Tدر اینجا چیزی بینهایت با آرامش در مورد سحر ، Davina مک کال ، و مت بیکر. جهنم در این زمان ترسناک و حتی Gary Barlow احساس می کند مانند چیزی از یک مومیایی. که فقط به عنوان به خوبی به خاطر همه این چهره های معروف محصول در امشب با عشق بنیاد با هم بزرگ سیاه و سفید دیک بزرگ شب دریک تلاش مشترک توسط کودکان در نیاز و طنز امداد برای جمع آوری پول برای این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آن را دشوار است به بررسی چیزی بسیار متزلزل بنابراین آمار-و-از دست ندهید و در عین حال بسیار صمیمانه عمومی-روحیه. “بسیاری از افراد مشهور در تلویزیون” آواز می خواند David Walliams خود را به عنوان Little Britain شخصیت دنیس. “آنها نه به عنوان خنده دار به عنوان آنها به طور معمول هستند. اما این واقعا مهم نیست ‘تونی همه آن را برای امور خیریه.” من به آن می آیند فجيع Little Britain مراسم بعد اما در حال حاضر من سعی کنید و به یاد داشته باشید که بخش دوم.

از قائم مقام Dibley به کاترین تیت از طریق سفروجود دارد مقدار زیادی بسته بندی شده به امشب سه ساعته در ماراتن است که ارائه شده توسط مک کال بیکر و لنی هنری همه ایستاده لازم دو متر از هم جدا. مک کال فقط برای یک ساعت قبل از schlag محل او را می کشد اما او در می یابد آن زمان به شکستن در اشک حداقل سه بار. که به عادلانه باشد فقط در مورد مسابقات خود من گریه-تعداد. حتی یک Strictly Come Dancing boogie به دعا Lipa “فیزیکی” احساس عجیبی عاطفی.

اگر شما مانند میراندا هارت نام تجاری خوش cringey کمدی, آن را با این نسخهها کار فقط به عنوان به خوبی بیش از وب کم. پس از یک یابم موسیقی مونتاژ شامل تمام بازیگران از آمار مختلف طنزهای او به ما می گوید در شخصیت به عنوان میراندا “به یاد داشته باشید آن را OK اگر شما در حال تلاش و آن را OK اگر شما خسته هستید, آن را خوب اگر شما OK, it’s OK اگر شما باشه. مهربان باشند.” بسیاری از امشب کمدی بیت پایان در یک صورت جدی توجه داشته باشید. به جز کمی بریتانیا‘s به پایان می رسد که در یک نژادپرست توجه داشته باشید. اما من به آن می آیند.

سحر فرانسوی دون یک قلاده سگ یک بار دیگر برای یک کمی underwhelming قائم مقام Dibley احیای. آن را همیشه می توان روی حیله و تزویر به سحر و جادو از محبوب نود طنزهای که در زیر اوصاف کشیش غیر متعارف و عجیب و غریب محله های کشیش نشین. این بازگشت به صورت پراکنده و با نتایج مختلفی در طول سال – اما پس از سال 2014 سه تن از محبوب ترین بازیگران, اعضای, اما اتاق (به lovably تار آلیس) جان Bluthal (به doddering فرانک) و راجر Lloyd-بسته (loner کشاورز اوون) دارای درگذشت. وجود دارد چند chuckles در اینجا به فرانسه می رود آن را به تنهایی – “من پیشنهاد رفتن برای یک پیاده روی در جنگل به طوری که می تواند این گروه از سالمندان آقایی که گرفته اند من غلط چاپی به معنای واقعی کلمه لطفا برای جلوگیری از انجام این کار بلافاصله” – و یکی از گیج کننده لحظه ای که در آن او قرار می دهد دو نیمه از یک شکلات تخم مرغ بر سینه او. اما بدون جرالدین این گروه آن را کاملا یکسان نیست.

وجود دارد مقدار زیادی از میان لحظه های بیش از حد. کسی که نوه آواز می خواند او تولدت مبارک; سه نفر از افراد موضوع خود به تبادل نظر کوتاهی مو; Greg James آیا نامناسب با عنوان “ویروس virals شمارش معکوس”; یک بار از sportspeople چرخش دور در محافل 10 بار و سپس سعی کنید و پا زدن توپ / نمره امتحان کنید / انجمن بازی گلف شات; نیش التماس ما “ایستادن نیست بنابراین نمی ایستادگی بنابراین نمی ایستادگی بسیار نزدیک به یکدیگر است.” آه و بریتانیا صدراعظم Rishi Sunak میآید تا به smugly تایید می کنند که دولت را مطابقت با کمک های مالی ما بدهد. که همه به خوبی و خوب تا 20 دقیقه بعد هنگامی که یک بخش در مورد مواد غذایی بانک ها – که طی آن اعلام کرد که “تقاضا برای مواد غذایی را دو برابر کرده و از آنچه در آن استفاده می شود” – ما را به یاد دولت خود را بی رحمانه اقدامات ریاضت. به هر حال در اینجا کاترین تیت.

در واقع من باید اعتراف که تیت مورد علاقه من است skit از شب. کمدین reprises نقش خود را به عنوان lippy اما شایان ستایش دختر مدرسه ای لورن در حالی که دیوید تنانت نشان می دهد تا به عنوان یک معلم اقدام به داد و بیداد کردن او به یک زوم درس. “شما در حال ایستاده بیش از حد نزدیک آقا شما رو به دو متر دورتر از کامپیوتر خود را,” او می گوید او. “شما می تواند بدون علامت باشد.” “من بدون علامت” آه او. “شما Chris شوخ ، شما هستند ؟ شما Chris شوخ?” هنگامی که او به او می گوید که نمرات او در حال رفتن در یک سیر نزولی او پشت شاخه “فقط tryin’ به پهن کردن منحنی innit.”

