“الکس اسمیت عالی بود برای پاتریک” ستاد مربی اندی رید گفت. “الکس اسمیت است که یک فرد بزرگ و یک بازیکن بزرگ است. من آرزو می کنم من می خواهم که او را به حال زمانی که او جوان بود. من او را زمانی که او کمی بزرگتر است.”

Mahomes را rookie نجومی صرف شد به عنوان اسمیت پشتیبان گیری با ستاد. به عنوان او منتظر نوبت خود را به بازی بازی های او را تماشا چگونه اسمیت رفت و در مورد کسب و کار خود را. او آغشته کردن اطلاعات. آن را خیلی خوب است که Mahomes پس از اسمیت معامله شد به Washington Redskins شد لیگ MVP فصل گذشته به عنوان سال دوم نرم افزار. او این ستاد در سوپر باول در سال 3.

“من نسبت به بسیاری از موفقیت های اولیه به الکس راه او قادر به یک حرفه ای هر روز و راه او قادر به رفتن در مورد نه تنها یک بازیکن بزرگ فوتبال اما یک انسان” Mahomes گفت. “آن را به من نشان داد یک تن. من آموخته زیادی در مورد چگونه به خواندن پوشش و blitzes از او. او به من یک طرح چگونه برای رفتن در مورد هفته و آماده سازی خود را. آن را به من نشان داد که چگونه به موفقیت در اوایل نقطه در زندگی حرفه ای من است که من فکر نمی کنم من می خواهم که بدست هر جای دیگری.”

زمانی که روسای ضرب و شتم تنسی تیتان در مسابقات قهرمانی آسیا بازی پیام های متنی پرواز به عقب و جلو بین اسمیت و اعضای ستاد سازمان. اسمیت پیامک تبریک خود را و تحسین خود را در مورد آنچه Mahomes انجام داده بود. کسانی که با اشراف حتی در حالی که جشن پیروزی خود را, پیامک اسمیت که نقش خود را در همه آن را فراموش نکرده بود و است که آنها باقی مانده است سپاسگزار. کسانی که احساسات هنوز هم در حال بیان شده توسط این ستاد در طول سوپر باول در هفته است.

“من فکر می کنم آن را به معنای زیادی” هماهنگ کننده توهین آمیز اریک Bieniemy گفت. “منظورم اینه که چه بهتر در راه است ؟ من به یاد داشته باشید زمانی که من آمد در لیگ, این که چگونه از آن استفاده می شود. پیش نویس یک کارفرمایی. شما تا به حال یک جانباز در آن وجود دارد که کمک به این روند است. و آن نبود که الکس بود او را با بازو و گفت: “هی تو با من بیا.’ آن را فقط خود نگرش و رویکرد خود را برای آمدن به کار هر روز.”

Mahomes دارای توانایی شگفت انگیز. روسای می دانستم که زمانی که آنها معامله تا به Mahomes 10 به طور کلی در سال 2017 پیش نویس از Texas Tech و عمل خود را-زمینه سوء استفاده های خود را در طول rookie سال نشان داد که ستاد او بود و حتی بهتر از آنها بود و مشکوک. اما آن را از طریق اسمیت روسای می گویند که Mahomes آموخته است که چگونه به انجام خود را به عنوان یک حرفه ای.

“الکس آمد به کار در اوایل هر روز” Bieniemy گفت. “الکس مورد بررسی قرار گرفت. او در زمان, منظور من, معصوم یادداشت ها. او ماند دیر است. او در زمان مراقبت از بدن خود را. پس چه بهتر نقش مدل برای پت در ساختمان با او به یادگیری آنچه در آن طول می کشد برای تبدیل شدن به یک حرفه ای؟”

رید شناخته شده در اطراف لیگ به عنوان یک استاد در حال توسعه quarterbacks به نام وضعیت “مناسب” و شوخی که Mahomes نمی توانست پرداخت اسمیت به اندازه کافی برای چنین NFL آموزش. او همچنین گفت که او هرگز نمی خواسته اسمیت برای بازی در یک نقش مشاوره برای Mahomes بازیکن پیش نویس شغل خود را در شهر کانزاس.

“او که” رید گفت. “این نوع از پسر او است.”

اما Mahomes گفته می شود که برخی از او آموخته از اسمیت.

“الکس تا به حال شده است یک حرفه ای برای مدت زمان طولانی” گفت: ستاد quarterbacks مربی مایک کافکا بود که داعش کنترل کیفیت مربی در سال 2017. “او یک هوشمند دقیق regimented فرد است. برای هر کارفرمایی که یک سیستم عالی برای پیاده روی به, با الکس رویکرد است. البته همه گفتن پت ‘شما نیاز به سازمان دیده بان او را به کار گیرند.’ و او انجام داد. او در کار قرار داده و او را مطمئن ساخته شده است که هر چه او به طور هفتگی آینه چه Alex انجام داد.”

Mahomes تبدیل شده بسته کامل با بلوغ و صدا کار عادت به رفتن با او آخرتی استعداد. رید در حال حاضر تماس Mahomes این تیم بلامنازع رهبر. در سال 2017, او یک مایل یادگیرنده.

“الکس انجام یک کار فوق العاده او را در زیر بال خود” کافکا گفت. “و سپس پت یک اسفنج. پت در اطراف راه می رفت و پس از او هر جا که رفت. پت سعی به تقلید از آنچه الکس بود و پیچ و تاب خود را بر آن و خود بود. او در تلاش بود به الکس. او فقط در تلاش برای یادگیری از الکس و اعمال می شود که به بازی خود را.”

راه امروز NFL است که quarterbacks انتخاب اولیه در پیش نویس تمایل به بازی هر چه زودتر به جای بعد. این بود که در یک شرایط غیر معمول. اسمیت هنوز هم در حال پخش هست و حتی ذکر شده بود و در اوایل سال 2017 فصل به عنوان یک نامزد MVP.

“من هرگز فکر آن را بی دست و پا” کافکا گفت. “این عهد به الکس حرفه ای بودن درست pro اجازه دادن به کسانی که همه چیز تحت تاثیر قرار دهد او را به انجام کار خود را در یک واقعا سطح بالا است. منظورم این است که در یک نقطه او تحت MVP در نظر گرفتن. او بازی فوق العاده فوتبال است.”

Mahomes را برای اولین بار شروع به آمد و در سال 2017 به طور منظم فصل آخر با اشراف به قفل خود حذفی بذر. او انداخت برای 284 متری در باریک پیروزی در دنور و ناگهان بقیه فوتبال-تماشای جهان می دانست چه این ستاد دانست: Mahomes بود در راه خود را به NFL سوپر استار شدن.

“من فکر می کنم هر روز و هر هفته او کمی بهتر” کافکا گفت. “او شروع به دیدن چیزهایی که کمی روشن تر است. هنگامی که او به آن هفته [17] هنگامی که او در بازی برابر دنور, او تا به حال ساخته شده و بدست بهتر و بهتر و بهتر در هر هفته. بنابراین او رفت و پخش شده و قادر به نمایش چیزهایی که او تا به حال ساخته شده است که بیش از 16 هفته فصل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im