بیس بال می خواستم پاسخگویی و ندامت از آستروس. این اتفاق نمی افتد.

آستروس افتتاح شد اردوگاه خود را با یک روز صبح در کنفرانس خبری که شامل مختصری از اظهارات رهبران تیم جثه Altuve و الکس Bregman و ویژه جرثقیل در نظر گرفتن سوالات از گروه ترکان و مغولان از خبرنگاران. جرثقیل ناشیانه گفت: Astros’ خیانت “نمی تاثیر بازی” تنها به جمع شدن احساسات یک دقیقه بعد بدون گفتن 2017 قهرمانی باید در یک نور متفاوت است.

“من تو را دیدم یک زن و شوهر از مصاحبه و همه آنها گفت: تقریبا همان چیزی که. آنها skated توسط همه چیز. آنها را فرا گرفت همه چیز را زیر فرش” اوکلند دو و میدانی شروع پارچ شان Manaea که رقابت در همان بخش به عنوان Astros برای کل چهار سال کار حرفه ای گفت: سان فرانسیسکو کرونیکل. “آنها نیست خود را به هر چیزی و آنها در حال تلاش برای حرکت است که مانند” ‘آیا شما در تلاش برای حرکت از? شما حتی نمی گفت که آنچه در آن است شما را.’ آنها فقط در حال حاضر گفت: آنها با عرض پوزش اما آنچه در مورد کل این offseason? آن را مانند انکار, انکار, را انکار کند. هنگامی که زمان می آید شما باید به آنچه شما در حال تلاش برای حرکت از. این دیوانه است.”

آستروس اقدام به استفاده از شنبه به پاک کردن فصل خود را از سولفات آنها مواجه شده تمام زمستان. آن را به سمت چپ بیشتر در بیس بال جهان ناراضی است.

“که در آن است?” 11-سال کهنه دیوید اسکات در توییتر نوشت اواخر روز پنجشنبه بعد از ظهر. “چه f*#*!!! شوخی است. من پیر بازنشسته از بازی پس [بی اعتنایی] افکار من اما لعنت. … همه مردم می خواهند چیزی است که از قلب اگر آن وجود دارد. چیزی!!”

پس از Altuve زد خود را از نوار لغزنده در سمت چپ حصار میدان در دقیقه, خدمتکار, پارک, Chapman با لبخند به او راه می رفت خاموش موند. به عنوان Altuve عبور بشقاب او گفت که هم تیمی نیست که به پاره کردن پیراهن خود را و چنگ دکمه با دست خود تصویری از آن به طور گسترده ای منتشر شده گمانه زنی ها Astros hitters استفاده کرده buzzers چسبیده به بدن خود را به هشدار آنها را به آینده زمین.

“آره من دیده ام که ویدئو” چپمن به خبرنگاران گفت: از طریق یک مترجم در یانکی ها’ بهار مجتمع آموزشی در تمپا. “من فکر می کنم بسیاری از مردم را دیده اند که تصویری. این محبوب در حال حاضر. و آره اگر نگاه خود را از اقدامات آنها نگاه کمی مشکوک است. اما در پایان روز, من فقط نمی دانم” آیا Altuve می دانست آنچه که او پرتاب شد.

“من باور دارم پس” چپمن گفت. “این بسیار نزدیک و همه چیز تمام جزئیات آمده است که من فکر می کنم آن را لبه های اضافی که به آنها اجازه حرکت می کند.”

چپمن به خبرنگاران صحبت کرد قبل از جرثقیل با ابراز این عقیده آستروس’ ثبت نام-سرقت نمی تاثیر بازی. پس از آن پارچ ایستاده بود قبل از خبرنگاران دوباره به می گویند او مخالفت با جرثقیل.

“هنگامی که شما می دانید علائم و شما می دانید آنچه در آینده به ویژه در این سطح از بازی بیس بال — ما برخی از با استعداد ترین بازیکنان بیس بال در جهان” چپمن گفت. “به عنوان hitters اگر آنها یک لبه یک مزیت در دانستن اینکه چه چیزی در آینده آن را فقط رفتن به آنها را قوی تر. این بود که تنها دلیل آنها برنده سری جهانی? من نمی دانم. اما آنچه می توانم بگویم این است که شما باید یک مزیت می خواهم که آن را قطعا رفتن به شما یک تیم قوی تر.”

