حمام نیمه ماراتن پیش می رود به عنوان برنامه ریزی شده با وجود بیماری همه گیر کوروناویروس

هزاران نفر از دوندگان گرفته اند در حمام نیمه ماراتن با وجود نگرانی های بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

برگزارکنندگان مواجه خواستار به تعویق انداختن یا لغو این رویداد از جمله از داخل MP, آنها, اما گفت که از آن خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده.

در مجموع 6,200 دونده در زمان 13.1 مایل مسابقه حدود نیمی از تعداد معمول انتظار می رود.

تقریبا 1000 نفر پیوست مجازی داخل نیمی از گروه در Facebook به جای در حال اجرا از راه دور در جوامع خود و ارسال آن به صورت آنلاین.

آنها خواسته اند برای برگزارکنندگان از حمام نیمه ماراتن به ارسال مدال به کسانی که قادر به اثبات آنها را به اتمام 13.1 کیلومتر.

حمام نیم رفتم جلو به عنوان برنامه ریزی شده (EPA)

ماراتن لندن بود که با توجه به محل در ماه آوریل به تعویق افتاده است.

صحبت های قبل از, رویداد, داخل حمام, MP, Iran Hobhouse گفت که “به سادگی ارزش در معرض خطر” است و نگرانی جدی در مورد آن تا به حال “افزایش یافته است به طور چشمگیری” در میان ساکنان این شهر.

“من درک می کنم چقدر ناامید کننده لغو خواهد بود برای همه کسانی که آماده شدن برای هفته ها و ماه ها این است که یک نگرانی ایمنی و من بر این باورند که لغو این رویداد برای محافظت از آسیب پذیر ترین در شهر ما از گسترش بیشتر عفونت باید اولویت” لیبرال دموکرات MP است.

برگزارکنندگان گفت: آنها تا به حال “با دقت در نظر گرفته گوش و مشورت” قبل از تصمیم گیری که نیمه ماراتن ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده.

به گفته آنها خطر ابتلا به عفونت از وقایع در فضای باز در سطح پایین باقی مانده و وجود دارد “هیچ اپیدمیولوژیک و یا شواهد پزشکی” نشان می دهد باید آن را در حال حاضر محدود می باشد.

“این است که در حال حاضر خیلی دیر برای ما به لغو و یا به تعویق انداختن این رویداد” گفتند.

“محل ساخته شده است زیرساخت در محل سایت و پیمانکاران ما آماده هستند. دوندگان در حال حاضر از ورود به شهرستان مشتاق برای مسابقه به جلو بروید.

“حتی اگر ما به لغو در اواخر این مرحله در آستانه این رویداد ما پیش بینی است که هزاران نفر از دوندگان هنوز هم به نوبه خود به اجرای مسیر و ما احساس می کنیم ما را مدیون یک وظیفه مراقبت به کسانی که دوندگان با توجه به اینکه منابع ما آماده و در انتظار به حمایت از آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>