دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در تولسا در شنبه شب بود و آن overspill مناطق خارج از عرصه خالی شد. جمعیت (آنلاین) رفت. چرا ؟ به دلیل مبارزات انتخاباتی به حال افتخار نزدیک به یک میلیون ثبت نام برای این رویداد مقامات محلی انتظار 100000 نفر برای نشان دادن و تهمت خود بنا به گزارش ها تا به حال به رها کردن طرح خود صحبت می کنند به جمعیت در یک “overspill منطقه” کسی نمی تواند آن را در داخل بسته بندی محل. رئیس جمهور جایزه محبوبیت خود را با طرفداران به همین دلیل است که او را دوست دارد تظاهرات و سخنرانی و یک گروه رقیب از طرفداران و به نظر می رسید که بهتر از او: ثبت نام برای تجمع غرق شد توسط افرادی که تا به حال هیچ وجه قصد رفتن است. Infinite و طرفداران K-pop رو اعتبار است.

واکنش از نام های بزرگ سریع بود: اسکندریه Ocasio-کورتز ستایش Infinite کاربران و K-pop ستان برای کار خود را در توییتر موضوع به خود از حامیان و طرفداران و سوء استفاده از او وسواسی ضد طرفداران. او می تواند اضافه کردن نام او به ستاره مانند Jordan Peele که تحسین طرفداران K-pop برای خود در “توییتر-بمب گذاری” (سازمان یک شبه تصاحب یک هشتگ کمک طرفداران در سراسر مناطق) از نژادپرست سفید زندگی می کند توجه به برچسب و جاری شدن سیل از پلیس اطلاعات فرم با fancams (کلیپ کوتاه از بت های خود را).

Twitter و Facebook بودند به همان اندازه پر سر و صدا. ویروسی توییت و پست ادعا کرد که Gen Z zoomers و/یا megafans خواهد همه ما را نجات دهد از فاشیسم است. چند big data کارشناسان “به شماره” صحبت کردن در مورد سیستم ثبت نام برای این تجمع به عنوان داده جمع آوری ورزش است که در حال حاضر می تواند بی فایده (اسپویلر: تقریبا همه چیز احزاب سیاسی و مبارزات انجام است که نیاز به ایمیل خود و یا شماره تلفن برای این منظور است.) و البته نیز وجود دارد مقدار زیادی از بی اعتنا تفسیر انکار است که چندین ثبت نام انجام هر چیزی در همه.

آنچه در واقع اتفاق افتاده است: های مختلف گروه همه سازمان های متعدد ثبت نام برای تجمع و ایده گسترش سریع در سراسر شبکه های مختلف. افراد مسن تر جوانتر مردم Infinite کاربران (با تشکر به یک چالش پلت فرم رشد در آنها) طرفداران K-pop (مورد استفاده برای سازماندهی آنلاین) YouTubers. به “ثبت نام برای تجمع و حضور در” تاکتیک بوده است قبل از استفاده می شوداما این زمان به آن بیشتر توجه کردم و همزمان با رئیس جمهور از دست دادن محبوبیت و همه گیر است که نگه می دارد بسیاری از طرفداران خود را جمعیتی با خیال راحت در خانه.

K-pop fandom یک مستند مسابقه مشکل. وجود دارد یک خط ضد سیاهی و ضد queerness در K-pop fandom و طرفداران آوردن این اغلب به صورت واکنش و ostracization. موسیقی و زیبایی شناسی از بتها قرعه کشی به شدت در فرهنگ سیاه و سفید و سیاه طرفداران هستند که در پشت مبارزات مربوط به جورج فلوید و سیاه زندگی مهم و در عین حال سفید هستند که اغلب گرفتن اعتبار. گروههای موسیقی و خوانندگان خود را معمولا سکوت در سیاست در نظر گرفتن روز یا حتی هفته برای پاسخ به کمپین مانند سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست و تنها یک بت است که آشکارا همجنسگرا.

