کمیته امور بانکی تصویب تغذیه نامزد جودی شلتون; گام بعدی این است که رای گیری مجلس سنا

فقط قبل از روز سه شنبه رای دیابت مایک Crapo (R-آیداهو) رئیس کمیته بانکی گفت: شلتون تا به حال ارائه پاسخ روشن در تایید خود را شنوا و سپس به سوالات مربوط به دیدگاه ها در تغذیه استقلال پاسخ مناسب به بحران اقتصادی و استاندارد طلا. Crapo گفت: شلتون ساخته شده است روشن است که اولویت در پاسخ به ناگهانی بحران اقتصادی باید بازگرداندن اعتماد از جمله از طریق تغذیه اضطراری ابزار مانند کاهش نرخ بهره و کاهش کمی.

Crapo رد تماس از دموکرات ها در کمیته بانکی برای دادگاه به دامپزشک شلتون.

“بسیاری سعی در توصیف دکتر شلتون نمایش از استاندارد طلا و سیاست های پولی خارج از جریان اصلی فکر و رد صلاحیت برای این موقعیت و من به شدت مخالفم با این خصوصیات,” Crapo گفت.

او ادامه داد: “من مطمئن هستم که او درک عمیق از سیاست پولی فدرال رزرو جعبه ابزار پولی سابقه و تعهد به حفظ تغذیه استقلال را در خدمت تغذیه به خوبی در جریان آن تلاش برای ایجاد ثبات در بازار و در راستای ماموریت خود از ثبات قیمت ها و اشتغال کامل.”

تمام 12 دموکرات در کمیته بانکداری مخالف شلتون را نامزدی.

“وقتی که ما با هیچ رهبری از رئیس جمهور ما و فدرال رزرو صندلی یکی از رهبران در تلاش برای هدایت ما بازیابی قرار دادن یکی از رئيس جمهور نزدیک مشاوران در تغذیه هیئت مدیره تنها اوضاع را بدتر” سناتور. Sherrod قهوه ای (D-اوهایو), نماینده دموکرات بانکی پانل گفت: قبل از رای گیری. “آخرین چیزی که ما نیاز داریم در حال حاضر بیشتر قیمت نوسانات و بی ثباتی خواهد شد که تنها تا پایان صدمه زدن به خانواده های کارگر و کسب و کار بیشتر. این است که چرا استقلال مهم است.”

در یک جداگانه بانکی در جلسه کمیته پنج شنبه صبح دیابت الیزابت وارن (D-جرم.) گفت که “تایید جودی شلتون به فدرال رزرو اشتباه است و آن را به مخاطره می اندازد اقتصاد ما.”

همچنین روز سه شنبه کمیته تایید نامزدی Christopher J. والر یک سنت لوئیس فدرال رزرو اقتصاددان به تغذیه هیئت مدیره با دو حزبی رای از 18 تا 7. والر پیشرفت به سنا کامل بود و کمتر بحث برانگیز است. در درون حزب جمهوریخواه والر و شلتون در حال مشاهده به عنوان یک مکمل اواز یا موسیقی دو نفری. شلتون دیده می شود به عنوان گذارم deregulatory نمایش بیشتر محافظه کار اقتصاددانان در حالی که والر پس زمینه به عنوان یک macroeconomist نشان دهنده بیشتر از جریان اصلی.

قهوه ای رای دادند در برابر والر را نامزد کرد و گفت او نگران بود که والر نمی خواهد نگه بزرگترین و آمریکایی و بانک های خارجی پاسخگو و که او نمی خواهد برای حمایت از سیاست های است که کمک به خیابان اصلی نه فقط در وال استریت. علاوه بر تنظیم سیاست های پولی فدرال رزرو نیز نظارت و تنظیم قطعات از سیستم بانکی.

“در حال حاضر زمان برای کاهش سرمایه استانداردهای تضعیف استرس در آزمون ها و الزامات رول مهم مالی حمایت” براون گفت.

فدرال رزرو است اداره می شود با یک هیئت مدیره برای سال و به تازگی رفته است با دو صندلی خالی رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن قبلی نامزد fizzled از. تغذیه نامزد تمایل به حمایت خود تقسیم در امتداد خط حزب. در عین حال انتظار می رود که زمانی که شلتون را نامزدی قرار داده است قبل از کامل سنا — که در آن جمهوری خواهان نگه داشتن اکثریت وجود خواهد داشت یک تیز تقسیم.

در علاوه بر این به دیدگاه خود را در مورد استاندارد طلا شلتون گفت: تغذیه مهار قدرت بیش از حد و باید نگه داشته شود در چک. شلتون نگران نمایندگان مجلس و اقتصاددانان که می گویند مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر اعمال ناروا عمومی فشار بر بانک مرکزی و مستقل از قدرت. قبل از رکود اقتصادی فعلی تهمت اغلب شدت انتقاد کرد در تغذیه صندلی جروم H. پاول او را متهم به انجام بیش از حد کوچک برای تقویت اقتصاد. مغلوب ساختن پیشی جستن است پس به نام پاول “خود را بیشتر بهبود بازیکن.”

اگر تهمت است مجددا انتخاب در نوامبر حدس و گمان وجود دارد که او نمی خواهد renominate پاول به عنوان صندلی که خود را منقضی می شود در سال 2022. شلتون منتقدان نگران تهمت خواهد او ضربه بزنید به عنوان پاول را جایگزینی, قرار دادن او در یک موقعیت قابل توجهی از قدرت بیش از بانک مرکزی.

کلودیا Sahm سابق بانک فدرال اقتصاددان اذعان کرد که شلتون نمایش در استاندارد طلا به عنوان مثال در حاشیه. Sahm گفت: او بیشتر نگران شلتون نمایش در تغذیه استقلال.

Sahm گفت که به عنوان یک تغذیه فرماندار شلتون به تنهایی نمی خواهد که قدرت دارد او را همکار سیاستگذاران. اما در طول بحران اقتصادی زمانی که خیلی بستگی به بانک مرکزی صراحت گفت که او آرزو شلتون دیده می شد کمتر به عنوان یک پرت و به جای آن به عنوان “یک کمک کننده به کار هیئت مدیره است به انجام.”

“اگر او می رود در یک واقعا در جهت های مختلف به عنوان یک فرماندار, او نمی خواهد بود قادر به انجام خسارت” Sahm گفت. “و در عین حال او نمی خواهید برای اضافه کردن ارزش. و ما باید ارزش است.”

بازگشت در ماه فوریه پس از تایید شنیدن چند جمهوری خواهان در کمیته بانکی ابراز نگرانی در مورد شلتون سیاست های اقتصادی views. مخالفت تنها یک جمهوری خواه در پانل می تواند خنثی شلتون شانس پیشرفت.

ماه پیش دیابت Patrick J. Toomey (R-Pa.) گفت که او مطمئن نیستید که آیا شلتون می تواند حفظ بانک مرکزی استقلال, که هسته ای به تغذیه شهرت و اقتصادی قدرت. سناتور. Richard C. شلبی (R-Ala.) گفت: شلتون “می تواند یک پرت” برای این نقش است. هر دو قانونگذاران بعد گفت که آنها به حمایت از شلتون.

که در سمت چپ بهداشت ، جان Neely کندی (R-لا.), که او نیز با احتیاط در مورد شلتون سابقه به عنوان مهم رای دادن. در روز دوشنبه کندی نشانه های او خواهد تجمع پشت شلتون اساسا تضمین اکثریت شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net