سرعت تنظیم مرحله تنظیم شده است.

بایرن مونیخ البته همسان بوروسیا دورتموند را در اوایل پیروزی ولفسبورگ به نگه داشتن خود را طولانی اجرا برنده رفتن خرمن کوبی رایگان-سقوط اینتراخت فرانکفورت 5-2. آن را در واقع نه به عنوان به طور کامل و راحت به عنوان نهایی scoreline پیشنهاد کرد هر چند که ممکن است حتی بهتر مجموعه برای اولین بار, عنوان بازی فوتبال را در عصر جدید را به عنوان آنها در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک در روز سه شنبه. بایرن گاهی نگاه به عنوان آسیب پذیر را به عنوان فرمانده. آنها هنوز چهار نقطه روشن اما شکاف در کیفیت به نظر نمی آید بسیار بزرگ در حال حاضر.

شما حتی ممکن است می گویند دورتموند به این بازی بروید بهتر فرم به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید هر چیز قضاوت بر اساس دو بازی پس از یک استراحت طولانی. که به نوبه خود تحریک همه شیوه ای از بحث در مورد دلایل بالقوه برای این کار از فیزیکی وضوح به عدم وجود طرفداران.

آیا این تغییر نمره نهایی اما امیدوارم بیشتر در این اتهام بزرگ مرحله نهایی مسابقات قبل از فینال تنگه.

در حالی که هیچ مرجع خالی می ایستد و یا coronavirus است که به طور فزاینده ای خسته کننده و تکراری به عنوان هفته به این که در ابتدا احساس می کنم که یکی از کسانی که عنوان مسابقه عملکرد که در آن هیجان زده آلیانز آرنا جمعیت شده اند که برق توسط انرژی خود را از عملکرد تیم.

استقلال فقط در آن است.

این thumping اولین هدف از لئون Goretzka آمد و پس از یک تنبیه املا که در آن فرانکفورت شد فقط کوبیده بازگشت و آن را فقط به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است که آنها در حال رفتن به مجبور به تسلیم است. این یک یورش.

Lewandowski در حال حاضر شکست میره و بنیامین Pavard آورده درخشان نجات از کوین Trapp قبل از توماس مولر عبور برای Goretza برای منحرف کردن توپ به سقف خالص در رانندگی و سرعت است. لحظاتی بعد مولر ادعا جریمه هدف خود را. Goretzka را بیشتر بود اما این بیشتر بود غریزه به عنوان رو به جلو بینهایت تنظیم برای کنترل Alphonso دیویس عبور و راهنمای توپ در.

Lewandowski البته هدف خود را و آن را یکی از تقریبا گاه به گاه اعتماد به نفس. او تا به سادگی رهبری در کینگزلی Coman کنترل شلیک یک صلیب است.

آنها سه با کیفیت بالا و پس از اتمام در سه شدت مختلف راه تنها تاکید بر توانمند چگونه این بایرن تیم احساس می کنید در حال حاضر.

این چیزی است که دورتموند باید ترس از.

آنچه به دنبال این است آنچه که دورتموند باید رو به با. بایرن نمایش داده شده تقریبا راضی دفاعی شلی که شما می خواهم معمولا تمایل به معاشرت با لوسین Favre ،

مارتین Hinteregger دو بار در زمان استفاده پس اندازهایی از فضا در طبقه به اضافه کردن یک منحرف پایان پس اندازهایی از مجموع عدم وجود مجموعه ای تکه مارک به سر گذشته مانوئل نویر.

آن را غیر ممکن بود و نه احساس می کنید که این چیزی است که دورتموند الکتریکی به جلو می توانید در. Erling Haaland خواهد شد که در روز سه شنبه بازی اولین بازی خود را برای باشگاه در برابر بایرن بود مطمئنا تنها از تماشای این و تصویربرداری آنچه که او می تواند انجام دهید این است که چنین فضاهای باز.

Alphonso دیویس به ثمر رساند بایرن چهارم (Andreas Gebert/استخر از طریق گتی Im)

آن را باید به Hansi تلنگر بسیار به فکر کردن در مورد.

دورتموند باید خود را neuroses به رفتن را از طریق برای این بازی داشته باشید.

به عنوان آنها می دانند که بهتر از هر کسی و به عنوان بایرن بلافاصله ثابت وجود ندارد و بهتر طرف در خرد کردن که در فضای بسته فقط زمانی که شما فکر می کنم شما در.

Alphonso دیویس ساخته شده است این بازی امن تنها شش دقیقه پس از Hinteregger دوم که فرانکفورت. آنها به طور مداوم نگاه در آستانه فروپاشی پس از آن و مجوف در مجموع 74 دقیقه به عنوان Hinteregger – از همه مردم رو پای خود را برای آن اشتباه همه به اشتباه.

فرانکفورت به پایان رسید تا شانس که نمره نیست بالاتر است.

این بدان معنی است که سهام را به ندرت بالاتر بوده است به عنوان بوندسلیگا می شود مجموعه ای برای شاید بزرگترین آن عنوان مرحله نهایی مسابقات پس از Jurgen Klopp شد مسئول دورتموند.

هر دو تیم در حال برنده شدن اجرا می شود – اما در قدم کمی متفاوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net