ساحل و حزب جمعیت در سراسر آمریکا در اجتماعی فاصله قوانین بیش از آخر هفته روز یادبود

با وجود چندین هفته از هشدار از مقامات بهداشت به دنبال “اجتماعی فاصله” اقدامات و سایش پوشش صورت در عمومی آمریکایی ها در سراسر ایالات متحده سواحل شلوغ و احزاب بیش از آخر هفته روز یادبود در میان اولین آزمون از یک پست قرنطینه بازگشت به “عادی” در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به مقامات پایان “قفل کردن” اقدامات لازم برای بازگشایی کشورهای خود را.

تصویری از یک Volusia شهرستان کلانتر دفتر هلیکوپتر در روز شنبه دستگیر شده ده ها تن از مردم مسدود کردن ترافیک در نزدیکی شهر ساحلی دایتونای فلوریدا که در آن مقامات مورد نیاز بازدید کنندگان برای پوشیدن ماسک اما استعفا کرده اند که قیمومیت “واقع بینانه نیست” و یا اجرا در جمعیت های بزرگ.

در میسوری گردشگران رهبری به دریاچه از رشتهکوه اوزارک که در آن ده ها تن از مردم پر بسته بندی شده احزاب استخر و آبیاری سوراخ بدون ماسک و یا سایر اقدامات پیشگیرانه در محل با وجود نشانه های یادآوری بازدید کنندگان برای حفظ حداقل شش فوت از هم جدا.

مرور در Ocean City, مریلند که در آن ماسک لازم نیست پر شده بود با گردشگران و بازدید کنندگان در یک دولت است که دیده است و بیش از 2100 Covid-19-مربوط به مرگ و میر با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

سواحل در پاینلاس ایالت فلوریدا بودند در نزدیکی ظرفیت تا اواسط بعد از ظهر روز شنبه و در شهرستان کلانتر دفتر هشدار داد این بود که با دیدن یک “سطح بی سابقه ای از تعطیلی” برای متوقف کردن بازدید کننده های جدید.

روز جمعه کاخ سفید, سلامت رسمی دکتر دبورا Birx خواست آمریکایی ها برای رفتن به خارج در طول تعطیلات آخر هفته اما بر اهمیت پوشیدن پوشش صورت اگر مردم نمی توانند به طور موثر نگه داشتن شش پا از هم جدا در گروه های بزرگ.

“همانطور که شما بیرون رفتن آخر این هفته, درک, شما می توانید بیرون بروید,” او گفت: در کاخ سفید نشست خبری. “شما می توانید خارج شود. شما می توانید بازی گلف. شما می توانید بازی تنیس با توپ مشخص شده. شما می توانید به سواحل اگر شما اقامت شش فوت از هم جدا است.”

اما گزارش ها از رها اجتماعی فاصله اقدامات نشان می دهد که این دستورالعمل را تا حد زیادی کاهش یافته است توسط ایستگاه فرعی و بدون هر گونه فدرال حکم و یا اجرا و یا سازگار اقدامات در سراسر بسیاری از ما را به نگه داشتن آنها را در محل به عنوان کشور مرگ و میر روش 100,000 زندگی از دست رفته طی بیماری همه گیر.


مقامات تقریبا در هر ایالت در ایالات متحده شروع به بلند کردن اجسام stay-در-خانه سفارشات و کاهش قرنطینه محدودیت های این هفته پس از چند هفته اقدامات قرنطینه هر چند میزان موارد جدید و hospitalisations متنوع اند.

نرخ در حداقل 11 متحده آمار رکورد این هفته از جمله آلاباما, آرکانزاس, مینه سوتا, داکوتای شمالی, New Hampshire, مریلند, مین, نوادا, یوتا, ویرجینیا و ویسکانسین با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

رها اجتماعی فاصله اقدامات تا حد زیادی نه انعکاسی گسترده تر افکار عمومی — چند نظر سنجی نشان می دهد که اکثریت آمریکایی ها نگران هستند که “بازگشایی” کشورهای خود را بیش از حد به زودی می تواند منجر به افزایش عفونت. اپیدیولوژی بارها با اشاره به زنجیره ای از عفونت در جوامع با فقط تا حدی به دنبال دستورالعمل به خصوص در میان افراد بدون علامت.

آن را چند هفته قبل از اثرات اولیه بازگشایی فاز منعکس شده در داده های سلامت هر چند مقامات بهداشت انتظار موج دیگری از عفونت به آمار بعد از این سال.

“من فکر می کنم این کار ما به عنوان مقامات بهداشت عمومی هر روز به اطلاع رسانی عمومی از آنچه که آنها را قرار می دهد در معرض خطر” دکتر Birx گفت: ABC این هفته در روز یکشنبه هنگامی که پرسیده شد در مورد گزارش از سواحل شلوغ. “و ما روشن ساخته است که وجود دارد بدون علامت گسترش یافته است.”

او گفت که مقامات “می خواهم به روشنی در همه زمان ها است که اجتماعی فاصله کاملا حیاتی است … و اگر شما نمی توانید فاصله اجتماعی و شما در خارج, شما باید یک ماسک.”

فشار بر اینکه آیا این هشدارهای کافی Dr Birx گفت: “من فکر می کنم که کار ما در ادامه به برقراری ارتباط است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>