بانک بند به صورت پیش فرض وام پیش بینی واضح تر اقتصادی درد جلوتر

برخی از بزرگترین بانک های ایالات متحده در حال قرار دادن پول خود را که در آن خود ترس است. جی پی مورگان چیس سیتی گروپ و ولز فارگو در حال نیروبخش برای بدتر شدن چشم انداز اقتصادی با اضافه کردن یک ترکیب حدود 28 میلیارد دلار به ذخایر بانکی غول اعلام کرد در سه ماهه دوم درآمد تماس سه شنبه.

این حرکت با هدف حجیم کردن دفاع در برابر مصرف کنندگان و شرکت های بزرگ وام به طور پیش فرض. این شرکت در حال برنامه ریزی برای امکان وجود دارد که کسانی که از دست دادن اعتبار شمع تا در ماه های آینده اگر اقتصاد همچنان لرزاند توسط pandemic خاموش شدن ناگهانی و اضطراری امداد از واشنگتن خشک.

“دید در آنچه که ما در حال برخورد با آن بسیار بسیار پایین است چرا که ما شاهد در حال حاضر آنچه شما به طور معمول انتظار می رود با توجه به رکود اقتصادی” جنیفر Piepszak رئیس امور مالی جی پی مورگان چیس گفت: سرمایه گذاران در این بانک سود بگیرید. “اردیبهشت و خرداد ثابت خواهد کرد آسان برجستگی نظر خود را بازیابی. و در حال حاضر ما واقعا ضربه لحظه ای از حقیقت من فکر می کنم در ماه های آینده.”

یک فرد با پوشیدن یک ماسک محافظ خروجی یک JPMorgan Chase & Co. شعبه بانک در نیویورک است. (پیتر فولی/بلومبرگ)

ضرر و زیان بر خیابان اصلی وام کشیدن در بانک های بزرگ وال استریت درآمد.

در میان سه شرکت گزارش, نتایج, جی پی مورگان چیس به تنهایی دیدم درآمد خود را افزایش به رکورد 33 میلیارد دلار در مه و ژوئن با تشکر از منافع حاصل از آن کسب و کار تجارت.

ترفند برای کشور بزرگترین بانک — و رقبای خود را — به عنوان اقتصاد تلاش می کند به پنجه راه خود را خواهد بود به جای در وال استریت چه فعالیت های آن از دست می دهد و بر خیابان اصلی وام. جی پی مورگان چیس ارسال شده $4.7 میلیارد دلار سود برای سه ماهه دوم حدود نیمی از آنچه در آن به دست آورده در مدت مشابه یک سال پیش.

ولز فارگو, برای, یکی, نمی, کرایه نیز هست. “این بانک در گزارش سه ماهه اول خود را از دست دادن $2.4 میلیارد دلار در بیش از یک دهه و گفت: درآمد آن کاهش یافت و به $17.8 میلیارد دلار در مقایسه با $21.6 میلیارد دلار در مدت مشابه یک سال پیش” Renae مرل گزارش. “در نشانه ای از فشار مالی رو به San Francisco-بر اساس بانک ولز فارگو گفت: این امر کاهش سود سه ماهه خود را به $0.10 در هر سهم از $0.51 هر سهم. “ما اعتقاد داریم آن است که محتاطانه به بسیار محتاط باشید تا زمانی که ما یک مسیر روشن به گسترده بهبود اقتصادی'” ولز فارگو اجرایی چارلی Scharf گفت.

و سیتی گروپ ارسال شده 1.3 میلیارد دلار سود برای سه ماهه 73 درصد کاهش از سه ماهه دوم سال گذشته است.

یک سیگنال هشدار چشمک زن قرمز برای بانک ها به عنوان آنها آماده شدن برای تندتر زیان وام: وام مسکن تخلفات آمار یک رکورد در ماه آوریل. “برخی از 3.4 درصد از آمریکایی ها شد حداقل 30 روز بزهکار در وام مسکن خود را در ماه آوریل با توجه به یک تجزیه و تحلیل از CoreLogic” اندرو ون سد گزارش شده است. “این اطلاعات املاک و مستغلات شرکت ارقام شامل حدود سه چهار متحده وام مسکن قصد بازگشت به سال 1999.”

