بزرگترین مشکل که بیس بال به عنوان چهره آموزش بهار آغاز می شود نیز یکی از اساسی ترین و آسیب رساندن به مسائل مربوط به هر ورزش می توانید در صورت: یک تمامیت بحران است.

ما می توانید پیدا کردن منحرف اخلاق دروغ و قرار دادن خود بهره بالا سلامت از موسسات آمریکایی در هر نقطه که ما مراقبت به نگاه. اما لیگ اصلی بیس بال است که موشک تا لیستی از نقاط تاریک است که نشان دادن کل روند. است که که در آن بیس بال می شود ؟

نوع تهدید وجودی NFL چهره با تکان مغزی و غیره است که پس از رسیدن به بیس بال را در حال حاضر. در سال 2017 قهرمان Houston Astros آمدن به اردوگاه محکوم و جریمه توسط MLB برای حق رای دادن گسترده سیستماتیک ثبت نام-سرقت رسوایی. 2018 Boston Red Sox شانزه هنوز هم باید تحقیقات مشابه حلق آویز بیش از آنها را.

اما این همه نیست. به عنوان کوزه و خشکشویی گزارش به بهار آموزش در این هفته خواهد شد تا بازی را چندین اساسی لکه ها که بزرگ شده اند به تدریج برای چند دهه در ورزش است.

انجام سریع 360 درجه به نوبه خود. شما می توانید ببینید 20 سال با عملکرد افزایش مواد مخدر آغاز شده است که در اواخر دهه 1980 ، که قبل بود و احتمالا متصل به حتی دیگر دوران بد-ایمان کار مذاکرات توسط صاحبان از جمله 280 میلیون دلار حل و فصل بیش از تبانی و لغو 1994 جهان سری.

سلام فقط بیس بال. اخلاق اختیاری.

Astros بازیکنان خواسته خواهد شد که در این هفته — one by one, شاید — اگر آنها در میان متقلب در سال 2017 و ’18. چرا شما آن را انجام دهید ؟ آیا شما را در درک چه مقدار آسیب شما می توانید انجام دهید به خودتان خود را از تیم های ورزشی خود را و شاید غم انگیزترین به طرفداران خود را در حال حاضر سرخورده که ارائه شده بیشتر از درآمد خود را از 400 میلیون دلار حقوق در آن دو فصل? شما آنها را دزدیدند. نه فقط از افتخار در حال حاضر آلوده جهان سری عنوان, اما ایمان خود را در شما.

[اتباع’ شان Doolittle صحبت می کند در آخرین گزارش Astros ثبت نام-سرقت: “ما نیاز به پاسخ’]

MLB ساخته آستروس با دست پیش نویس میدارد و سوسپانسیون برای آن مدیر کل و مدیر که منجر تقریبا بلافاصله به خود را اخراج. اما چه MLB را به بازیکنان خود را ؟ هیچ چیز مطلقا هیچ چیز. هیچ کس حتی پیشنهاد — یا شاید “جرأت نشان می دهد” در حضور قدرتمند اتحادیه و عوامل — که 10 تا 20 درصد جریمه بازیکنان در این تیم ممکن است عادلانه و همچنین “ارسال پیام” به مراتب بهتر از صرف تقلب-بشود.

جای تعجب نیست که تنها یک Astro Dallas Keuchel است عذرخواهی کرد حتی نیمه صمیمانه. و او منتظر تا زمانی که او با جوراب سفید در 55 میلیون دلار معامله شد.

هفته گذشته پیت رز با فک تن-ناشنوا صفرا خواسته است که طول عمر خود را به بان کی مون برای قمار در بیس بال از جمله بازی او موفق برداشته شود به دلیل آنچه که او انجام داد این بود که به عنوان بد نیست به عنوان آنچه آستروس انجام داد. گل ابدی 12 ساله با یک توپ بیس بال-اشباع شده مشاهده همه چیز نشان می دهد که چگونه وارونه است که فرهنگ می شود. رز معتقد ممنوعیت است “نامتناسب نسبت به سایر مجازات های اعمال شده برای نقض جدی است که همچنین تضعیف یکپارچگی این بازی است.”

در یک لحظه زمانی که قانونی قمار در ورزش در تلاش است تا حق را به ما صندلی های بی شماری در سالن (از جمله سرمایه یکی از عرصه و شاید اتباع پارک) فقیر پیت درک نمی کند که در حال حاضر بیش از همیشه او باید هرگز به عقب بر گردیم به ورزش است. او پوستر-تراژدی از اعتیاد به قمار و نمایشگاه که برتر, ورزش-دانش خاص و دسترسی به داده های حجیم را به سادگی بدان معنی است که شما به شکست در سرعت های مختلف. به عنوان چند MLB کمیسیون را متزلزل سر خود را افزایش است که هنوز هم یک ورزش قمار باز. این که چرا او زندگی می کند در لاس وگاس.

اگر قانونی قمار ورزشی بدست کرده بود که در آن طرفداران آن می خواهند آن را به فقط چند سال قبل تصور کنید بد بودن پرونده های حقوقی و مجموع خسارت زمانی که همه bettors با از دست دادن بلیط که گفت: “داجرز” در سال 2017 و ’18 کامل رسید بیهوده گویی با بیحوصلگی حرف زدن و انتقام حالت زمستان رسوایی آمار اخبار.

هفته قبل از افزایش درخواست برای ترحم بیس بال نویسندگان’ Association of America اعضای آن نیز گردن-در این بازی فرهنگ بازیگران 61 و 60.7 درصد از رای خود را به نفع راجر کلمنس و اوراق قرضه Barry وارد شدن به سالن از شهرت حتی اگر MLB خود Mitchell گزارش در سال 2007 میخ آنها را برای استفاده از PEDs. شواهد در برابر کلمنس به تنهایی در زمان نه صفحه.

برخی از عمل به عنوان اینکه شما باید به اعدام محکوم شده در دادگاه قبل از اینکه شما در حال نگه داشته و از Cooperstown. هیچ کس می گوید زنبیل کاربران باید به زندان برود و یا حقوق و دستمزد و یا جوایز چیتی بازگشت. آنها فقط نباید با توجه به بازی های برتر افتخار پس از MLB نام و میخ آنها.

بیس بال تا 150 سال سنت به دنبال هر لبه. بازی تقلب شده است که اغلب خیالی (که گاهی توسط من) به عنوان تقریبا بی ضرر می کنی. آیا ما واقعا می خواهید هر Gaylord Perry به گرفتار greaseball در دست ؟

هنگامی که آب نبات کامینگز اختراع موبایل و کامپیوتر, احتمالا در حالی که تبادل برای بروکلین Excelsiors در سال 1867 ورزش بحث که آیا باید آن را مجاز عنوان یک مهارت و یا ممنوع به عنوان یک نامردان فریبکارانه ترفند. بعد از آن روز کوزه پیدا کرده اند و بسیاری از “لبه” از hitters مقدار زیادی در برابر قوانین. در واقع داشتن یک دونده در پایه دوم که خود را عقل می تواند رمزگشایی شکارچی سیگنال و رله آنها را به خمیر تقریبا تنها عادلانه لبه hitters که تا کنون یافت.

ببینید که چگونه آسان توجیه است ؟ کسانی که فقیر قربانی hitters; هیچ جای تعجب نیست زحمت آنها را به “چشم” در مرکز زمینه کامپیوتر برای کمک به رمزگشایی تلویزیون مانیتور در ستاره شرق و تعیین زباله-می توانید سوسیس.

[آیا نشانه سرقت خودگذشتگی Astros سری جهانی عنوان? خود مدیر سابق می گوید: این یک سوال عادلانه است.’]

در سال 1980 من نوشت: یک داستان در یک مجله ملی در کوزه و خیانت. من متمرکز در اوکلند در این چرخش که بازیکنان گفت: همه فریب خورده به عنوان به زودی به عنوان بیلی مارتین و تبادل مربی هنر فاولر وارد شد و به آنها آموخت که چگونه.

سی سال گذشت. استیو McCatty یکی از این کوزه شد تبادل مربی Nats. من به طعنه او را برای سال خود را نشان می دهد روش. ما هم همراه هست. اما او هرگز پذیرفته هر چیزی. کد سکوت به قبر است.

بنابراین انتظار نداریم که هر Astro — Alex Bregman کارلوس کوریا یا جثه Altuve — به اعتراف و یا حتی ارائه یک مناسب و معقول عذرخواهی این هفته است. در 30 سال ؟ احتمالا حتی پس از آن. آنها خواهید بود درست مثل پدرو مارتینز یک headhunter در روز خود را محافظت شده توسط کدهای که گفت منبع واقعی از زمان ثبت نام سرقت رسوایی بود whistleblower سابق هوستون پارچ مایک Fiers. او squealed. که wiseguys’ “omerta” کد.

و این که بخشی از بیس بال فرهنگ است که نیاز به تغییر است. اما آن خواهید بود. انجماد توپ شبانه برای کمک به شما بد تبادل کارکنان شیب دار ناپاک خطوط به کمک و یا صدمه دیده bunts (به عنوان مناسب تیم خود را) و تبدیل پایه مسیر بین اول و دوم به یک باتلاق با overwatering به مهار پایه سرقت شده اند در اطراف برای همیشه لطفا برای. که شیب لغزنده از خوش فکر به بازی ماهرانه به تقلب وجود دارد در هر ورزش است.

اما بیس بال — بازی از جزئیات این ورزش که در آن زمین است دیدم از گیر کردن به هر مدافع در هر زمین به طوری که آنها می تواند تکیه به راه راست — خیط و پیت کردن با فرصت برای هشدار و یا غیر مستقیم که برای به دست آوردن لبه.

[هنک آرون فکر می کند نشانه-سرقت Astros بازیکنان باید ممنوع از بیس بال]

آن را گرفته است یک عمر (معدن) برای تماشای بازی بیس بال را مسائل اخلاقی رانش از سرگرم کننده به مشکل عمیقا به خطر انداختن برای بازی. گاهی اوقات این ورزش معمولا یک کمیسر عمل کرده است با زور و اجبار با گسترده خود را “بهترین منافع از بازی در” قدرت را با شدت بهم زدن نظم و انضباط در یک rogue باز یا یک ورزش chocked با زنبیل کاربران و یا در حال حاضر در کل تیم از بازی.

اما بیس بال را دوست دارد به نگاه به دور و حفظ تجاری چک به عنوان طولانی به عنوان آن می تواند. این ورزش است که راه اندازی “جوجه حفاری رو به” مبارزات انتخاباتی آگهی فقط چند فصل پس از آن کشته سری جهانی و پس از آن نگاه دور برای یک دهه به عنوان بازیکن نشان داد تا برای زمستان آموزش با 25 پوند عضله جدید به عنوان اگر آنها تا به حال خریداری اونا خاموش قفسه مانند یک ژاکت برای کریسمس. در راه آنها بود.

چه بیس بال نیاز به انجام ؟ همه چیز آن را می توانید از فکر می کنم. ایجاد یک سیاست جریمه شدید برای هر بازیکن در یک باشگاه است که تا کنون گرفتار در یک تیم گسترده طرح. ممنوعیت هر مانیتور در هر نقطه نزدیک به یک ستاره شرق. یک ستاره شرق داوری برای نظارت بر کارکنان خواهد بود تحقیر آمیز اما شاید لازم است.

اتوماسیون توپ-strike تماس نمی آمد بیش از حد به زودی. چرا ؟ اگر شما فکر می کنم طرفداران موتر در مورد چشم و انگیزه های از داوران در حال حاضر فقط صبر کنید تا زمانی که سرپا نگه داشتن شرط در دسترس هستند در صندلی خود را در مورد اینکه آیا بعد hitter وظیفه شما راه رفتن و یا اعتصاب.

شاید مهم ترین و با زمان توافق دسته جمعی آینده دو فصل از هم اکنون بازیکنان خود را به اتحادیه خود را mega-عوامل صاحبان و کمیساریای نیاز به درک که بیس بال بزرگترین مشکل — دور — است که دقیقا چگونه میلیاردها دلار درآمد دریافت تقسیم شده و یا سرعت بازی و یا این که آیا تعیین شده hitter وظیفه باید به لیگ ملی.

بیس بال کاملا می تواند یک توقف کار نیست حتی برای یک روز پس از 2021 فصل است. نه پس از افتضاح دهه منتهی به سال 1994 زمانی که ورزش رفت 8 8 با lockouts و اعتصابات هر زمان چانه زنی شکست خورده است. هیچ بزرگتر “یکپارچگی بازی” موضوع برای بازیکنان و صاحبان از مناسب و معقول استوارت از ورزش با بازی بازی هامبارزه نمی بیش از غارت.

یک کشور می تواند در معرض خطر کاهش ملی و تمامیت خواه در فردی رهبران تمام احزاب و یا جمعی از شخصیت شهروندان است. اما ملت بزرگ تمایل به درمان با زمان. ورزش حتی یک بار در تفریح و سرگرمی ملی, به مراتب شکننده تر. آنها می توانند از دست دادن حمایت به نظر می رسد فاسد و یا تخریب تبدیل به مکان های که در آن محزون و یا معتاد جمع آوری و مشتریان به نظر می رسد مانند مارکس. بوکس و مسابقات اسب چروکیده درون یک عمر است.

بیس بال در بسیاری از راه های سواری بالا با جریان درآمد جدید و یک محصول است که تقریبا ایده آل برای داده های دیجیتال-دله سن. اما هیچ چیز نمی تواند upend که براق مرفه جهان مانند سوال در مورد پایه صداقت از این بازی و کسانی که آن را بازی کند. آن گرفته شده دهه به تضعیف اعتماد به نفس ما که بازی بیس بال در هر سطح از بازیکنان به اتحادیه به صاحبان و مدیران اتحاد دقیق و هدایت حس اساسی درست و نادرست است.

زمانی که ارزشهای اخلاقی مرگ کسب و کار ارزش — قطعا در ورزش حرفه ای — می توانید با آن می میرند. چوب دو سر طلاست. ما می تواند امید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im