‘آماده برای یکی دیگر از چرخه’: زمان Dr Fauci هشدار coronavirus را دوباره به عنوان برگ برنده می گوید: “از آن زمان به راه اندازی مجدد اقتصاد

بالا بهداشت و درمان رسمی در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هشدار می دهد که کروناویروس در آمریکا است که به احتمال زیاد به بازگشت پس از آن فروکش زیر روند در کشورهایی که رفته اند را از طریق مراحل مختلف وقوع.

به عنوان نیمکره جنوبی آماده برای زمستان, فصل,,,, Dr Anthony Fauci می گوید: “از آن خواهد شد اجتناب ناپذیر” برای ما برای آماده شدن برای یک دوم شیوع: “آماده برای یکی دیگر از چرخه.”

او می گوید که به طور بالقوه ماهیت دوره ای از ویروس تنش نیاز به یک واکسن به توسعه و تست شده به سرعت به عنوان به خوبی به عنوان دیگر مواد مخدر به طوری که وجود دارد این است که یک “منوی مواد مخدر” در دسترس برای مبارزه با ویروس.

هشدارهای خود آمد لحظات پس از رئیس جمهور دو برابر کردن در از سرگیری کسب و کار به عنوان معمول — گفت: “آن زمان” — با وجود یک بحران رو به رشد با نزدیک به 1 ، 000 مرگ و میر و غرق بیمارستان در سراسر ایالات متحده تاکید بر عدم شفافیت و ثبات از فدرال پاسخ به دولت و مقامات محلی جیره کاهش تجهیزات پزشکی.

آقای ترامپ پیشنهاد بازگشایی این کشور توسط, عید پاک, هر چند در روز پنج شنبه گفت آن آغاز خواهد شد در “بخش” از کشور برای اولین بار است که “کمی آسیب دیده” توسط ویروس. (وجود دارد تایید عفونت در هر دولت است.)

او گفت: “پس از آن وجود دارد بخش های دیگر که بسیار به شدت تحت تاثیر قرار وجود دارد یک تفاوت بزرگ … من می گویند, عید پاک, ما باید یک توصیه و شاید قبل از عید پاک است.”

رئیس جمهور است و به طور معمول در تضاد اعضای خود دولت و همچنین از هشدارهای مقامات بهداشتی در سراسر ایالات متحده به عنوان او به نظر می رسد برای از سرگیری “عادی” عملیات به عنوان ویروس طول می کشد عوارض خود را بر روی نرخ بیکاری و کاهش بازار سهام — دو نشانگر از او نسبت به خود و موفقیت در کار.


رئیس جمهور و دکتر Fauci را تکذیب کرد وجود یک شکاف در روابط خود را هر چند Dr Fauci ابراز نا امیدی با تصحیح خود ادعاهای دروغین.

در یک جلسه مطبوعاتی در روز سه شنبه, Dr Fauci گفت: رئیس جمهور عید, جدول زمانی باید “انعطاف پذیر است.”

او گفت: “شما می توانید نگاهی به تاریخ اما شما باید بسیار انعطاف پذیر و به معنای واقعی کلمه روز به روز و هفته به هفته بر اساس. شما نیاز به ارزیابی امکان سنجی از آنچه شما در حال تلاش برای انجام.”

جدول زمانی مورد انتقاد قرار گرفته است به عنوان یک سنت خطرناک با هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه مجلس اصرار مسئولان به تجدید نظر.

رای گیری های اخیر نیز نشان می دهد که اکثریت آمریکایی ها می خواهید دقیق تر قرنطینه تلاش به جای بازگشت به کار و به طور بالقوه سلامت میلیون ها نفر از مردم است.

نتایج یک صبح مشورت و سیاسی بررسی نشان می دهد که 74 درصد از آمریکایی ها حمایت ملی قرنطینه و 40 درصد را در حمایت از یک “قفل کردن” برای جلوگیری از گسترش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im