Basketball Hall of Fame حرکت enshrinement مراسم به 2021

Enshrinement آخر هفته در اصل مجموعه ای برای Aug. 28-30 و وجود دارد یک پیشنهاد آخر هفته از اکتبر. 10-12 که هر دو News گفت: “فقط امکان پذیر نیست.”

“ما قطعا لغو,” News گفت. “این رفتن به باید به سه ماهه اول سال آینده. ما در دیدار یک زن و شوهر از هفته و نگاهی به گزینه های از چگونه و چه زمانی و در کجا.”

برایانت دانکن و Garnett در میان نه فرد کلاس های WNBA افسانه Tamika Catchings و مربیان کیم willie colon, باربارا, Stevens, Eddie ساتون و رودی Tomjanovich. پاتریک Baumann سابق دبیر کل بسکتبال بود و همچنین به عنوان یک کمک کننده.

News گفت که سالن از شهرت واقع در اسپرینگفیلد, Mass., میزبان دو مراسم جداگانه برای کلاس های 2020 و 2021 حتی اگر هر دو enshrinements برگزار خواهد شد در همان سال تقویم.

“ما نمی خواهد ترکیب آنها” News گفت. “کلاس 2020 بسیار کلاس های ویژه و شایسته خود را جشن است.”

Enshrinement آخر هفته شامل پنج شنبه جشن و مراسم اهدای جوایز در Mohegan Sun در uncasville خود را Conn., که در آن که در آن سال کلاس را دریافت خواهد کرد Hall of Fame حلقه و کت شنبه enshrinement مراسم و در روز یکشنبه را “روز جشن.”

News ESPN گفت: که سالن از شهرت مقامات در نظر گرفته شده بود حرکت enshrinement مراسم از اسپرینگفیلد را 2,611-صندلی Symphony Hall به اسپرینگفیلد را 8,319-صندلی MassMutual مرکز به عمل فیزیکی, فاصله, قبل از تصمیم گیری برای فشار به تاریخ به عقب.

تالار مشاهیر قرار گرفتند $23 میلیون نوسازی در ماه فوریه بود و قرار به بازگشایی در مارس 25, اما وب سایت خود را می گوید آن را بسته باقی خواهد ماند تا ژوئیه 1 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im