بایرن مونیخ ضرب و شتم یونیون برلین در یک آخر هفته که به همه ما کمی نور در زمان تاریک

“موظف است وجود دارد به زنگ” این قابل فهم و انتظار تحلیل رفت و تقریبا در حلقه به عنوان بوندسلیگا شد اولین بار اصلی فوتبال لیگ برای از سرگیری مذاکرات coronavirus بحران است.

در رسانه های اجتماعی بازگشت شد تا حد زیادی مشخص شده با تعجب آور این است که نه فقط فوتبال’ شعارهای به عنوان اینکه این بازی می تواند جادویی لیف دور از واقعیت وجود دارد جهانی همه گیر تغییر هر جنبه از زندگی.

خیلی متفاوت بود – عدم وجود جو و تقویت پژواک در داخل عرصه های اجتماعی دور جشن از دید این تیم پشت درهای بسته در ماسک های صورت – و کار این مسابقات از راه دور است به همان اندازه بیگانه.

ایان Darke انجام شده تفسیر خود را از مطالعه در خانه, Owen Hargreaves پیش بینی شده بود بر روی یک صفحه نمایش بزرگ در BT Sport studio-بین جیمز ریچاردسون و رافائل Honigstein تجزیه و تحلیل این geisterspiele – ghost games – به دنبال مانند برخی از مرتب کردن بر اساس از ارباب.

شصت و هفت روز پس از من گذشته ثبت گزارش بازی – اتلتیکو مادرید بیرون آوردن لیورپول از لیگ قهرمانان اروپا در آنفیلد – من در یک tracksuit بر روی نیمکت در مقابل تلویزیون با غذا در فر, پوشش اتحادیه برلین در مقابل بایرن مونیخ.

بایرن مونیخ جایگزین Lukas مای ساعت در (عصر ایران)

تنظیم بدیهی است اما آیا این روند وجود دارد: سفر هیچ عجله برای رسیدن به ورزشگاه نزدیک سه ساعت قبل از شروع هیچ امنیتی جستجو و یا تقلا برای یک صندلی در سالن مطبوعات بدون جستجو برای رنگ مانند عود نقاشی آسمان به عنوان اتوبوس های تیم می رسند و یا آگهی که گرفتن چشم است.

اما آنقدر باقی می ماند: تحقیق, گرفتن, گیر, به, تیم, اخبار, سراغ زوایای ابدی امیدواریم که برخورد در حال رفتن به ارائه سرگرمی و مطالب جذاب.

این جدید طبیعی ” تیز تمرکز بر دو چیز است: چقدر ما را برای اعطا در اطراف فوتبال, اما در مقابل, چگونه طراوت آن است که به تمرکز در artform خود را بدون حواس پرتی.

صرف نظر از تمام نا آشنا, آن را هنوز هم همان بازی با همان نکات مهم: نرم و صاف کردن طرفداران اینچ-مناسب عبور, هوشمند, جنبش مخالفان-تشریحی می گذرد و قرار دادن دور چیز در مستطیل چیزی که – به خصوص اگر آن را با خارج از بوت à la رافائل Guerreiro.

از آن شده است خوش آمدید تجربه به طور کامل درک راه, برای مثال, که جولیان برانت دخالت در فضا و قاطعانه می نشیند و راه خود را از طریق یک روبرو می شوند.

در Alte Foersterei ورزشگاه به بایرن ادامه داد: آنها جنگ صلیبی نسبت به یک هشتم متوالی تیمشان در برلین در روز یکشنبه وجود دارد این فرصت را به تعجب در Thiago را رها کردن از شانه و نیم نوبت به او زد بازی از وسط پارک.

در حالی که بوروسیا دورتموند و بوروسیا مونشنگلادباخ تولید ضربان دار حمله به تار در شنبه Hansi تلنگر را به اتهام کنترل شد و بالینی.

وجود دارد هیچ طرفداران در Stadion An der Alten Försterei (AP)

اتحادیه ستاره شرق از دست رفته بود مربی اورس فیشر پس از مرگ پدر در قانون با دستیار مربی Markus هافمن مصرف شارژ برای اولین بار به صفحه اصلی برخورد در برابر آلمان در نیروگاه.

میزبان یکی از شگفتی های فصل بوندسلیگا – آغاز شده بود و روشن و به اندازه کافی تغذیه اعتصاب خود به سرعت در حالی که با استفاده از عرض هست. آنها خفه بایرن با ساخت بازی اما بدون ارائه هر گونه نیش خود را.

اتحادیه مقاومت نکشید, اما میزبان خوش شانس بودند که توماس مولر در موقعیت آفساید بی ارزش در Serge Gnabry هدر از جاشوا Kimmich را outswinging گوشه. VAR chalked آن را خاموش و بایرن تا به حال به صبر و پنج دقیقه قبل از استراحت به برتری خود را شمارش.

اتحادیه مدافع نون سوبوتیک دامنگیر در توپ به عنوان او تلاش ترخیص در منطقه با لئون Goretzka رخنه در پشت سر او به بوت و مجازات است.

Lewandowski تبدیل نیمه اول پنالتی (گتی)

Robert Lewandowski پا تا قلم متوقف و تضعیف خود نقطه-لگد کم به Rafal Gikiewicz سمت چپ – سمت مخالف دروازه بان شیرجه رفتن.

این مهاجم 26 بالا پرواز هدف در این فصل و 40 در تمام مسابقات.

بایرن می توانید تسلط خود را با چنین سهولت خفه بازی و پس از آن تعویض تا ضرورت و شدت زمانی که آنها نیاز به.

سرژ Gnabry, کینگزلی Coman و Alphonso دیویس ناشی از مخالفان خاص ناراحتی اواخر روز قبل از بازدید کنندگان را دو برابر کوسن.

Pavard ساخته شده از آن دو (ایسنا)

بنیامین Pavard حاضر به رها کردن توپ برنده و گوشه و رهبری در Kimmich تحویل در نزدیکی پست در 80 دقیقه.

“فوتبال یک عینک” در فرانسه بین المللی گفت: در هنگام بررسی برخورد.

“یک بیت از مهارت و یا یک هدف می تواند ایجاد یک احساس. اگر فقط برای این که من خودم بگویم که ما می تواند مفید باشد. ما بازی برای طرفداران.”

با همه تغییرات در فوتبال در سن Covid-19 بایرن تیمش هنوز هم می تواند بانک در آنها و برنده شدن به عنوان آنها کشیده شود خود را در این اجلاس به چهار امتیاز.

آخرین بازی من بیش از دو ماه پیش باید حداقل بازی شده در پشت درهای بسته. آن است که اعتبار به آلمان فوتبال مقامات و ذینفعان و همچنین این کشور سیاستمداران که این یکی و هر دیگر در بوندسلیگا شده است قادر به رفتن پیش با چنین مسئله کمی در آب و هوای فعلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>