بریمور: بدن در استخر, بررسی سوالات نگران کننده مطرح شده در این به شدت غمگین مستند

کانال 4 مستند در مورد مرگ غیر قابل توضیح از استوارت Lubbock است به شدت غمگین امر است. برای کسانی که نا آشنا با قسمت تگزاس یک جوان سالم (31), Essex, مردی که داشت ناخودآگاه در یک استخر شنا در منزل مایکل بریمور در مورد 5.40 هستم در ساعات اولیه 31 مارس 2001. تگزاس فوت در طول یا پس از اواخر شب, حزب, در, آدرس, میزبانی بریمور و سپس بزرگترین نام در تلویزیون است. Lubbock و دیگران ملاقات کرده بود بریمور در یک کلوپ شبانه در هارلو و دعوت شدند بازگشت. در 8.23 در آوببکک رسما مرده.

کسانی که در مورد تنها جهانی اذعان کرد که حقایق در کل کسب و کار. برای بریمور: بدن در استخر, کانال 4 به دست آمده گسترده و چشمگیر – دسترسی به اعضای Lubbock خانواده های وکلا هیچ کمتر از چهار قانونی پاتولوژیست که مشغول به کار در مورد افسران پلیس, روزنامه نگاران, بریمور را ITV و حتی راننده تاکسی که سوار Lubbock و Barrymore به حزب. در عین حال رمز و راز باقی مانده است به عنوان اخلال به عنوان همیشه.

در یک نقطه پل McMullan این تلخیص هک که مشغول به کار در این داستان برای اخبار از جهانمی پرسد یکی از نگران کننده ترین سوال از همه: اگر آن را به حال شده است از زن جوان که مرده بود در آن شب به جای یک مرد که گفته می شود بخشی از یک “گی” را از مرگ باقی می ماند غیر قابل توضیح به این روز ؟

این فیلم مناسب حزن انگیز تن برای بسیاری از زمان, اما لحظاتی وجود دارد که تولید کنندگان تصمیم به قرار دادن برخی از sensationalist thumpy موسیقی به چشمگیر سرعت – کاملا jarringly. با وجود برخی از اعتیاد به مواد مخدره در طول مسیر اصلی حرکت شبیه چمچه زنی به نظر می رسد انتشار یک ضبط اصلی تلفن تماس ساخته شده به احضار یک آمبولانس. این سوال باقی می ماند: که اگر کسی کشته استوارت Lubbock در بریمور است ؟

مانند محبوب ترین اسرار تئوری های توطئه و مشخصات بالا جنایات حل نشده است وجود دارد مقدار زیادی از حدس و گمان و نظر کارشناس. هر کسی که به تماشای بریمور: بدن در استخر دعوت شده است تا وزن این و بازی تازه کارآگاه. آن سخت است برای مقاومت در برابر.

پزشکی قانونی دانشمندان برای مثال معتقدند که Lubbock دچار یک آسیب جدی به مقعد خود را که سازگار با این که موضوع خشونت آمیز با برخی از شی و یا دیگر. ممکن است از استخر دماسنج است که پس از از دست رفته? و یا برخی دیگر از سلاح ؟ شد آسیب به دست آورد و در برخی از راه های دیگر ؟ شد Lubbock آگاهانه در زمان ؟ چرا وجود شواهد کمی از “خویشتن داری” و یا “مبارزه” صدمات? می تواند به عنوان بریمور پیشنهاد صدمات رخ داده است پس از Lubbock چپ خانه اش در بیمارستان می گویند ؟

شد Lubbock, گی ؟ خانواده اش را به شدت انکار مفهوم هر چند به تلخیص گزارش زمان به طور مداوم آن را گفته بود “گی شراب خواری” اشتباه رفته است. چرا او قبول دعوت برای رفتن به بریمور ، چگونه کوکائین و MDMA در نهایت در آوببکک خون (به عنوان به خوبی به عنوان الکل)? می تواند بریمور شنا (و در نتیجه ممکن است ذخیره Lubbock زندگی)? چرا بریمور ترک خانه خود را به زودی پس از آمبولانس رسیدند ؟ چگونه حیاتی قطعه از شواهد رفتن از دست رفته ؟

و بیشتر از همه, چرا هیچ کسی وجود دارد به نظر می رسد به هر گونه توضیح قانع کننده به رضایت همه نگران – در مورد چه رفت ؟ بریمور در آخرین مصاحبه با پیرز مورگان در سال گذشته هنوز هم حفظ شده که مرگ تا به حال هیچ چیزی برای انجام با او بود که آن را غم انگیز غرق شدن است.

به طوری که آنها انجام آن ناراحت است تا شاهد درد و رنج است که Lubbock مرگ نابهنگام هنوز inflicts در کسانی که نزدیک به او. همسر سابق خود (آنها طلاق گرفته بود و قبل از او درگذشت) شهادت به آنچه که یک مرد جذاب و جوان او بود هر چند کمی بیش از حد متمرد برای ازدواج خود را برای زنده ماندن. ما با دیدن پدرش تری و برادرش کوین هر دو ظاهرا در سلامت فقیر هنوز در تلاش برای آمدن به شرایط با آنچه که اتفاق افتاده است.

هر چند که هرگز هیزم شما را با این تصور که آنها را قبل از آنها پیدا کرده اند, پاسخ به سوالات خود را در مورد استوارت تگزاس سرنوشت. اگر چه اسکس پلیس اعتماد به نفس کسی که به قتل Lubbock که شب و آنها نظرات خود را که ممکن است شده است وجود دارد هرگز یک دادگاه برای هر جرم و صداقت از اعتقادات خود را نه به خودی خود تشکیل یک “حکم گناه”. DCI Stephen جنینگز در حال حاضر مسئول تحقیق متحده در این فیلم: “به اعتقاد من بسیار است که استوارت Lubbock مورد تجاوز قرار گرفت و به قتل رسید.” اما او نمی تواند (تا کنون) آن را اثبات کند.

این استخر که در آن استوارت Lubbock بدن پیدا شد (Channel 4)

شده اند وجود دارد, پزشکی قانونی, سوالات, بازداشت های مختلف تعقیب اما چیزی که شبیه به عدالت و یا حل و فصل این موضوع است. در آوببکک خانواده ها نا امید فراتر از اندازه در مقامات عدم کشف حقیقت است. خشم قابل لمس است و باعث همان احساس را در بیننده.

این است که هیچ رمز و راز باستانی از قبل از طلوع آفتاب از پزشکی قانونی پس از آن اتفاق افتاده در قرن 21 است. مقدار بسیار عظیمی از مواد جمع آوری شد در صحنه در زمان و بسیاری از طرف های مربوطه هنوز زنده هستند. سه نفر از آنها از جمله بریمور شد یک بار به اتهام تجاوز جنسی و قتل هر چند این موضوع بود و بعد از آن کاهش یافته است در مشاوره از خدمات تاج دادستان. این به معنای واقعی کلمه رقت بار نمایش رسمی بی کفایتی تا حدودی پذیرفته شده توسط پلیس.

هر آنچه که اتفاق افتاده است به نظر می رسد بریمور هرگز آن اعتصاب خوش شانس دوباره. هر چند تعداد کمی از افراد زیر سن حدود 35 تا کنون شنیده ام از او امروزه مایکل بریمور که بیشتر از همه جا در تلویزیون بریتانیا. او همه چیز – gameshow میزبان, ترانه n’dance مرد چت, نشان می دهد مورد علاقه. خود عبارت – “Awight?”بود فورا قابل شناسایی است. در حال حاضر با وجود پراکنده تلاش در باز گشت از جمله برادر بزرگ مشهور در سال 2006 و یک ظاهر اخیر در رقص بر روی یخاو شکل مبهم است از زمان قبل از Ricky Gervais و Jimmy Carr, قبل از F-بمب شروع به باران.

سعی کنید به عنوان من ممکن است پیدا کنم آن را سخت به احساس که همه متاسفم برای بریمور با وجود خود “گذشته مشکل” و بدون شک ضربه از بیرون آمدن به عنوان گی در اواخر عمر خود را (در سال 1995 طول کشیدن یک شب در یک east end مشروب خور به عنوان آن می رود). من فقط کسی که هرگز نمی تواند جداگانه بر روی صفحه نمایش دوست داشتنی, خوش مشرب, دارای گونه های برامده بریمور شخصیت با بدن در استخر. هیچ رمز و راز وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>