Yankees مدیر Aaron Boone همچنین موضوع را با جرثقیل باور است که آستروس’ ثبت نام-عملیات سرقت را تحت تاثیر قرار دهد و نتایج به خصوص در سال 2017 لیگ آمریکا مسابقات قهرمانی سری.

“این کاملا یک کشش من فکر می کنم” بون گفت. “واضح است که در چه سطح آن تاثیر چیزهایی که من حدس می زنم ما می دانیم که هرگز, و, که برای مردم به منظور جلب نتیجه گیری خود را در. اما واضح است که هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد برخی از چیزهایی که در رفت و کسانی که همه چیز یک اثر در بازی به وضوح.”

کارگر ماهر left-hander برت اندرسون که به رقابت در برابر Astros با دو و میدانی در لیگ آمریکا و غرب دو فصل گذشته ابراز تردید در توییتر در مورد جرثقیل ادعای. در بالا یک صدای جیر جیر از جرثقیل نقل قول اندرسون ارسال شده تصویری از Will Ferrell را “Anchorman” شخصیت Ron Burgundy گفت: “من باور نمی کنم شما را.”

تگزاس رنجرز outfielder ویلی Calhoun به توافق رسیدند. “اجازه دهید ما می دانیم آنچه در زمین می آیند و اجازه دهید فقط ببینید چقدر از آن تاثیر نمی کند بازی,’ ” Calhoun در توییتر نوشت.

بسیاری از فعلی و سابق Astros قبلا ابراز تاسف برای بیکار ایستاده به عنوان تیم انجام ثبت نام خود را سرقت سیستم. سابق لیگ مسکن C. J. Nitkowski در حال حاضر یک Texas Rangers, تلویزیون, پخش, زمان هدف در آن بازیکنان است.

“و برای” من آرزو می کنم من می خواهم که گفت چیزی,’ جمعیت یدکی ما” Nitkowski در توییتر نوشت. “شما تبدیل که حلقه یا دادن که $438,000 [World Series]؟”

Astros بازیکنان یکنواخت رد پوشیدن buzzers است که نشانه چه زمینهای آینده شد. سابق Astros پارچ Gerrit کول بود که عضو 2017 جهان سری قهرمانان به خبرنگاران گفت به اعتقاد او Astros hitters استفاده نمی buzzers. این offseason کول امضا به عنوان یک عامل رایگان با یانکی ها. او پیوست هوستون در سال 2018 و به خبرنگاران گفت که او “نمی بینم هر یک از” نشانه-سرقت طرح و در نتیجه احساس نیاز به عذر خواهی به هم تیمی های جدید خود را.

آن را می توان استدلال کرد که هیچ تیم رنج می برد بیشتر از آستروس’ خیانت از لس آنجلس داجرز که آستروس ضرب و شتم در هفت بازی در سال 2017 جهان سری. برای لس آنجلس فن پایه های آن باقی مانده است یک موضوع تلخ. محلی ایستگاه KTLA پخش آستروس’ کنفرانس خبری و با استفاده از اخبار chyron “ASTROS فریبکار” برای شناسایی Altuve.

داجرز مدیر دیو رابرتز حال خاموش واکنش به هوستون اخبار کنفرانس گفتن خبرنگاران به سادگی که به اعتقاد او در سرنوشت. رابرتز گفت: او را تماشا داجرز کوزه پرتاب اغل گاو یا حشم جلسات در حالی که آستروس’ کنفرانس خبری گشوده اجتناب از هوستون عذر خواهی و توضیحات در دسترس نباشد.

“داستان ما در حال حرکت رو به جلو خواهد بود که ما موضع برای سال 2020” رابرتز گفت.

آستروس سعی کردم به همان رویکرد است. از آن خواهد شد بسیار سخت تر برای آنها.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>