بیس بال باید قانون: لغو بهار آموزش بازی و یا بازی بدون طرفداران

غرب پالم بیچ فلوریدا. — به عنوان اتباع مدیر دیو مارتینز با نزدیک شدن به او گفت: “هیچ دست تکان دادن. این چیز جدید با بازیکنان ما است. قرار دادن پای خود را.” ما ضربه انگشتان پا, پایین ممکن است کم پنج.

“تاج, تاج گفت:” مدیر کل Mike Rizzo به عنوان یک بازی دوستانه در صبح زود تبریک بلکه به عنوان یک بدون دادن تذکر و یادآوری است ، به بوندس لیگا را به دست عفونی و شستن دست ها-ایستگاه های همه در اطراف ورزشگاه از کف سواحل است. بنابراین آنها احساس آنها در حال انجام چه کاری می تواند انجام شود. “ما در حال فعال بودن است.”

هر کس در ورزش است به شدت آگاه از coronavirus. و هر کس در تلاش است به معقول. که ممکن است یک اشتباه بزرگ است. در مواجهه با یک ویروس با چنین نامتقارن نتایج یک “متعادل” پاسخ نادیده تفاوت زیادی در چگونه جهان ما ممکن است در چند هفته.

نه بوندس لیگا و نه هیچ MLB تیم تصمیم گرفته است به بازی آن بهار, آموزش های خالی پارک به نظر من آنها باید بلافاصله.

روز چهارشنبه Houston Astros و بوندس لیگا تا به حال یک فصل نمایشگاه “مسابقه برگشت” جهان سری. آنها را به خود جلب کرد نزدیک به یک خانه کامل اعلام کرد در 5,829 همه شانه به شانه. من هرگز لذت تماشای یک تشویق جمعیت در یک مسابقه بسیار کمی است.

من به تنهایی در این. اما من شک دارم من خواهد بود برای مدت طولانی. بیماری خود را به جدول زمانی آن مذاکره نمیکند. در حال حاضر ورزش نهفته بودن به شدت تنها پس از این واقعیت – هنگامی که coronavirus برنده است و به طور جدی می ترسم — مانند سیاتل سرکوب ممنوعیت تجمع بیش از 250 نفر و یا در سان فرانسیسکو که در آن رزمندگان می گویند که آنها خواهد شد بازی خود در NBA بازی بدون فن.

[NIH متخصص: رویدادهای ورزشی باید بدون جمعیت
]

MLB تصمیم در مورد بهار, آموزش فقط ممکن است یک گرم کردن — اما یکی از مفید-برای بسیار سخت تر تصمیم گیری به عنوان روز افتتاحیه روش. هیچ اصلی ورزش و حتی رویکردهای تعدادی از طرفداران در محله های نزدیک به عنوان MLB که به طور متوسط نزدیک به 30000 طرفداران یک بازی برای 81 صفحه اصلی بازی در سال. در تمام MLB تساوی بیش از 75 میلیون طرفدار یک سال به آن پارک — بیش از 10 میلیون نفر بیشتر از NFL, NBA و NHL ترکیب شده است.

زمان برای MLB به عمل در حال حاضر. بیس بال, گرفتار در میان چندین صداقت از بازی مسائل فرصتی برای انجام کار درست در زمان مناسب; در حالی که آن را می خواهم از دست دادن برخی از پول بازی را به دست آورید به مراتب بیشتر در احترام و ترمیم قد و قامت.

یا انصراف از بهار آموزش بازی و بازی درون پیراهن و یا بازی بدون طرفداران در می ایستد تا روز افتتاحیه در دو هفته. لازم نیست صبر کنید تا ببینید چه اتفاقی می افتد. آیا منتظر نیست تا زمانی که همه ما می بینیم بیشتر در سراسر کشور نتایج آزمون و یا تا زمانی که شیوع فوران در نزدیکی یک اردوگاه آموزشی و شاید مقامات بهداشت ردیابی ریشه های یک جامعه شیوع به یک بهار بی اهمیت بازی آموزش.

این بازی ها بی معنی است. درآمد حاصل از آنها نسبتا کوچک است. متوسط جمعیت در بهار آموزش بازی (2017) بود 6,872. اما آن است که هنوز هفت برابر بزرگتر از بزرگترین جمعیت است که در حال حاضر مجاز در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, که در آن سن خوزه کوسه, NHL, در میان تیم های دیگر که در بالا-عفونت منطقه بازی کرده اند برای خالی کردن عرصه است.

[آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس
]

اگر شما می خواهید برای پیدا کردن یک جمعیت با بیشترین خطر جمعیتی – گذشته از یک کشتی تفریحی یا بازنشستگی تسهیلات — آن را ممکن است یک بهار, آموزش بازی با آن درصد بالایی از شهروندان ارشد و بازنشستگان. احتمال مرگ بسیار پایین در سنین جوان تر با سن افزایش می یابد. پس از 60 شما نباید در پرواز اگر آن را لازم نیست. متوسط سن از طرفداران در بهار آموزش بازی در سال 2018 شد 52.

MLB باید بسته آن بهار آموزش دروازه – و با تشکر از آن ستاره خوش شانس این هنوز دو هفته برای دریافت اطلاعات بیشتر قبل از تصمیم گیری چه باید بکنید در مورد بازی فصل. لیگ های عمده ای از ژاپن و کره جنوبی را تحت فشار قرار دادند پشت شروع می شود از فصل خود را به طور نامحدود. چهار غول لغو نهایی خود را در بهار آموزش بازی در مارس 24 بازگشت به خانه در سان فرانسیسکو.

در اینجا در زرق و برق دار گرم فلوریدا در بهار آموزش coronavirus به نظر می رسد نامرئی – خارج از دید, خارج از ذهن است. که مشکل است. آن نامرئی است.

مکان شما ببینید Covid-19 — و یا سایه آن مانند مرد نامرئی را طرح ترسیم شده در مقابل یک دیوار با یک چراغ قوه پرتو — است که همه جا در خارج از ballparks.

[سی می گوید غیر ضروری تجمع جرم باید لغو و یا به تعویق افتاد]

پرواز در اینجا در سه شنبه, BWI فرودگاه تقریبا شبح مانند. هیچ امنیت خط فقط من. احتمالا فقط یک زمان آرام و روز من فکر می کردم. این Southwest Airlines کسی که همیشه می گوید: “آیا تصویب خالی وسط صندلی. این خواهد بود که یک پر پرواز” گفت: “نمی را وسط صندلی. وجود دارد مقدار زیادی از اتاق.” برای اجاره ماشین از هتل چک-بدون هیچ خط. صبح روز چهارشنبه در بوفه صبحانه رایگان – معمولا شلوغ — من تنها کسی بودم که. می خواهم 100 شیرینی?

فقط سه روز پیش من فکر کردم آن را کاملا مناسب و ایده برای 72 ساله در سلامت عالی برای نشستن در هواپیما به مدت سه ساعت به اینجا می آیند. چگونه می تواند به شما منتقل می کند تا آموزش بهار سال پس از واشنگتن تیم برنده اول آن سری جهانی در 95 سال ؟ چه شانس شما آن را پشیمانی – کوچک مناسب است ؟

اما من تغییر ذهن من سریع می باشد. شاید این ایمیل از یک رئیس جمهور سابق از جامعه بهداشت و درمان اپیدمیولوژی آمریکا یک دکتر که در حال حاضر با کروناویروس بیماران بود که با زمزمه در گوش من. در دوشنبه, چت آنلاین, به من گفت من با رفتن به فلوریدا. او گفت: او می خواست یک کلمه دوستانه با من. من پاسخ نیست چون من نمیفهمد او نبود رفتن به می گویند آنچه که من می خواستم به شنیدن.

[اتباع تعویق انداختن جشن و سرور مراجعت به وطن یامحل تحصیل
]

این دیگر مشکل است. هیچ کس می خواهد به شنیدن اخبار بد. هیچ کس می خواهد به سرگرم کننده خود را لغو و یا حتی با تاخیر و یا کار خود را قطع. پس ما را انکار کند.

در این هفته هر دو Ryan زیمرمن و آدم ایتون باید گفت که چقدر نفرت به بازی در پارک ها با طرفداران. آنها نمی تواند به عنوان انگیزه و یا بازی به عنوان به خوبی. Sean Doolittle داوطلب چقدر از او نفرت را به فکر می کنم از یک روز باز – پس از یک سری جهانی پیروزی— با طرفداران و یا روز بعد در یک حلقه-ارائه بازی در یک فن خلاء. هر اتباع فن می توانید تصور کنید که حس از دست دادن.

اما این لحظه ای که درک دستورات قدر از اهمیت پارامونت است. ما در حال تعادل خطرات در مقابل پاداش طول اولیه بیماری همه گیر.

“من دست شستن 147 بار در روز. من فکر کردن در مورد پوشیدن [دست] ضد عفونی کننده بر روی کمربند” مارتینز گفت. در بوندس لیگا نیز قرار داده و خود را در اتاق قفل کردن محدودیت برای رسانه ها و هر غیر ضروری پرسنل به عنوان آنها باید.

این Nats مانند هر دیگر تیم فوق العاده محافظ از بازیکنان خود را.

اما آنچه در مورد طرفداران خود را چه در مورد همه MLB طرفداران –کسانی که تقریبا 7000 در هر بازی از آنها در 16 بازی یک روز در بهار آموزش در سن متوسط 52?

که هیچ گونه نگرانی در مورد آنها ؟

“این یک چیز به یک 30 ساله ورزشکار. شما به چیزی شبیه به آنفولانزا و شما بهتر” Doolittle گفت. “اما آنچه در مورد افراد مسن است. این افراد می توانند به عنوان حد؟”

در چند هفته MLB خواهد شد که مجموعه ای متفاوت از تصمیم گیری — شاید دشوار یا شاید دردناکی آشکار است — در مورد اینکه آیا برای به تاخیر انداختن شروع فصل و یا بازی به خانه های خالی است. NHL و NBA همان موضوع است. “آنچه در مورد جنون مارس گفت:” Doolittle بزرگ hoops فن تقریبا plaintively.

قلب ما در راه از سر ما – حتی سران هوشمند. بیس بال نیاز به گرفتن گذشته آن تصویر شاعرانه از بهار آموزش و جای خود را در ریتم طبیعی از این بازی است. مانند بقیه از ما, MLB باید به صورت واقعیت ما نیست یکی از ما ترجیح می دهند.

بیشتر از همه در این لحظه MLB نیاز به درک که در آن به طور متوسط بیش از 110,000 طرفداران یک روز بسیاری از آنها در معرض خطر جمعیتی نشسته side-by-side, تماشای بازی است که آیا تعداد در هر جدول رده بندی خیساندن تا خورشید است.

و در برابر خیلی عاقلانه نظر پزشکی شاید همچنین خیساندن چه کسی می داند چه چیز دیگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>