چه دوست داشتنی ایده این است که به استخدام دکتر‘s گذشته و حال پزشکان – Jodie Whittaker, Matt Smith, David Tennant, کالین بیکر, Paul McGann و همه به خواندن تمجید از ما بیشتر زمینی ، “هرگز و هرگز در” آنها به ما بگویید. “ما در بهترین زمانی که ما با هم کار کنند. امشب همه ما گرد هم می آیند برای یک دلیل مهم برای ستایش سلام و تشکر قلبی به زندگی واقعی ویژه پزشکان و پرستاران و همه مشغول به کار در خط مقدم از ما بیمه خدمات درمانی و مراقبت از خانه و hospices. با تشکر از شما.”

همانطور که با همه کودکان در باید و طنز, امداد, جمع آوری اعانه, چند وجود دارد بسیار جدی لحظات. یک پسر مبتلا به اوتیسم در حال تلاش برای مقابله با این ترس که پدر خود را ممکن است به گرفتن ویروس. تماس به داخلی سوء استفاده از خطوط تماس ویژه بالا رفتن. “ما 10 درصد از این داستان می گوید:” یک افسر پلیس از افرادی که شماره 999 ترس برای زندگی خود را. “اما آنها مجبور به زندگی با 90 درصد است.” آن لحظات مانند این است که تکان خوردن ما را منفعل مشاهده و به ما یادآوری می کنند به واقع زحمت برای اهدای. نیز وجود دارد به طور منظم بخش آواز تهلیل های مختلف شرکت های بزرگ – ببخشید “دوستان” – مانند HSBC اپل و بارکلیز دومی از آنها سرمایه گذاری کرده اند حدود £100bn در سوخت های فسیلی از سال 2016.

بعد استفان فرای به دنبال تقویت خداوند Melchett خود را از شخصیت معشوق تاریخی, کمدی, Blackadder. شاهزاده ویلیام در این یکی و باعث می شود یک شوخی در مورد استروژن نمی پوشیدن هرگونه شلوار? پادشاه آینده انگلستان ممکن است قادر به عمل و سلطنت ممکن است یک کهنه یادگار گذارم اساسا نابرابر جامعه را یک ورزش خوب است.

نیز وجود دارد بسیار عالی انزوا نسخه از سفر. “آیا شما از دریافت این تماس تلفنی از Richard Curtis?” می پرسد استیو کوگان بیش از اسکایپ. “من آن را ‘تونی همیشه درخواست برای چیزی که می گوید:” Rob Brydon. “این همیشه درخواست می تواند به شما انجام این کار چیزی که برای تسکین خنده دار و یا ورزش و یا چیزی.” “این می تواند یک “تسکین” اگر او خواستار متوقف.”

در حال حاضر من مجبور به اعتراف به آن را به من به ارمغان آورد بسیاری از شادی را به دیدن Little Britain محو شدن از فرهنگ واژگان بیش از دهه گذشته است. نه فقط به خاطر اینکه در سال های نوجوانی من بود به نام ویکی توسط دوستان و همکلاسی ها و حتی هنگامی که یک دکتر بلکه به این دلیل David Walliams و مت لوکاس نام تجاری کمدی بود زمخت نژادپرستانه ableist و ضد همجنس. بنابراین قلب من غرق زمانی که توپ اعلام بازگشت “تمام مورد علاقه خود را شخصیت های شیطان”.

و به نوعی همه آنها و حتی بیشتر هولناک هنگامی که دوباره با آرایش مناسب و لباس اما با رقص اواز یا موسیقی دو نفری را در بر داشت در اطراف خانه. به جای آن از کلاه گیس وجود دارد رول توالت لوله. ویکی Pollard مو ساخته شده است از آنچه به نظر می رسد مانند اسپاگتی. Andy های فکری غیر فعال کاربر بر روی صندلی چرخدار بازی های برگزار شده توسط Lucas, دارای نوار از احساس آویزان از دو طرف سر خود را. “چه چیزی شما را می خواهم برای چای ؟” خود می پرسد مراقب لو (Walliams). “خفاش.” خنده دار! امیلی و فلورانس دو “comically” (من نمی توانم روي آن علامت نقل قول به اندازه کافی) متقاعدکننده زنان ظهور بعدی. “من یک خانم!” “من نیز یک بانو اما من مطمئن هستم که ما باید برای انجام این طرح دیگر.” شما می توانید می گویند که دوباره. ترسناک نشان می دهد به پایان می رسد با Walliams به عنوان موسسه زنان عضو مگی Blackamoor خوردن یک “لذت” تکه ای از کیک کسی چپ در آستان او. “بله که بود که بسیار خوب خانم گوپتا می گوید:” لوکاس به عنوان جودی. مگی بی درنگ استفراغ بیش از همه جودی. بله. آنها هنوز هم در حال انجام است.

پس از آن انحراف شب تساوی یک یک میزبان از مشاهیر نمایشی “خواندن” توسط Gary Barlow. و من نمی گویم یک کلمه در برابر آن. این مقایسه لذت محض و دور کردن یک گرم و در حال حرکت در.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات