بانک ها به طور کلی ممنوع مشتریان ورود شاخه های خود را از آیتم های است که می تواند سپر هویت خود است. بدون پیراهن و یا عینک آفتابی. ماسک شده اند بزرگ بدون هیچ است.

“پوشیدن ماسک در هر کسب و کار به خصوص بانک فقط چند ماه پیش بود که مطرح شده بسیاری از ابرو گفت:” ریچارد شکار جمهور از مصرف کننده انجمن بانکداران.

آمریکا انجمن بانکداران صنعت بزرگترین گروه لابی گری روز دوشنبه گفت که آن را “اصرار” اعضای خود را به نیاز مشتریان پوشیدن ماسک. “ما آن را مدیون به خط مقدم کارکنان بانک به اولویت بندی ایمنی خود و به منظور کمک به تلاش گسترده تر برای محدود کردن گسترش این عفونت” گفت: Rob نیکولز این گروه رئیس جمهور و رئیس اجرایی است.

اما پایدار نیست, او گفت:. “طولانی و به طور بالقوه دائمی مورد نیاز است که افراد با پوشیدن ماسک صورت در بسیاری از و یا حتی تمام فضاهای عمومی ایجاد خطر بسیار واقعی افزایش سرقت بانک,” او گفت:.

وجود دارد در حال حاضر شده است “گزارش های اخیر از چهره-پوشش-مرتبط با سرقت در شعب بانک … روشن است که به طور گسترده قابل اجرا ماسک صورت الزامات امن نیست و یا پایدار بر اساس دائمی,” او گفت:.

یکی دیگر می شود دزد در فلوریدا وارد ولز فارگو شعبه پوشیدن دستکش و سفید مخروطی مانند ماسک بر چهره اش. او با نزدیک شدن یک گوی پنجره خواستار پول با توجه به حکم بازداشت.

اما کارمند بانک به حال مشکل شنوایی دزد مطالبات از طریق ماسک. “مرد ناراحت شدم و مکرر خود را چندین بار” و در نهایت چپ دست خالی با توجه به حکم بازداشت.

“به نظر می رسد مشکوک شد و با استفاده از COVID-19 پروتکل در پوشیدن ماسک برای پنهان کردن هویت خود را به ارتکاب جنایات” حکم گفت.

با وجود سرقت تلاش ولز فارگو شروع نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک جولای 13. آنها همچنین نیاز توسط بانک مرکزی آمریکا.

جی پی مورگان چیس گفت: کارکنان خود را ملزم به پوشیدن ماسک, اما آنها را مطابق با احکام محلی که آن را به مشتریان خود. این بانک می گوید که در ادامه به بررسی سیاست های خود را.

البته این تهدید از بانک سرقت شده است برای محو سال به عنوان نظارت تصویری در داخل و خارج از شاخه های رایج شد. وجود دارد 2,975 سرقت بانک در سال 2018 از 7,556 در سال 2004 با توجه به آمار FBI. سرقت بانک در پایین ترین سطح خود در سه دهه گذشته با توجه به آمریکایی انجمن بانکداران.

بیشتر تهدید بانکی برای مقامات است و نه می شود دزد barging در درهای خود را اما ناشناس هکر الک را از طریق شبکه های کامپیوتری.

“وجود دارد خیلی بیشتر در معرض خطر در حال حاضر در سرقت از یک بانک” گفت: جری کلارک سابق FBI agent و در حال حاضر دانشیار عدالت کیفری در Brodie دانشگاه در Erie, Pa. “شما را به مقدار زیادی کمتر در معرض خطر از طریق اینترنت و defrauding آنلاین نیست.”

اما ماسک صورت می تواند ثابت کند مشکل ساز است. “آن را ارائه فرصت خواهد بود که کمی مربوط به من” کلارک گفت.

در این میان بسیاری از شعب بانک ها بسته باقی می ماند. در آنهایی که در حال باز کردن مشتریان اغلب خواسته به یک قرار ملاقات و یا استفاده از یک درایو-از طریق پنجره. بانک ها نیز به طور گسترده ای ترویج گزینه های بانکداری آنلاین و تلفن همراه خود را برنامه.

“ما شاهد یک افزایش قابل توجهی در بانکداری آنلاین در سراسر کشور اما ما متوجه برخی از مشتریان گاهی اوقات نیاز به مراجعه به شعبه و برخی آن را ترجیح می دهند” گفت: پل Benda که نظارت پنتاگون برنامه ای برای دفاع در برابر سلاح های شیمیایی و بیولوژیکی رهبری و مدیریت ریسک در آمریکا انجمن بانکداران.

بخشی از مشکل برای بانک ها در حالی است که مشتریان می تواند راه رفتن به یک فروشگاه و خرید مواد غذایی یا لباس ناشناس بانکی معامله سقوط گسترده نظارتی موشکافی. بانک ها ملزم به می دانم که آنها در حال انجام کسب و کار با و تأیید هویت خود را.

مستقل جامعه بانکداران آمریکا گفته است که تشویق اعضا به ارائه ماسک برای کارکنان و مشتریان است. آن را یک “خطر بر اساس تصمیم” گفت: استیون Estep مدیر ریسک عملیاتی در تجارت ،

حتی زمانی که نیاز به پوشیدن یک ماسک مشتریان می تواند خواسته آنها را حذف کنید به اندازه کافی بلند به شناسایی او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات