بسکتبال در NBA حباب آغاز می شود آرام ساخته شده برای تلویزیون مرحله در دیزنی

اما جورج شات که آمد فقط قبل از حاصل کار دو تیم در کلیپرز’ 99-90 پیروزی اورلاندو سحر و جادو باعث شد تنها یک زن به کف زدن سه بار reflexively قبل از تحقق او به تنهایی در جشن. بقیه عرصه یکی از سه محدود ورزشگاه مورد استفاده توسط NBA برای آن دیزنی جهان راه اندازی شد تقریبا به طور کامل خاموش.

به دلیل لیگ را رویکرد جدی به کاهش رمان coronavirus خطر برای بازیکنان وجود دارد طرفداران هیچ cheerleaders و هیچ کثافت در اولین مرحله قبل از NBA رزومه فصل به طور منظم بازی در تاریخ 30 ژوئیه. یک تصویربردار قرار بود در حاشیه دو ballboys در ماسک و دستکش نشسته بر روی پایه و دو پیشاهنگی و تقریبا یک دوجین رسانه های اعضای تماشا از حدود 15 فوت برگشت از دادگاه.

چهارده نفر از جمله آدرس عمومی گوینده رسمی گلزن ساعت شات اپراتور و تیم روابط عمومی مقامات نشسته در یک courtside میز که بلند احاطه شده پلکسی گلاس دیوار مانند هاکی روی جعبه مجازات برای محدود کردن تماس با بازیکنان و مربیان است. تمام گفته ها وجود دارد به نظر می رسد کمتر از 200 نفر قابل مشاهده از دادگاه از جمله بازیکنان و مربیان که نشسته بر روی جسمی فاصله صندلی و هیدراته با بطری به جای سطل بزرگ. برخی از اعضای کادر مربیگری و بازیکنان غیر فعال عینک ماسک روی نیمکت به عنوان آنها در زمان کرسی های خود را برای اولین بار از NBA فصل بود به طور نامحدود به حالت تعلیق در مارس 11.

“متفاوت است زمانی که شما راه رفتن بر روی زمین اما زمانی که بازی شروع می شود آن را فقط بسکتبال” کلیپرز مربی Doc Rivers گفت. “هنگامی که شما در بین خطوط شما می توانید در مورد آن را به عنوان راحت به عنوان بازیکن همیشه خواهد بود یا به صورت عادی به عنوان همه چیز خواهد بود. شما می توانید زنگ و تمام است که, اما برای [بازیکنان] آنها در زیستگاه طبیعی خود.”

عرصه که بخشی از ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی خواهد بود دقیق تر نام مجموعه. تسهیلات NBA برتر مرحله و آن را میزبان این کنفرانس نهایی و نهایی. هرگز وجود هر گونه شک و تردید است که NBA از سر فصل خواهد بود ساخته شده برای تلویزیون, رویداد, اما بسیار پیش بینی اولین نگاه حباب بسکتبال نشان داد لایه به لیگ ارائه استراتژی است.

روشن استودیو چراغ روشن منطقه بازی و یک جریان ثابت از رپ آهنگ بازی بر روی سیستم صدا برای اضافه کردن زندگی است. به جای پخش صندلی های خالی در پس زمینه NBA بنا زیادی تصویری هیئت مدیره پشت نیمکت که چرخش از طریق آرم تیم و تشویق و شعار و بازیکن گرافیک. Nodding به بسیاری از تغییرات NBA راه اندازی مجدد شعار — “تمام بازی های جدید” — قابل مشاهده بود در هر جهت.

یک دوربین تلفن همراه قرار داده شده در حاشیه به دنبال این اقدام با حرکت در امتداد یک دالی و تعداد بیشماری از سایر دوربین ها ثابت شد در اطراف دادگاه. بدون نیاز به یک Jumbotron فوق دادگاه به خدمت طرفداران تیم منتقل شد به دیوار روبروی میز به طوری که بازیکنان و مربیان می تواند مشاهده و آن را بیشتر به راحتی. کوچکتر scoreboards قرار داده شد در نزدیکی خطوط.

به جای رفتن را از طریق تمام پمپ و شرایط pregame معرفی شروع شد و به سرعت اعلام کرد و بازی نمود. هنگامی که آدرس های عمومی استقبال کلیپرز به دادگاه آنها هیچ پاسخی دریافت نکرده. وجود دارد بدون پخش سرود ملی زمان کارآمد تصمیم گیری است که به راحتی اجازه داد که لیگ به گریز از تفرقه مسئله سیاسی است. کلمات “Black Lives Matter” به نظر و برجسته در سطح بازی بخشی از تلاش های مشترک با ملی بازیکنان بسکتبال انجمن به آدرس بازیکنان نگرانی در مورد مانع از جریان عدالت اجتماعی شد.

چون کلیپرز بود داد و بیداد را تعیین تیم در خانه های تصویری تخته و جلوه های صوتی بازی را به نفع خود. زمانی که اورلاندو به ارمغان آورد تا توپ دادگاه مصنوعی “دی-fense” شعارهای تکرار از طریق ساختمان.

“زمانی که من به تماشای این بازی برای اولین بار شش دقیقه من فکر کردم آن را سرد بود که وقتی کسی به ثمر رساند و آنها تا به حال گرافیک خود را بر روی صفحه نمایش” کلیپرز گارد لو ویلیامز گفت. “من شنیده ام ‘دفاع’ پرداختند. هنگامی که من در دادگاه, من نمی بینم آن را شنیدن آن و یا آن را احساس کنید. من قفل شده بود به بازی. من نمی دانم که آن تجربه بود چون طرفداران در این عرصه است. اما آن را قطعا نبود برای ما.”

برای گفتن وجود دارد وزوز در ساختمان خواهد بود اغراق. این جمعیت که شامل لیگ پرسنل کلیپرز جمهور لارنس فرانک و سحر و جادو مدیر جان هموند — تا حد زیادی تصمیم گرفتند برای احترام سکوت به عنوان اگر آنها تماشای گلف بازان و یا ویولونیست. این مرحله به حساب نمی آید در این رده بندی 10 دقیقه چهارم شد و کوتاه از NBA معمولی 12 دقیقه دوره چهار کلید کلیپرز بازیکنان حاضر بودند با توجه به شرایط بهداشتی و ستاره مانند جورج و Kawhi Leonard بازی محدود دقیقه به عنوان آنها سطح شیب دار تا کامل مطبوع.

این شرایط منجر به یک احساس کلی درمورد. بعد از بازی, بازیکنان, عینک عرق به جای طراح لباس. در طول شب به مربیگری کارکنان خود را ملبس به لباس جدید تطبیق پولو تی شرت, شلوار تیره و لباس ورزشی به جای مناسب کامل است که NBA سفارشی. رودخانه ها گفت که او “عاشق” تغییر و اضافه کرد که او ممکن است احساس اجبار به لباس به nines اگر تیم خود را پیشرفت به NBA Finals.

بازیکنان ظاهر شد و بلافاصله برای postgame مصاحبه در یک برش کابین در محل اجتماع درست کردن دادگاه خود را به سرعت با توجه به نیاز به اتوبوس بازگشت به هتل خود را به در اتاق خود را برای کاهش coronavirus خطر است. جورج معمولا آهسته کمد و یک مایل حرف مفت زن, هدر رفته هیچ زمان و مانند تعدادی دیگر از بازیکنان در حباب هدایت بسکتبال همه سوالات.

“Breonna تیلور استراحت در صلح و آرامش” جورج گفت: یک خوشه کوچک از سایت خبرنگاران و یک گروه بزرگتر گوش دادن از طریق یک زوم تماس بگیرید. “جورج فلوید در آرامش استراحت. وجود دارد بسیاری از دیگران که شده اند به طرز وحشیانه ای به قتل رسیده توسط دست پلیس. که پیام من. که همه من کردم.”

برای نویسندگان در حضور و غیاب وجود یک هیجان جدید: جلسه بازیکنان و مربیان و داوران تعامل در دادگاه است. رودخانه chided یکی از بازیکنان جوان برای آشکار سفر تخلف در حالی که سحر و جادو مربی استیو کلیفورد فریاد زد “ممفیس!” برای تماس با یک بازی. جورج لابی مقامات برای شارژ تماس و کلیپرز’ نیمکت منفجر شد به جشن خود خواهی گذشت و کلید سه اشاره گر. کفش squeaked تمام شب.

ساختمان صندلی های خالی بودند در تاریکی نگه داشته و استفاده نشده عرصه کاسه پشت صفحه تلویزیون نگاه مانند صحنه منطقه از کنسرت بزرگ. انبوهی از تجهیزات صوتی و تصویری پهن بود در مورد کنار دوچرخه ورزش, بزرگ ورق از تخته سه لا و دیگر عجایب. اضافه کردن به سورئالیسم و سفید-مناسب برای تمیز کردن تیم های منتظر در راهرو پشت بزرگ, سیاه, پرده, آماده برای ضد عفونی کردن دادگاه به عنوان به زودی به عنوان بازی به پایان رسید.

هنوز NBA دیزنی اولین بود جای تعجب رقابتی و تحویل یک حس موفقیت. ماه برنامه ریزی منجر به این لحظه و این بازی بدون دردسر. در حالی که بسکتبال را استنتاج هنوز نهفته است نزدیک به سه ماه در آینده بازگشت آن به طور رسمی در جریان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de