که منجر گوینده ریچارد عبور به یاد داشته باشید که ژیمناستیک در دیدار ویژگی “یکی از خانواده بزرگ اتمسفر که شما را پیدا خواهد کرد در تمام کالج دو و میدانی.” صلیب نیز ساخته شده است یک نقطه از گفتن مخاطبان تلویزیون که بوکر شد مسئول قبلی نظر.

بوکر پس از آن اعلام کرد و او را “ماندن در خانه و تماشای” SEC شبکه, ژیمناستیک, برنامه تلویزیونی. “در واقع من در جاده,” او گفت:. “من به جایی خواهید بود. من در اتاق هتل من تماشای ‘جمعه شب در ارتفاعات است.’ “

“نظرات ساخته شده در طول روز گذشته برنامه تلویزیونی بودند نامناسب و غیر قابل قبول” SEC شبکه گفت: در بیانیه ای به توییتر در روز یکشنبه. “ما این موضوع را به طور جدی و در حال پرداختن به آن در داخل است. SEC شبکه احترام به همه ورزشکاران و متعهد به نمایشگاه ورزش زنان با بیشترین توجه.”

یک ESPN سخنگوی اشاره به بیانیه ای که زمانی که واشنگتن پست در خواست اظهار نظر در مورد بوکر سخنان یکشنبه. ESPN صاحب SEC شبکه.

SEC کمیسر گرگ سنکی همچنین با ابراز نارضایتی کرد و گفت در بیانیه ای روز شنبه که بوکر نظر شد “نامناسب و نه برآورده کردن انتظارات ما برای SEC شبکه است.”

“SEC ژیمناستیک زنان دانشجو-ورزشکاران شایسته حمایت ما به دلایل بسیاری از جمله خود فداکاری و موفقیت” سنکی ادامه داد. “ما در ارتباط با SEC شبکه ESPN پرسنل و من مطمئن هستم این موضوع به کار گرفته خواهد شد مناسب است.”

بعد از آن در روز شنبه در برنامه تلویزیونی, بوکر گزارش عذرخواهی برای نظرات خود را.

بوکر یک standout گارد در Vanderbilt از سال 1985 تا 1989 در فصل ششم به عنوان یک SEC شبکه تحلیلگر داشتن کار قبلا برای ESPN, CBS Sports, Fox Sports و در جفرسون خلبان ورزش telecasts از SEC basketball.

یک ژیمناست سابق در آرکانزاس سیدنی McGlone شد و در میان کسانی که ابراز ترس یکشنبه در بوکر اظهارات.

“من بیشتر نا امید با این اظهار نظر با توجه به این قصد بد و sexualizing از یک ورزش است که در حال حاضر با آن مواجه خیلی وقتی که می آید به سوء استفاده جنسی” McGlone, 22 گفت: پست در یک متن ارز. “بسیاری از اوقات ژیمناستیک در حال حاضر دیده می شود به شیوه ای منفی برای آنچه که ما را مجبور به پوشیدن و این واقعیت است که آموزش دیده و حرفه ای را چنین نظر بود فقط ناراحت کننده!”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im