به همین دلیل آنچه Fauci گفت: شنبه جامعی سر من برگشت: MLB ژوئیه 4, شاید.

در یک پادکست Fauci گفت: “این واقعا بستگی دارد چه تکامل می یابد بیش از یک زن و شوهر از ماه” با رمان coronavirus بیماری همه گیر. اما اگر بهداشت عمومی نگرانی ماندن در مسیر او می تواند تصور کنید MLB های خالی استادیوم در چهارم جولای.

“اگر شما می توانید در تلویزیون لیگ اصلی بیس بال برای شروع 4 جولای. بیایید می گویند هیچ کس می آید به ورزشگاه … مردم می گویند, ‘شما نمی توانید بازی بدون تماشاگر.’ من فکر می کنم شما احتمالا به اندازه کافی دریافت کنید خرید از افرادی که در حال مرگ هستند برای دیدن یک بازی بیس بال. به خصوص من” Fauci گفت. “من زندگی در واشنگتن است. ما قهرمان جهان اتباع واشنگتن. شما می دانید من می خواهم برای دیدن آنها را به بازی دوباره.”

زمین شامل بیش اپیدیولوژی کارشناسان بهداشت عمومی و دولت از Fauci. اطلاعات بیشتری باید وارد شاید هشت هفته بیشتر و بسیاری از صداها باید شنیده شود از فقط یکی از 79 سال اتباع فن.

“در مورد ورزش, [کلی] من فکر می کنم این است که رفتن به اجرا ابتکار عمل را از افراد که خود را از این باشگاه” Fauci گفت. (Psst تونی: همیشه ذکر است اتحادیه های کارگری!)

“شده اند وجود دارد برخی از پیشنهادات هر دو در سطح NFL لیگ اصلی بیس بال لیگ ملی هاکی به این افراد تست شده و قرار داده و آنها را در هتل های بزرگ شما می دانید هر کجا که شما می خواهید به بازی” Fauci گفت. “نگه داشتن آنها را به خوبی surveilled … آنها را مورد آزمایش قرار بود هر هفته. توسط gazillion آزمون. و مطمئن شوید که آنها نمی وزش نسیم تا آلوده کردن هر یک از دیگر و یا خانواده خود را. و فقط اجازه دهید آنها را به بازی این فصل ، که واقعا یک راه مصنوعی به آن را انجام دهد اما زمانی که شما در مورد آن فکر می کنم ممکن است آن را بهتر از هیچ چیز است.”

بخشی از من است که شیرخواران به عنوان بعدی ورزش فن. من دوست دارم برای دیدن یک بازگشت از ورزش اگر آن را امن و هوشمند دو شرایط است که ممکن است غیر ممکن است برای تعریف قبل از وجود هر دو درمان موثر و واکسن برای coronavirus.

اما من هم درک آسیب طولانی مدت به MLB اگر فقط یک بازیکن و یا یک عضو خانواده یا تیم کارمند می میرد Covid-19 دلیل MLB رو بی تاب و حریص است.

تلویزیون درآمد از 100 بازی MLB فصل به پایان می رسد که در اواسط ماه اکتبر با پنج هفته postseason که پس از اتمام با شکرگزاری خواهد بود به ارزش میلیاردها دلار به صاحبان و بازیکنان.

در اینجا که در آن ما نیاز به آمار ترمز — سخت است. تمام رشته های ورزشی به خصوص MLB به دلیل آن را فراهم می بسیاری از بازی ها نیاز به مطمئن شوید که آنها نمی تبدیل به ابزار سیاسی.

اگر شما می خواهید به صحبت طلبانه در مورد نان و سیرک برای هنوز بیمار از نظر اقتصادی آسیب دیده به شدت بیکار کشور و سپس MLB کامل بازی. به ضرب و شتم آریزونا گرما شروع بازی در 10 یا 11 صبح به ساحل شرق شهرستانها 1 یا 2 بعد از ظهر برنامه یاجشن بعدازظهر. سپس باید سرپوشیده Game-of-the-Day در دایاموند بکس پارک که شروع می شود در 2 بعد از ظهر تا 5 بعد از ظهر در شرق است. سرانجام بازی برای, West Coast تیم در 7 p. m. در ققنوس. این یک MLB سه گانه-سربرگ در تلویزیون هر روز!

ترکیبی از سرگرم کننده به علاوه پول نیست همیشه منجر به تصمیم گیری عاقلانه.

Fauci ممکن است دو حزبی سابقه خدمت تحت چهار رئیس جمهور, اما او هنوز هم بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن همه گیر تیم. چه فشار است او تحت ؟ و چه تجارت آف خواهد او شاید ناخودآگاه را به طوری که او احساس او می خواهم که اهرم با مغلوب ساختن پیشی جستن در مسائل بزرگتر از این خطرات به چند صد نخبگان ورزشکاران جوان و چند هزار پرسنل پشتیبانی?

حتی راست بورس همیشه ضربه چشم گاو نر.

اگر کسی نقش بزرگ ورزشی در سال 2020 MLB احتمالا در حال رفتن به قناری در covid-19 معدن زغال سنگ. MLB بازیکنان می تواند به سرعت بازی در دو تا سه هفته. بازگشت از تابستان بازی خواهد انجام بسیاری از احساسی وزن در یک کشور است که محدود برای مدت طولانی. حتی بخشی از MLB فصل آغاز شده است که در ماه اوت به احتمال زیاد خواهد بود که برای اولین بار از جعبه در بخشی به دلیل بیس بال به طور طبیعی برخی از درجه اجتماعی فاصله. بله batters تنها چند فوت از فو. بازیکنان اسلاید به دونده. و دونده برگزار شد برای اولین بار به پایان رسید. اما این هیچ چیز نسبت به تماس دائم در NBA, NHL و NFL.

هیچ sportswriter دارای مدارک علمی به منظور بررسی این مسائل است. بازیکنان و اتحادیه خود را در هر ورزشی خواهد بود که مرکزی “است. [[” آنها آنهایی که در معرض خطر بیشتر است — تا کنون. صاحبان می توانید اقامت در خانه خود را در شهرستانها و یا تماشای بازی از راه دور سوئیت.

برای کسانی که نمی دانم, رختکن, بزرگ رشد و پخش از تیم گسترده ای از بیماری ها است. تقریبا هر سال در MLB برخی از تیم ها دریافت “ضربه توسط یک اشکال” با چندین بچه ها “بازی بیمار” و یا حتی از دست رفته بازی. هر تیم باعث می شود مبارزه با میکروب ها و ویروس ها یک اولویت است. آنها هنوز هم از دست دادن — زیادی. و آن را به کسانی که در اطراف این تیم است. هر دیرین MLB ضرب و شتم نویسنده (من) در حال حاضر عطسه و تعجب اگر او تا به تب فقط فکر کردن بر روی آن.

در حال حاضر بسیاری از سال از هر گونه تصمیم گیری وجود دارد کمی آسیب در بهره گیری از این فکر که کسی به عنوان معتبر به عنوان Fauci نشان می دهد حتی با بسیاری از “ifs” یک تاریخ خاص ورزشی و لجستیکی روش بنابراین او می تواند او را تماشا اتباع.

در ارتباط باشید. اما ماندن بسیار محتاط است. چه اتفاقی می افتد اگر فقط یک بازیکن مثبت آزمون در یک تیم ؟ آیا این تیم به 14 روز در قرنطینه? می کند که لغو یا جریمه آن بازی ؟ پس از آن چه اتفاقی می افتد خود را به “لیگ فصل؟” آیا این سقوط از هم جدا در یک آزمون نتیجه ؟

همه ما می خواهیم ورزش ما برگشت. اما اجازه دهید به از دست دادن نیست ذهن ما و یا زندگی بازیکنان در این فرآیند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات