بارسلونا شناسایی الکساندر Isak به عنوان back-up هدف اگر لوترو مارتینز حرکت نتواند

بارسلونا با توجه به رویکرد برای رئال سوسیداد مهاجم الکساندر Isak اگر آنها قیمت را از یک حرکت برای اینتر میلان لوترو مارتینز.

اسپانیایی قهرمانان باید زمانی برگزار می شود علاقه مارتینز که قرارداد در بین حاوی £96m انتشار بند در حالی که آرژانتینی است که علاقه مند به متحد کردن با هموطن لیونل مسی.

مارتینز همچنین جذب علاقه از رئال مادرید و یکی از دو عوامل Beto Yaque صحبت با تعدادی از برترین باشگاه های لیگ برتر در یک دیدار به انگلستان قبل از نقل و انتقالات ژانویه.

وجود دارد در حال رشد ترس بارسلونا ممکن است مجبور به فروش قبل از اینکه قادر به ماشه مارتینز release clause با تیم اول تیم ملی به تازگی موافقت 70 درصد قطع پرداخت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مستقل می داند بارسلونا در حال حاضر شروع به شناسایی جایگزین های ارزان تر در مورد این سناریو با بین المللی سوئد Isak که برای امضا جامعه از بوروسیا دورتموند در تابستان گذشته به طور فعال در نظر گرفته شده توسط باشگاه استخدام گروه.

20 سال پیر می برد خیره کننده فصل برک آوت در اسپانیا با به ثمر رساندن 14 اهداف این فصل از جمله دو برابر رئال مادرید در کوپا دل ری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de