بیس بال MVPs می خواهید Kenesaw کوه Landis نام از حذف جایزه

“نام خود را نباید نشان داده شده بر روی یک پلاک یا لوح افتخار به خصوص در این روز و زمان” در سال 1995 لیگ ملی MVP بری لارکین آسوشیتدپرس گفت.

Landis شده است متهم به کشیدن پاهای خود را بر از بین بردن بیس رنگ خط. کمیسر علنا اظهار داشت که تیم های لیگ آزاد بودند به نشانه آفریقایی, بازیکنان, اما او متهم شده است از حفظ ناگفته منع و امتناع از فشار برای یکپارچه سازی.

“Landis است که او چه کسی است. او بود که از او” جان خار MLB رسمی بیس بال مورخ گفت: AP. “من کاملا حمایت جنبش برای حذف مؤتلفه آثار و Landis بود لعنتی خیلی نزدیک به هم.”

نه یک بازیکن سیاه و سفید پیوست و در لیگ های عمده ای در Landis را 24 سال در راس. جکی رابینسون را شکست رنگ مانع برای بروکلین داجرز سه سال بعد.

“اگر شما به دنبال برای در معرض قرار گرفتن افراد در تاریخ بیس بال را که ترویج نژاد پرستی توسط ادامه به بیس درب به مردان رنگ Kenesaw Landis خواهد بود یک نامزد” سه بار NL MVP مایک اشمیت گفت: AP.

Landis بیش از زمان به عنوان مامور در یک زمان هنگامی که توپ بیس بال به مبارزه با قمار مسائل. قبلا یک قاضی فدرال او شده است به عنوان یک “استبدادی” رهبر. یکی از اولین و قابل توجه ترین اقدامات بود ممنوعیت Chicago White Sox ستاره “Shoeless” جو جکسون و هفت نفر دیگر برای نقش خود را در پرتاب 1919 جهان سری.

“Landis بخشی از تاریخچه حتی اگر آن را تاریک تاریخ” Houston Astros مدیر گرد و خاکی بیکر گفت: AP.

Landis شده بود, یکی از تصمیم گیری که بیس بال نویسندگان’ Association of America خواهد رای و تصمیم گیری MVP. در سال 1944 در مدت کوتاهی قبل از Landis مرگ این گروه رای به قرار دادن نام خود را در جایزه.

Landis به سختی نام خانواده حتی برای طرفداران بیس بال است به طور گسترده ای در ارتباط با جایزه و BBWAA گفت: آن شنیده نمی شود شکایت در مورد نام تا به حال.

اما در زمانی که موسسات در سراسر کشور در حال حساب خود را با اتصال به برخی چهره های تاریخی این BBWAA می تواند برخی از آنچه را به عنوان تعمیر آسان.

“من همیشه فکر کردم که: به همین دلیل است که هنوز هم وجود دارد؟” 1991 NL MVP تری پندلتون گفت: AP. “بدون شک MVP خود ایستاده. آن را نمی کند نیاز به یک نام است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>