Suga از BTS به تازگی به عذر خواهی برای استفاده از یک نمونه از رهبر فرقه جیم جونز پس از اعتراض از طرفداران. کسانی که از طرفداران شد و پس از آن لقب “antis” و دوری برای شرم آور بت خود را به جای دیدن هر یک از مزایای از کار خود را برای بهبود جامعه و فرهنگ — آشنا مشکل هستند زیرا تعدادشان کمتر در خود fandoms و در رسانه ها با طرفداران و روزنامه نگاران و مقاوم در برابر نقد.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت از underwhelming تولسا رالی برگزاری ‘MAGAکلاه

شبکه و دوستی ایجاد شده توسط fandoms ایجاد کرده اند جدی در سازماندهی قدرت بهره مند است که موسسات خیریه و اخلاقی در مبارزات انتخاباتی بیش از چند سال است. هری پاتر داد, Tom Hiddleston, طرفداران, طرفداران K-pop گروه BTS — همه باید جمع آوری پول و آگاهی برای پلت فرم بت های خود را, اما همچنین بهبود جامعه است.

حرکت نزولی این است که vigilante fandom وجود داشته است در حالی که هر دو در داخل و خارج از سیاست است. سیاه, fandom متخصص Keidra Chaney نوشت: با قدرت در مورد “قدرت استن”یک متعهد و سازماندهی هاردکور, فن که می تواند بسیج به منظور دفاع از هدف خود را fandom از هر گونه انتقاد و یا برای حمله به بت خود را از رقبا. افراد مشهور “لغو” را نیز بوجود آمده از این سوء استفاده از قدرت.

Fandom یک سلاح است در سیاست. مغلوب ساختن پیشی جستن از آن استفاده می کند. برنی ساندرز از آن استفاده می شود و یا حداقل مردم اطراف او را (برای همه است که او گفت: “نه من و ما” نه همه خصلت از “برنی وارنر” آنلاین ناعادلانه بود.) Nigel Farage از آن استفاده می کند. هر دو طرف مبارزه با تروریسم در اروپا بحث از آن استفاده می شود. Anti-ترانس فعالان از آن استفاده کنید. تامی رابینسون از آن استفاده می کند و بنابراین اندی Ngo. آنها برقراری ارتباط مستقیم با پایگاه خود را از ارسال پیام ها و تصاویر تنها طرفداران را درک کنند و یا در مورد مراقبت. مغلوب ساختن پیشی جستن آب آشامیدنی با استفاده از تنها یک دست خود را در تولسا رالی بود تشویق می کردند به دلیل الگوهای رفتاری از خود ظاهری ناتوانی در انجام همان در وست پوینت.

طرفداران شده اند weaponized در راه است که بسیاری از مردم را تشویق به TikTokkers و تماس آنها را در آینده نمی مانند. در هنگ کنگ طولانی مبارزه برای دموکراسی در سرزمین اصلی دولت چین استفاده کرده اند طرفداران و زبان مربوط به fandom به پست نرم افزار-چین محتوا و در کره انتخابات نامزد داشته اند fangirls و فن آهنگ و رقص. Wonks و مبارزات سیاسی به دنبال بهره برداری از این گروه است که آنها را کشف کرده ایم فقط باید مراقب باشید آنچه را که آنها آرزو. شده اند وجود دارد برای طرفداران عنوان شده است وجود دارد مشهور و سیاست طرفداران و سیاسی برای طرفداران فقط به عنوان طولانی است.

طرفداران و همواره قدرتمند است اما در راه های مختلف از شما فکر می کنم — و از آنجا که هر کسی ممکن است بخواهید برای شما نمی توانید خود را کنترل نمایش و یا اقدامات. Gamergate, 4chan و اختلاف مغلوب ساختن پیشی جستن الگوهای رفتاری هستند و از طرف دیگر همان سکه است و ما در معرض خطر از fetishizing طرفداران جوان و استخدام Infinite zoomers به عنوان یک گلوله نقره ای. آن را بیش از حد آسان به تشویق چه لیبرال سیاسی ارتباط بچه ها فکر می کنم از این گروه به جای صرف وقت درک چگونه fandom با این نسخهها کار در سیاست است. دومی من منطقه از تجربه و تخصص و در گذشته اغلب آن بوده است صریحا مسخره. شاید نه به طوری که اغلب در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات