بایر ساز خلاصه weedkiller موافقت به پرداخت 10 میلیارد دلار در سرطان شهرک

این شرکت نیز پرداخت $1.25 میلیارد دلار برای یک کلاس جداگانه توافق بالقوه آینده ادعا خواهد بود که منوط به تصویب در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال کالیفرنیا توسط قاضی وینس Chhabria.

بایر شده و گرفتار در روابط عمومی و دادخواهی بحران پس از آن به ارث خلاصه نام تجاری که معرفی شد در 1970s و رشد به عنوان یک بالا به فروش علف کش از طریق $63 میلیارد ادغام با سنت لوئیس مبتنی بر محصولات کشاورزی “مونسانتو” در سال 2018 است. در آن زمان مونسانتو داشت که glyphosate — فعال علف های هرز-کشتن عنصر در خلاصه — تا به حال سابقه استفاده ایمن و بایر دارای تکرار است که پس از کسب آن است.

اما در سال 2015 سازمان بهداشت جهانی آژانس بین المللی تحقیقات سرطان با برچسب علف کش به عنوان “احتمالا سرطان زا برای انسان است.”

بایر گفت که حل و فصل شد یک تصمیم به اتفاق آرا از شرکت هیئت مدیره از مدیریت هیئت نظارت و ورودی از ویژه دادخواهی کمیته اضافه کرد که حل و فصل این معنا نیست پذیرش مسئولیت و یا خطا. مدیر اجرایی ورنر Baumann گفت: در بیانیه ای که این عمل اجازه می دهد تا شرکت خود را “یک دوره طولانی از عدم اطمینان به پایان است.”

“به عنوان یک علم مبتنی بر شرکت متعهد به بهبود سلامت مردم ما احساس همدردی زیادی را برای هر کسی که رنج می برد از بیماری و ما درک خود را در جستجو برای پاسخ های” باومن گفت. “در همان زمان گسترده بدن از علم نشان می دهد که ارزیابی نمی کند و باعث سرطان می شود و از این رو است مسئول بیماری های ادعایی در این دادخواهی. ما ایستاده شدت پشت ما glyphosate مبتنی بر علف کش ها که در میان بیشتر دقت مطالعه محصولات از نوع خود و از چهار دهه از علم حمایت از ایمنی خود را و آنها هستند که سرطان زا نیست.”

Glyphosate است که نسبتا ارزان و رایج ترین استفاده های کشاورزی, علف کش در ایالات متحده آمریکا به گزارش آژانس حفاظت از محیط زیست. در ماه ژانویه سازمان حفاظت محیط زیست به این نتیجه رسیدند در آن موقت ثبت نام نقد و بررسی تصمیم گیری است که آن را “نیست شناسایی هر گونه خطرات ناشی از نگرانی” برای سرطانی و غیر سرطانی خطرات برای انسان از glyphosate قرار گرفتن در معرض.

در دو سال گذشته در کالیفرنیا منصفه اهدا کرده اند 2 میلیارد دلار به یک زن و شوهر 80 میلیون دلار به یک مرد و $289 میلیون (بعد از کاهش به $78.5 میلیون) به سابق groundskeeper که همه مقصر را تشخیص سرطان در خلاصه که منجر بایر سهام به نازل شدن. این شرکت گفت: در آن روز شنبه در بیانیه ای که این سه مورد را نمی توان تحت پوشش حل و فصل خواهد شد و در ادامه از طریق روند درخواست. متقاضیان را انتخاب کنید که برای شرکت در حل و فصل خواهد شد که به اخراج خود از موارد و یا موافقت خود را با فایل.

برای آینده کلاس توافقنامه این شرکت گفت: مستقل کلاس علوم پانل ساخته شده از متخصص دانشمندان را چندین سال برای تعیین اینکه آیا ارزیابی پتانسیل به علت لنفوم غیر هوچکین و اگر در آنچه در حداقل سطح قرار گرفتن در معرض. کسانی که فایل ادعا می کند به عنوان بخشی از کلاس های اکشن نخواهد بود قادر به ادامه با آنها را تا زمانی که تعیین شده است.

دسترسی به خلاصه ای از محصولات را تغییر نمی دهد اما بایر گفت: این امر در ادامه به ارائه مشتریان بیشتر علف کش از طریق گزینه های خود را 10 سال سرمایه گذاری در توسعه روش بیشتر برای مدیریت علف های هرز برای حمایت از کشاورزی پایدار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات