بیس بال یک شغل رویایی, اما آن را هنوز هم یک کار با یک نیروی کار است که نیاز به حفاظت

“برای من به قطع پرداخت نشده است زیرا خطر از طریق سقف” گفت: اسنل از Tampa Bay Rays در کانال Twitch در بیهوده گویی دریافت کرده است که بسیار مورد توجه. “این کوتاه فصل کمتر پرداخت. نه من برای بدست آوردن پول من.”

و…. با توجه به آنچه که مراقبت های بهداشتی کارگران در حال رفتن را از طریق در حال حاضر و با توجه به این که میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال حاضر از کار با هیچ ایده زمانی که و یا اگر آنها باز خواهد گشت که تن-ناشنوا در بهترین حالت. اما اجازه دهید نمی توان بی اعتنا در مورد “خطر بودن از طریق سقف” یا.

قرار اسنل کنار گذاشته چرا که او نه به عنوان مثال شما می خواهید به دنبال در حال حاضر. اما در نظر بگیرید که ورزشکاران حتی به خوبی جبران ورزشکاران نیست و در اینجا صرفا برای تفریح. آنها فقط نمی تواند زمین هنگامی که ما می گویند “زمین” و یا ضربه هنگامی که ما می گویند “ضربه” است.” آنها یک کار — بله یک کار رویایی اما یک کار تمام است. و آنها می توانند انجام آن وظایف تنها زمانی که آن را امن برای آنها برای کسانی که در اطراف آنها برای همه ما است.

این را باید به بازیکنان نزدیک به نرمال. تلاش خود را در حال حاضر بیشتر relatable. اولین گام در این فرآیند لازم نیست که هر چیزی برای انجام با میلیون ها نفر آنها را. بلکه مانند یک meatpacker یا خودکار خط مونتاژ کارگر, آنها به سادگی در مورد سلامت و ایمنی محل کار.

با توجه به مردم با آگاهی از این مذاکرات و برنامه های مطرح, اولین آستانه است که باید به توافق هستند خاص از دقیقا چگونه این بازی ها خواهد بود صحنه. و این نه فقط برای نه نوبت در شب — که در بسیاری از جهات خواهد بود ، یک اصل راهنما: اگر تهیه coronavirus آزمون برای بازیکنان و کادر تاثیراتی منفی در تست ظرفیت از اطراف و جامعه ورزش نمی تواند حرکت رو به جلو است.

اما نیز وجود دارد که نمرات در علف های هرز اطلاعات بیشتر: وقتی که و چگونه تست خواهد بود تجویز چگونه بسیاری از مردم اجازه داده می شود در محل باشگاه وانجمن در یک زمان معین زمانی و چگونه اغلب درجه حرارت برداشته خواهد شد چه اتفاقی خواهد افتاد باید یک بازیکن یا کارمند قرارداد این ویروس چه هستند پروتکل های بهداشت و تمام چیزهای کوچک شما هرگز فکر نمی کردم در میان است.

اگر شما تمرکز بر روی پول قبل از اینکه شما توافق می کنید به این پارامترها این اتلاف از همه وقت.

بیشتر وجود دارد را از طریق بیش از حد. تدارکات دومین پرش از روی مانع. از کجا می خواهد این بازی بود بازی کرد ؟ تمایل به مسابقه آنها را در صفحه اصلی استادیوم از هر تیم اما شکستن برنامه های منطقه با تیم های در شرق این بازی فقط کسانی که در شرق ،

اما آن را تقریبا در برخی از بازی نمی توان اجازه داد در تمام 30 ballparks. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom (D) صادر شده و اولین ماندن در خانه و نظم در کشور و به طور مداوم افزایش ابرو در ایده اجازه تیم به بازی در این ایالت پنج لیگ برتر پارک. زمانی که MLB پیشنهاد طرح عمومی شد این هفته Newsom گفت: “ما را ببینید که در آن ما در ماه جولای خواهد بود.” نه دقیقا یک thumbs-up.

بنابراین گام بعدی این است که پیدا کردن اجماع در مورد آنچه می تواند به عنوان یک نمایشگاه راه اندازی. کالیفرنیا می تواند یک مشکل. تورنتو که در آن جیز آبی تنها MLB تیم مستقر در خارج از آمریکا خواهد بود یک مشکل داده شده کانادا زمان 14 روز در قرنطینه برای مسافران که می رسند از خارج از کشور. خواهد لس آنجلس داجرز و جیز آبی — و سایر تیم ها — موافق به بازی خود را به “خانه” بازی در گفتن آریزونا ؟ MLB باید به اندازه کافی دولت های ایالتی و محلی در اماکن با امکانات مناسب به می گویند که آنها اجازه خواهد داد که بازی ها. وجود دارد مقدار زیادی به کار را از طریق وجود دارد.

اگر و تنها اگر همه موارد فوق است به توافق پس از آن می آید به پول است.

خاص گیر این زمان است که بازیکنان مقاومت به MLB پیشنهاد 50-50 تقسیم درآمد که MLBPA مدیر اجرایی تونی کلارک صراحت گفت که حقوق و دستمزد کلاه. اما صرف نظر از این دوران و یا خاص شماره بازیکنان به طور مداوم به صورت یک نبرد روابط عمومی وقتی که می آید به پول است.

آن را ادامه می دهد در حال حاضر حتی به عنوان ورزش تلاش می کند به شکل از چگونه — و این که آیا به رفتن به جلو. هنگامی که کلارک گفت: — unhelpfully و hyperbolically اگر شما از من بپرسید — در مصاحبه با ورزشی که “این لیگ در تلاش است تا امکان استفاده از یک بهداشت جهانی بحران به آنچه آنها موفق به رسیدن به در گذشته” که برای تلفن های موبایل مانند بازیکنان ناله در مورد حقوق و دستمزد.

واکنش, وارد, یک روز بعد از مکان های دورتر تا زنجیره غذایی از ممکن است انتظار می رود.

“من امیدوارم که بازیکنان را درک خواهد کرد که مردم از ما ایالات متحده باید آنها را به رسمیت شناختن این است که بخش مهمی از اوقات فراغت است که همه ما می خواهید در تابستان گفت:” فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر (D) که افزود: “من باید بگویم من در راه های بسیاری است که بازیکنان در حال برگزاری برای این بسیار بسیار بالا حقوق و پرداخت در طول زمان هنگامی که من فکر می کنم هر کس به خطر انداختن.”

پریتزکر پس از اتحاد عذرخواهی, حق برای “ترک برداشت که بازیکنان بیس بال باید این حق را برای مقرون به صرفه برای محافظت از سلامت و ایمنی خود را.”

البته آنها باید, و این چیزی است که این مورد است. بهداشت و ایمنی, ایمنی و بهداشت. این نیست بار به سبک مورد این مسائل و قطعا نه از خارج. MLB و بازیکنان باید به شکل از چگونه هر کس را در همه طرف راحت با علم و اطلاعات پزشکی, چگونه یک طرح تاثیر همه درگیر. پس از آن و تنها پس از آن می تواند آنها را به پول است.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>