(گرافیک توسط Andrew Van Dam/واشنگتن پست)

ون سد اشاره می کند که بازار مسکن به نظر می رسد در جای پای بسیار قوی تر در حال حاضر از آن بود که در طول بحران وام مسکن. هر چند که می تواند تغییر کند اگر تخلفات افزایش باقی بماند و منجر به سلب حق مالکیت بیشتر به عنوان یک 12 ماه وام تحمل برنامه امضا به قانون به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل منقضی می شود.

ضرر و زیان در بدهی کارت اعتباری در حال حاضر بیشتر تهدیدی فوری به بانک های بزرگ — و به دنبال آن تجاری و صنعتی وام و سپس کسانی که به صورت تجاری املاک و مستغلات می گوید: برایان Kleinhanzl یک بانکی-بخش تحلیلگر Keefe, Bruyette & جنگل.

بزرگ بانکی سران در حال گرفتن یک ویژه گریمر مشاهده چشم انداز اقتصادی ایران از کاخ سفید است.

رئیس جمهور تهمت است شعار اقتصاد به عنوان در حال حاضر خروش دوباره:

و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این در باغ گل رز سهشنبه: “چیزهایی که در حال آمدن به عقب و آنها را به آینده را بسیار به سرعت. خیلی زودتر از مردم فکر می کردند. مردم احساس خوبی در مورد کشور ما است.”

و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow در ادامه به پروژه V شکل بهبود اقتصادی با 20 درصد رشد در نیمه دوم این سال است.

اما جی پی مورگان چیس برای یک شرکت انتظار دارد که نرخ بیکاری همچنان دو رقمی از طریق نیمه اول سال آینده. “این طبیعی نیست رکود” مدیر اجرایی آن جیمی Dimon به خبرنگاران گفت: در صبح روز سه شنبه در کنفرانس تماس بگیرید. “از رکود بخشی از این شما در حال رفتن به پایین جاده ها است.”

سیتی گروپ مدیر اجرایی مایکل Corbat نشان داد که این بانک در حال پرواز کور وقتی که می آید به درک مسیر اقتصاد از آن تا حد زیادی بستگی دارد در مسیر این بیماری همه گیر. “ما در یک به طور کامل غیر قابل پیش بینی محیط زیست است که برای آن هیچ مدل بدون چرخه به نقطه به,” او گفت: سرمایه گذاران در این بانک سود بگیرید. “همه گیر شده گرفتن در اقتصاد و آن

t به نظر می رسد به احتمال زیاد به شل تا واکسن به طور گسترده ای در دسترس است.”

جی پی مورگان سهام ارسال شده جزئی به دست آوردن در شنبه معاملات تا حدود 0.6 درصد; Citigroup سهام ریختن نزدیک به 4 درصد و ولز فارگو از دست داده و بیش از 4.5 درصد است. بخش بانکی به عنوان یک کل است را به شدت در این سال با KBW بانک شاخص از دست دادن 36 درصد از ارزش خود را — در حالی که S&P 500 به پایین است که کمتر از 2 درصد است. سرمایه گذاران باید soured در صنعت انتظار هر دو وام زیان و کاهش سود به عنوان فدرال رزرو نشان داد قصد خود را به نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به صفر برای آینده قابل پیش بینی.

با این وجود اوپنهایمر تحلیلگر کریس Kotowski می گوید: بانک های بزرگ باقی می ماند در موقعیت قوی برای آب و هوا اقتصادی ترمز ماشین. “بانک ها نمی دانند که هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد که در آن بیکاری خواهد بود در سه ماهه چهارم این سال از شما یا من. همه می گوید این بی سابقه است و برای یک بار کلمه درست است” او به من می گوید. “اما واقعیت صنعت بانکداری است که این ضرر و زیان گرفته شده در طول زمان; آنها نمی همه می آیند در یک چهارم. و با وجود درآمد که بر در هر سه ماهه. اگر شما در زمینه اقتصاد این صنعت باید قادر به از طریق این در چند محله است.”

سرمایه گذاران را به نوبه خود توجه خود را امروز به درآمد سه ماهه نتایج از وال استریت غول گلدمن ساکس و فوق العاده منطقه ای بانک U. s. Bancorp.

موضوع دریافت یک شات در اولین مرحله ایمنی مطالعه کارآزمایی بالینی بالقوه واکسن مدرن برای covid-19 مارس. (تد S. وارن/فایل/AP)

داو آتی پرش بیش از 200 نقطه در واکسن اخبار.

