بر انفجار غول تکنولوژی برای dodging قبال محتوای آنلاین مضر

“دیگر شرکت های فن آوری توسری خور upstarts,” Barr گفت: در یک سخنرانی تأمل بر منشاء قدیمی دهه قانون یک بار به منظور محافظت از سیستم عامل های وب در مراحل ابتدایی خود را. “آنها تبدیل شده اند تیتان.”

Barr شات در دره سیلیکون ارائه می دهد آخرین شواهد که تنظیم کننده در واشنگتن — دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان — به اعتقاد برخی از فدرال پادمان است که به کمک جوجه کشی اینترنت را تبدیل به بدهی جلوگیری از اجرای قانون و آزرده کاربران وب از به دست آوردن عدالت زمانی که مردم آسیب شده است آنلاین.

لابی از Facebook گوگل و دیگر سیستم عامل های آنلاین مبارزه کرده اند و با شور و نشاط برای محافظت از خود را باارزش حقوقی سپر استدلال آن را در واقع به آنها می دهد پوشش قانونی برای انجام محتوای اعتدال بدون شکایت کرد که برای تصمیم گیری آنها در مورد نوشته های آنها را بالا یا پایین.

روز چهارشنبه بار هشدار داد که مقامات آمده بود به یک موقعیت نهایی در مورد اینکه آیا بخش 230 به طور قابل توجهی باید تجدید و یا لغو. اما او به دنبال برجسته کردن آن “گسترده رسیدن به” یک نظر است که می تواند تشویق اعضای کنگره که شناور مشابه پیشنهادات در مورد تغییرات در قانون است.

وزارت دادگستری بوده است کاوش در قانون به عنوان بخشی از یک گسترده پروب Facebook گوگل و شرکت های دیگر پرس و جو آن را نیز جستوجو کرد که آیا این شرکت را تبدیل به بیش از حد بزرگ و قدرتمند و ضد رقابتی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>