در این ویدیو تبلیغاتی جدید, اسباب بازی, مو بور و چشم آبی باربی پلاستیک صورت نمایش داده شده است و با متنی که می خواند: “این باربی.” آگهی سپس نشان می دهد یک تقسیم صفحه نمایش از یک قهوه ای پوست باربی با سبزه مو و یک پای مصنوعی در کنار یک سیاه باربی با بافت مو و ویتیلیگو. دوربین تابه سراسر متفاوت نقاشی Barbies.

دوره های جدید Barbies گریه به دور از شیری رنگ عروسک ساخته شده است که برای اولین بار او را در آمریکا در نمایشگاه اسباب بازی در شهر نیویورک نزدیک به 61 سال پیش. که عمدی لیزا McKnight معاون ارشد رئیس جمهور و جهانی سر از باربی و عروسک های نمونه کارها در ماتل گفت واشنگتن پست, در بیانیه ای.

“ما مفتخریم که باربی است متنوع ترین عروسک خط در بازار است که همچنان به تکامل را بهتر منعکس کننده جهان دختران در اطراف آنها را ببینید,” او گفت:.

ماتل اقتباس آن عروسک به منعکس کننده تغییر است. آن را راه اندازی جنسیتی فراگیر عروسک از سایه های مختلف و انواع مو در ماه سپتامبر. عروسک ملاقات یک نیاز رو به رشد برای gender-neutral, اسباب بازی, شرکت, معاون رئیس جمهور, جهانی, حقوق مصرف کننده, مونیکا Dreger گفت: پست.

یک سخنگوی ماتل گفت: رادیو فردا که آخرین دور از عروسک تلاشی است برای نشان دادن تمام اشکال زیبایی.

عروسک با ویتیلیگو یک بیماری پوستی است که باعث از دست رفتن رنگدانه در تکه های ایجاد شده با کمک از متخصصین پوست به عروسک ظاهر واقع بینانه تر با توجه به شرکت در بیانیه ای به پست. ویتیلیگو می تواند یک فرد با هر رنگ پوست هر چند به نظر می رسد مهم ترین برای افراد با پوست تیره تر دارند.

باربی طرفداران درخواست یک عروسک با ویتیلیگو McKnight گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. بیماری پوستی ترویج شده است و نرمال توسط مد و مدل مانند وینی هارلو و Shahad سلمان.

عروسک بدون مو در نظر گرفته شده است برای تشویق کودکان که تجربه ریزش مو از هر نوع با توجه به شرکت.

های مختلف به نظر می رسد که بخشی از نام تجاری مد لباس خط ایجاد شد به “بهتر منعکس جهان دختران امروز” با توجه به ماتل وب سایت.

در طول سال های باربی, معرفی حجاب-پوشیدن عروسک به افتخار المپیک شمشیرباز سایه محمد Barbies در بنیادی زمینه و Barbies به نمایندگی های مختلف نژادها و اقوام است. وجود دارد بیش از 170 عروسک با تن های مختلف پوست و مدل مو برای کودکان به را انتخاب کنید و خود را در.

در حالی که تلاش برای به کودکان بیشتر گزینه های نام تجاری نشده همیشه موفق بوده است.

دیگر Barbies اما باید شانس خوبی با مصرف کنندگان است.

کون, سیاه, باربی با یک افریقایی و یک باربی که با استفاده از صندلی چرخدار شد فروشندگان برای این نام تجاری در سال گذشته با توجه به شرکت. در بریتانیا 1 در 4 عروسک به فروش می رسد در حال Barbies با یک صندلی چرخدار.

“تعهد ما به بهتر منعکس جهان درایوهای قدرتمند مکالمه و ما می دانیم که تلاش های ما طنین با هشت دوره متوالی از رشد و Fashionistas دسته تا دو رقم در سال 2019,” McKnight گفت.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de