن.

با بسته بندی مزارع و حیوانات در حال رشد بیش از حد بزرگ برای پردازش توسط گیاهان هنوز در حال اجرا در ظرفیت کامل به عنوان شرکت های سعی کنید به نگه داشتن کارگران آسیب پذیر و امن و بسیاری از کشاورزان گراز بودن مجبور به انجام غیر قابل تصور: کشتن خوک خود و دور از بدن خود را به جای داشتن آنها را برای پردازش مواد غذایی.

“بسیار وحشتناک” Wulfekuhle گفت. “شما را بسیار به مراقبت از این خوک ها در حال رشد آنها و مراقبت از آنها و انجام همه چیز شما می توانید به نگه داشتن آنها را سالم است.”

کشاورزان در مورد زندگی, او گفت:, و این ایده از کشتن حیوانات و مواد غذایی که نمایندگی می رود در برابر هر غریزه.

“که نه فقط آنچه که ما انجام دهد. که کسب و کار ما در” او گفت:. “این فقط فوق العاده سخت به آن فکر می کنم.”

ملی تولید گوشت خوک شورای تخمین زده است به عنوان بسیاری از 10 میلیون خوک را معدوم شود تا پایان تابستان به دلیل coronavirus مربوط به اختلال در پردازش گوشت. در مینه سوتا این وضعیت در حال حاضر دیره — با متوسط 2000 خوک در یک روز, کشته شدن, با توجه به وضعیت کشاورزی بخش. حدود 90000 خوک شده اند معدوم در دولت در شش هفته گذشته.

در آیووا بالای گوشت خوک-تولید دولت در کشور مسئول حدود یک سوم از بازار کشاورزان به حال معدوم حدود 5000 خوک به عنوان از آوریل 7, به گفته مقامات دولتی با اعداد به افزایش انتظار می رود در هفته های آینده.

برخی از کشاورزان مانند Wulfekuhle که عملیات معمولا به ارمغان می آورد تقریبا 34,000 خوک یک سال به بازار دیدم بحران های آینده و به سرعت تنظیم شده به سعی کنید به کم کردن سرعت رشد خود را خوک قبل از بدترین بیماری همه گیر آمار افزوده. اما با گیاهان پردازش عامل در کاهش ظرفیت کشاورزان در سراسر کشور به زودی باید به انتخاب های دشوار است.

Wulfekuhle شده است خوشبخت تر از بسیاری از. در روزهای اخیر او شده است قادر به گرفتن چند بازگشایی خوک کردن درب به تایسون واترلو گیاه در بخشی زیرا او فقط 35 مایل پایین جاده. بر خلاف گذشته که محموله قرار بود هفته پیش Wulfekuhle گفت: این کارخانه شده است عامل بر روی یک ساعت به ساعت بر اساس دست کم گرفته چگونه بسیاری از حیوانات آن را می روند در یک روز به دلیل مشخص نیست که چگونه بسیاری از کارگران را نشان می دهد. در روز های اخیر گفت: کارکنان وجود دارد که به نام Wulfekuhle و دیگر تولید کنندگان محلی در آخرین دقیقه برای دیدن اگر آنها می توانند بیشتر در موجودی.

در Wulfekuhle مزرعه او و کارکنان خود را که همه خود را به اشتراک گذاری از کسب و کار ساخته شده اند ترفند کوچک مانند تنظیم خوک رژیم غذایی و افزایش درجه حرارت در داخل انبارها. پس از یک زندگی صرف پرورش بهترین محیط برای سالم خوک ها, او تا به حال مشاهده شده خوک در بازار وزن حدود 285 پوند شد شادترین و خوردند ترین در انبارهای سرد به حدود 64 درجه است.

به سرعت رشد خود را در هفته های اخیر به امید خرید وقت اضافی او مطرح ترموستات به حدود 74 درجه است.

“شما نمی خواهید به هر چیزی را انجام دهید برای صدمه زدن به خوک,” او گفت:. “بنابراین شما آن را بیشتر شبیه به یک روز آفتابی وقتی که آنها بیشتر مستعد به وضع در اطراف و نمی خواهید به غذا خوردن.”

خوک Wulfekuhle wryly اشاره زیادی مانند انسان در این راه است. “آنها را نگه دارید رستوران سرد به یک دلیل,” او گفت:.

جلوگیری از هر گونه بیشتر اختلالات, Wulfekuhle امیدوار است او ممکن است قادر به جلوگیری از euthanizing هر یک از حیوانات خود را. اما او هنوز هم عصبی و نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد در هفته های آینده و ماه. او تلاش می کند به ماندن مثبت در مقابل کارکنان خود را.

“من باید خوش بینانه و نگه داشتن ارواح ما,” او گفت:. “اما آن را سخت. این غم انگیز است. این است که هر چیزی که شما آماده برای. … ناشناخته است ترسناکترین بخش است.”

در شب Wulfekuhle گاهی اوقات می یابد خود را بیدار فکر کردن در مورد اعداد از خوک ها است که می تواند معدوم شود قادر به درک این برآورد را به جلو توسط گروه های صنعت.

“شما فقط نمی تواند آن را درک کنم” او گفت:. “من امیدوارم که این درست نیست. من امیدوارم که ما می توانیم برخی از این اما آن افتضاح به نظر می رسد در حال حاضر.”

که به رهبری او را به فکر می کنم زیادی در مورد بحران های گذشته — آنفولانزای خوکی بیماری همه گیر از یک دهه پیش زمانی که او و دیگر کشاورزان به شدت کار می کرد به نگه داشتن خود را از خوک های امن; 1980s مزرعه بحران مزرعه خود را به سختی جان سالم به در برد. او تا به حال آموخته زیادی در مورد برنامه ریزی و انعطاف پذیری — به اندازه کافی به احساس اعتماد به نفس او خواهد زنده ماندن این آخرین بحران است.

آنچه را نگران کرده و او را به فکر کردن در مورد جوانتر از کشاورزان که به احتمال زیاد نمی خواهد بیشتر آسیب رساندن به یک صنعت است که به شدت نیاز به خون جوان برای حفظ مزارع خانوادگی در سراسر آیووا رفتن. در حال حاضر او تا به حال شنیده ام چند نفر آماده به فایل برای ورشکستگی. و در شهر کوچک خود را به یکی از همسایگان خود را از پایین جاده به تازگی رفت و درب به درب پرسیدن اگر کسی می خواست به خرید مزرعه خود را توسعه که pained او.

“کشاورزی این چرخه باطل این رونق و رکود که در آن می تواند واقعا به خوبی و سپس آنها فقط رفتن وحشتناک,” او گفت:. “شما فقط نمی خواهید به فروش در پایین هنگامی که چیزهای وحشتناک است و هیچ کس این پول برای خرید. اما این که به طور معمول چگونه کار می کند. و این وحشتناک است.”

Wulfekuhle دقیقا می داند که چگونه کسانی که کشاورزان احساس می کنید که حس ناامیدی و پریشانی. او آن را احساس بیش از حد, بیش از سال است.

“شما فقط احساس درماندگی,” او گفت:. “و این تقصیر آنها نیست. این است که امرار معاش خود. آنها را به خطر انداخته و سپس بازار می کند این را به آنها و آنها هیچ کنترل بیش از آن. این هیچ ربطی به آنچه آنها انجام می دهند. آنها می تواند انجام یک کار بزرگ است. این فقط از دست خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>