بازار همچنان به تجمع در مدرن را اعلام پیشرفت: “آتی سهام رز در premarket معاملات روز شنبه پس از مواد مخدر توسعه دهنده مدرن گفت: آن coronavirus واکسن آنتی بادی های تولید شده در تمام بیماران در اوایل محاکمه افزایش امید برای سریع تر بهبود اقتصادی” CNBC یون Li گزارش.

“آتی در میانگین صنعتی داو جونز با اشاره به نزدیک به 200 نقطه به دست آوردن در. S&P 500 آتی و نزدک 100 آتی نیز حاکی از مثبت شروع به روز.”

که به دنبال پر از دست انداز تجمع در روز سه شنبه. “تکنولوژی مراقبت های بهداشتی و صنعتی شرکت های طراحی بسیاری از دستاوردهای که کمک بالابر بازار پس از ضعیف شروع می شود. بازده اوراق قرضه بودند کمتر نشانه ای از احتیاط در بازار” هر آسوشیتد پرس. “S&P 500 رز 42.30 امتیاز یا 1.3% به 3,197.52. شاخص Dow Jones Industrial Average 556.79 امتیاز یا 2.1% به 26,642.59.”

همه گیر تجدید حیات وزن در ضریب اطمینان مصرف کننده.

صبح مشورت را
ایالات متحده شاخص تمایلات مصرف کننده کاهش یافته است و 3 درصد در یک ماه. “محتمل ترین علت های اخیر رکود در ضریب اطمینان مصرف کننده افزایش coronavirus موارد” صبح مشورت اقتصاددان جان لیر می نویسد. ” جداگانه رای گیری صبح مشورت نشان می دهد که مصرف کنندگان ایالات متحده رشد کمتر راحت تعامل مشترک فعالیت های اوقات فراغت ابتدا در اواسط ماه ژوئن که مربوط به جدید ترین رکود در افزایش ضریب اطمینان مصرف کننده. کاهش سرعت تبدیل به یک انقباض در طول دو هفته اول ماه ژوئیه نشان می دهد که نوپای بهبود در هزینه های مصرف کننده متوقف شده است.”

مجلس نانسی Pelos. (استفانی رینولدز/بلومبرگ)

پلوسی می گوید او را به تاخیر اوت امداد به تصویب لایحه محرک.

تفاوت های عمده ای باقی می ماند در چه بعدی لایحه باید شامل: “مجلس نانسی پلوسی را به تاخیر و یا لغو اتاق خود را در ماه اوت زنگ تفریح به تصویب یکی دیگر از coronavirus امداد لایحه مالی خطوط آماده به اتمام می رسد در روزهای آینده …” CNBC یعقوب Pramuk گزارش.

“اگر کنگره نمی تواند عمل میلیون ها نفر از آمریکایی ها به صورت ناگهانی و افت شدید در درآمد که 600 $در هر هفته فدرال بیکاری منقضی می شود در پایان ماه. متحده تنها پرداخت سود از طریق جولای 25 یا 26 جولای.”

اما کاخ سفید است سیگنالینگ ممکن است بیکاری سازش: “برای ماه [تهمت] و مقامات کاخ سفید استدلال کرده اند به 600 $در هر هفته بیکاری پاداش را فراهم می کند یک عامل بازدارنده به کار و باید اوراق به طوری که بیشتر آمریکایی ها از بازگشت به کار به عنوان بخشی از بهبود اقتصادی. اما با مزایای به زودی مجموعه به پایان برسد و اقتصاد نشان دادن نشانه های جدید از گونه تهمت و مقامات دولت را آغاز کرده اند باز کردن درب به پذیرش یک نسخه باریک تر از آنچه که کنگره قبلا تایید” جف استین اندرو ون سد و الی روزنبرگ گزارش.

“یک پتانسیل سازش مورد بحث توسط قانونگذاران جمهوریخواه کنگره را شامل برش بیکاری از 600 $در هر هفته بین $200 و 400 دلار در هر هفته و حداقل بخشی از تفاوت با ارسال دور دیگری از 1200 دلار محرک پرداخت. … در دوشنبه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) گفت: بعد از بسته شامل ‘بیمه بیکاری برای کسانی که قادر به بازگشت به کار” هر چند نمی شناخت چقدر کمک لازم خواهد بود.”

ذرت کشاورز در بودا بیمار., در سال گذشته. کوچک کسب و کار دولت ادعا می کند آن را ذخیره بیشتر ذرت-کشاورزی شغل از اطلاعات فدرال می گوید وجود داشته باشد. (دانیل Acker/مهر نیوز)

داده های معیوب پرسش در مورد چگونه بسیاری از مشاغل PPP را نجات داد.

من پست همکاران کبوتر به برنامه

s منتشر شد داده ها و تجزیه و تحلیل آنها کشف ظروف سرباز یا مسافر. آن را “نشان می دهد که بسیاری از شرکت ها گزارش شده ‘حفظ’ به مراتب بیشتر کارگران از آنها را استخدام کنند. نیز در برخی موارد آژانس مشاغل ادعا می کنند برای تمام صنایع پیشی تعداد کل کارگران در این بخش. و برای بیش از 875,000 وام داده ها نشان می دهد که صفر شغل حمایت می شدند و یا هیچ اطلاعاتی ذکر شده است و در همه …” جاناتان اوکانل, Emma Brown, استیون غنی و هارون گرگ گزارش.

“نقص بالا بردن سوال در مورد ادعاهای ناروا دولت که 51 میلیون شغل شد ‘پشتیبانی’ توسط چک Protection Program (PPP) است که نادر نقطه روشن برای دولت در یک زمان از یک صعودی coronavirus همه گیر و ناگهان به تاخیر انداختن روند بهبود اقتصادی. بسیاری از اقتصاددانان اعتبار این برنامه با کمک سرسخت این زخم های عمیق در بازار کار با ارائه بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک است که rehire و یا نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد خود را.”

 • چه چیز دیگری آنها را در بر داشت:

  “برای هر ارائه وام به کسب و کارهای تحت برنامه SBA لیست تعدادی از مشاغل حفظ می کند.’ اما در بسیاری از موارد ذکر شده تعداد مشاغل حفظ بیش از کل اشتغال در این شرکت با توجه به مصاحبه با فردی وام گیرندگان. پست یافت و نیمی از کسب و کار است که گفت: آنها تا به حال کارکنان کمتر از SBA گزارش کسب و کار باقی می ماند. بانکداران نیز گفت: آمار مربوط به اشتغال برای صدها نفر از کسب و کار شده بود به اشتباه گزارش شده توسط SBA.”

صاحبان کسب و کار کوچک می گویند که آنها نیاز به بیش از PPP. از کسانی که شرکت در این برنامه 84 درصد می گویند که آنها اجرا خواهد شد از بودجه های هفته اول مرداد ماه یک نظرسنجی که توسط گلدمن ساکس 10000 کسب و کارهای کوچک می یابد. و فقط 16 درصد گفت: آنها اعتماد به نفس آنها می تواند خود را حفظ اشتغال بدون بیشتر بودجه دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معکوس در طرح نیاز به دانشجویان بین المللی را در کلاس های حضوری.

برترین دانشگاههای کرده بود شکایت کرد برای جلوگیری حکومت از رفتن به اثر: “ناگهانی برگشت افشا در یک دادگاه فدرال در بوستون آمد کمی بیش از یک هفته پس از مهاجرت به ایالات متحده و گمرک صادر شده حکم, که حیرت زده آموزش عالی ایالات متحده رهبران و دانش آموزان در سراسر جهان” نیک اندرسون و سوزان Svrluga گزارش.

“در کت و شلوار خود را دانشگاه هاروارد و MIT استدلال کرد که برگ برنده دولت اقدام نقض اداری روش عمل می کنند که حاکم چگونه سازمان های فدرال قوانین. آنها همچنین ادعا یخ تصمیم گیری شد یک حرکت سیاسی به محاسبه نیروی دانشگاهها به بازگشایی دانشگاه ها و برگزاری کلاس های خود را در فرد با وجود افزایش تلفات coronavirus در مرگ و بیماری است. نمرات از دانشگاه حمایت خود را از طرح دعوی در دادگاه همراه با بیش از 70 بالاتر آموزش انجمن. بنابراین آیا Google, Twitter, Facebook و بیش از یک دوجین دیگر شرکت های فن آوری.”

بیشتر از ایالات متحده:

 • حداقل 3,410,000 coronavirus موارد گزارش شده

  ; حداقل 133,000 فوت کرده اند.

 • Dunford سیگنال او نمی خواهد صندلی coronavirus پنل:

  “سابق ستاد مشترک رئیس Joseph F. Dunford جونیور حذف کرده و خود را از توجه به صندلی کنگره نظارت کمیسیون یک کلید ساز ایجاد شده توسط کنگره در ماه مارس که قرار است به بررسی coronavirus هزینه های …,” اریکا ورنر گزارش. “Dunford تصمیم عمده شکست این کمیسیون و تلاش برای پیدا کردن کسی که به رهبری آن است.”

 • “پیچ و تاب سرعت” رئیس نگه دارید می توانید سرمایه گذاری در شرکت داروسازی: Moncef Slaoui ،

  مدیر شرکت مغلوب ساختن پیشی جستن عملیات با سرعت پیچ و تاب واکسن ابتکار “می تواند به حفظ سرمایه گذاری گسترده در صنعت دارو و اجتناب از اخلاق آشکار در حالی که او همچنان به تصمیم گیری در مورد قراردادهای دولتی برای امیدوار کننده coronavirus واکسن زیر تصمیم گیری در این هفته با سلامت و خدمات انسانی بازرس کل” کریستوفر رولند گزارش.

 • Ivanka Trump خواستار 18 میلیون بیکار به “سعی کنید چیزی جدید است.”

  اولین دختر و کاخ سفید مشاور فشار است بخشی از یک شغل جدید طرح طراحی شده به مشتری جلب کردن مزایای آموزش مهارت و مسیرهای شغلی که نیازی به مدرک دانشگاهی” حمزه شعبان ، “اما تلاش — کامل با وب سایت کمپین تبلیغاتی و مجازی میزگرد شامل مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک و IBM صندلی Ginni Rometty — بود با سرعت تمسخر در رسانه های اجتماعی به عنوان “clueless” و “تن-ناشنوا’ با توجه به همه گیر رکود اقتصادی و تهمت خود فاميلی سابقه اشتغال.”

 • پیتر ناوارو انتقاد Anthony Fauci در ایالات متحده آمریکا امروز op-ed.

  کاخ سفید تجارت مشاور را در حمله به دولت را بالا متخصص بیماری های عفونی است که فقط در آخرین نمونه از یک مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی مصرف باز کردن هدف در بهداشت عمومی رسمی. “دکتر Anthony Fauci خوب بالین شیوه با اما او بوده است اشتباه در مورد همه چیز من باید تعامل خود را با او در” ناوارو می نویسد.

از شرکت های بزرگ جلو:

 • دلتا از دست می دهد 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی شرکت های هواپیمایی:

  شرکت هواپیمایی “سال را صرف جمع آوری سهام عدالت در شرکت های هواپیمایی خارجی از انگلستان به شیلی به رشد در سطح بین المللی و به دست آوردن نوسان بیش از کسانی که حامل. این بیماری همه گیر است طرح میتوانست به کسانی که طرح و اثبات هزینه به عنوان بحران مالی بازدید خطوط هوایی در سراسر جهان” CNBC لسلی Josephs گزارش. “Delta نوشته شده در از دست دادن خالص $5.7 میلیارد دلار برای سه ماهه دوم بزرگترین افت فصلی در 12 سال. آتلانتا-بر اساس هواپیمایی در زمان $2.1 میلیارد دلار در هزینه به برخی از کسانی که سرمایه گذاری خارجی در خطوط هوایی است.”

 • خودروسازان
  دست و پنجه نرم کردن با کمبود کارگران در برخی از کشورها:

  General Motors Co. و Ford Motor Co. در ادامه به مبارزه با نگه داشتن کارگران در کار خود به عنوان موارد افزایش در سراسر کشور مجبور خودکار-ساخت غول به قطع شیفت کارگران جدید استخدام و انتقال به دیگران برای پر کردن خالی نقش” وال استریت ژورنال بن Foldy گزارش. “صنعت خودرو است که در میان چندین بخش از خرده فروشان به بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در مواجهه با کمبود نیروی انسانی به عنوان موارد مثبت و نگرانی های ایمنی نگه داشتن کارگران ،

 • آمریکایی ها در حال خرید اسلحه در تعداد رکورد:

  “فروش تفنگ شروع به افزایش غیر معمول اوج در ماه مارس است. … دفتر تحقیقات فدرال پردازش 7.8 میلیون چک های پس زمینه برای خرید تفنگ از ماه مارس تا ماه ژوئن با توجه به National Shooting Sports Foundation, یک اسلحه صنعت تجارت ، در ماه ژوئن چک های پس زمینه برای سلاح گرم بودند تا 136 درصد نسبت به سال قبل از آن با توجه به گروه تجارت که به بهترین پروکسی برای, تفنگ, خرید و فروش” وال استریت ژورنال را جولی ورناو و Zusha Elinson گزارش.

 • ریچارد برانسون امنیت تاسیسات برای ویرجین آتلانتیک:

  “ریچارد برانسون خطوط هوایی ویرجین آتلانتیک گفت: آن را امن یک بسته مالی به ارزش حدود 1.5 میلیارد دلار است که اجازه خواهد داد که آن را برای دفع ورشکستگی و ارائه برخی از اتاق تنفس برای میلیاردر بریتانیا را به تلاش گسترده برای ایجاد ثبات در یک سفر و گردشگری امپراتوری ضربه سخت گیر” وال استریت ژورنال را Alistair مک دونالد و بنیامین کاتز گزارش.

در سراسر جهان:

 • جدی نتایج اقتصادی از اروپا و آسیا بالا بردن شک و تردید در مورد بهبود سریع:

  “اقتصاد انگلستان گسترش فقط 1.8% در ماه مه در مقایسه با ماه آوریل یک ماه است که شاهد این کشور عمیق ترین انقباض ثبت … ارتجاعی بود feebler از اقتصاددانان پیش بینی کرده بود … سنگاپور—در میان اولین کشورهای به گزارش سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی ارقام برآورد خود رشد اقتصادی در دوره سالانه 41.2 درصد” — با وجود سنگاپور به طور گسترده ای مورد ستایش پاسخ وال استریت ژورنال را Jason Douglas و Feliz جزایر گزارش.

 • فرانسه نیاز به ماسک در فضاهای عمومی:

  “با پوشیدن ماسک در محصور فضاهای عمومی تبدیل خواهد شد و اجباری در عرض چند هفته آینده در, فرانسه, که در آن وجود داشته است های اخیر نشانه هایی از اندکی وانت در گردش جدید کروناویروس رئیس امانوئل پاکسازی گفت:…,” وال استریت ژورنال را Noemie Bisserbe گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه لایحه برای تنبیه چین بیش از هنگ کنگ.

کنگره به اتفاق آرا تصویب این لایحه در هفته گذشته: “[تهمت] را امضا قانون برای تنبیه چین بیش از آن اقدامات تهاجمی نسبت به دلار هنگ کنگ, اما او کمی صرف زمان صحبت کردن در مورد این موضوع در یک کنفرانس خبری در نظر گرفته شده برای اعلام حرکت می کند. به جای او متمرکز سخنان خود در حمله به presumptive دموکراتیک حریف جو بایدن در یک کمپین به سبک رویداد در کاخ سفید به باغ گل رز,” Colby Itkowitz گزارش.

چین را تهدید به تحریم لاکهید مارتین: “پکن نمی طلسم چه این اقدامات مستلزم و لاکهید مارتین بسیار کمی قرار گرفتن در معرض به چین است. اما اعلام, آینده فقط یک روز پس از چین تحریم چهار مقامات آمریکایی نشان دهنده یکی دیگر از سالوو در جنگ میان پکن و واشنگتن” آنا Fifield گزارش.

“وزارت امور خارجه هفته گذشته در گفت و گو با تصویب $620 میلیون معامله به طوری که تایوان می تواند بازسازی آن Patriot سطح به هوا یا PAC-3 و موشک و گسترش خود را عملیاتی زندگی به 30 سال است. … لاکهید مارتین به نظر نمی رسد که بسیار در راه انجام عملیات در چین است. این شرکت با تولید 9.7 درصد از درآمد خود را در منطقه آسیا و اقیانوس آرام در سال گذشته با توجه به اطلاعات وارد شده توسط بلومبرگ, اخبار, تقریبا همه از آن ایالات متحده با متحدان و شرکای مانند ژاپن و کره جنوبی و سنگاپور است.”

برای شرکت فنی انجام کسب و کار در هنگ کنگ است مقدار زیادی ریسک در حال حاضر: “Spooked توسط یک قانون است که طول می کشد هدف در هنگ کنگ قبلا بدون محدودیت, اینترنت, تکنولوژی غول های در حال تقلا برای قانونی و تخصص در مورد چگونه به حرکت از یک بازار که تغییر کرده است اساسا” تیموتی مک لافلین و Shibani Mahtani گزارش از هنگ کنگ.

“شرکت فنی اعتراف کنم که توقف داده درخواست یک راه حل موقت — یک راه برای خرید زمان” به عنوان یک کارمند در آمریکا رسانه های اجتماعی شرکت آن قرار داده است. در دست و پنجه نرم کردن با هنگ کنگ جدید واقعیت تحلیلگران می گویند شرکت را به وزن خود روش و ارزش در برابر منافع خود را در بازار چین, تجارت که به مدت طولانی به گل نشسته دره سیلیکون. … Samm کیسه, یک عضو ارشد در دانشکده حقوق دانشگاه ییل است پل Tsai چین مرکز اضافه شده است که شرکت های فن آوری باید تنظیم به این واقعیت که ” یک کشور و دو سیستم تحت چارچوب است که هنگ کنگ قرار بود تا حد زیادی حاکم بر خود است ‘دیگر backstop و نمی توانید آنها را از برخورد با چین است.'”

بریتانیا میله های Huawei از آن شبکه های 5G: “بریتانیا خواهد نوار جدید اعزامهای Huawei تجهیزات در آن نوپای بالا-سرعت 5G شبکه دولت گفت: ارائه یک ضربه عمده به فن آوری های غول پیکر و یک پیروزی قابل توجهی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که با فشار دادن متحدان را به اجتناب از شرکت” الن Nakashima و ویلیام غرفه گزارش.

“بریتانیا اعلام نمرات یک لحظه مهم در حرکت به دور از چین در جهانی 5G رقابت به ویژه در میان دموکراسی های پیشرفته به طور فزاینده ای نگران آن است که این شرکت روابط به دولت کمونیستی ایجاد غیر قابل قبول خطرات امنیتی. … در حال حاضر با بریتانیا پیوستن به ضد Huawei برابر همه “پنج چشم’ از اعضای قدرتمند ترین جهان هوش-های اتحاد — بریتانیا ایالات متحده و کانادا و استرالیا و نیوزیلند — یا حامل های بی سیم در کشورهای خود را به طور موثر حذف شدند و یا در حال حرکت به حذف شرکت های چینی از شبکه های 5G.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن. (پاتریک Semansky/AP)

 

بایدن پرده 2 تریلیون دلار آب و هوا طرح است.

رئيس جمهور سابق می گوید که می خواهد ایجاد 1 میلیون شغل: “جو بایدن پرده برداری کرد یک پیشنهاد برای تبدیل انرژی کشور صنعت متعهد به از بین بردن آلودگی کربن از نیروگاه های برق 2035 و صرف 2 تریلیون دلار به turbocharge این انرژی پاک در اقتصاد” مت Viser و دینو Grandoni گزارش.

“این طرح را به طور قابل توجهی کاهش می دهد ایالات متحده تکیه بر سوخت های فسیلی و 15 سال جدول زمانی برای 100 درصد تمیز استاندارد برق بسیار بلند پروازانه تر از هر چیزی بایدن قبلا پیشنهاد شده است. … این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد پیشنهادی ارتقاء 4 میلیون ساختمان و weatherizing 2 میلیون خانه بیش از چهار سال است که مبارزات انتخاباتی خود را برآورد خواهد ایجاد 1 میلیون شغل است. مالکان داده می شود تخفیف نقدی برای ارتقاء لوازم خانگی و نصب کارآمد تر ویندوز. صاحبان خودرو دریافت تخفیف به مبادله قدیمی خود را کمتر کارآمد ماشین برای آنهایی که جدیدتر است که آزادی کمتری آلاینده ها است.”

ایالات متحده بستری شدن در بیمارستان برای covid-19 در حال نزدیک شدن به اواسط ماه آوریل اوج با تگزاس و فلوریدا و کالیفرنیا منجر به موج جدید. از طریق چارلی Bilello از ترکیب سرمایه مشاوران:

امروز:

 • Goldman Sachs UnitedHealth Group و Alcoa در میان شرکت های قابل توجه گزارش خود سود هر Kiplinger.

پنج شنبه:

 • Netflix, Johnson & Johnson, domino’s Pizza آبوت آزمایشگاه, بانک مرکزی آمریکا, چارلز شواب و J. B. شکار خدمات حمل و نقل در میان شرکت های قابل توجه گزارش درآمد خود را.

جمعه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer türktelekom mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe accountNovagraBMW Oil ChangeAyırma Büyüsügates of olympus oyna