بانک مرکزی انگلیس اعلام کرد £100bn محرک برای کمک به اقتصاد بریتانیا از طریق coronavirus همه گیر

بانک مرکزی انگلیس نگهداری نرخ بهره در 0.1 درصد و پمپ اضافی £100bn به اقتصاد در تلاش برای کمک به بریتانیا از آنچه که انتظار می رود به یکی از عمیق ترین آن-تا به حال رکود.

در آن طول می کشد این بانک در مجموع کاهش کمی برنامه – به طور موثر چاپ پول جدید به خرید بدهی دولت به £745bn.

حرکت در خط با تحلیلگران پیش بینی است که نرخ را بدون تغییر باقی می ماند و این بانک کمیتۀ سیاستگذاری پولی (MPC) را گسترش برنامه خرید اوراق قرضه و یا کاهش کمی با 100 پوند به £150bn.

هشت نفر از نه-قوی MPC رای دادند به نفع محرک با بانک اقتصاددان ارشد اندی Haldane تنها عضو برای رای دادن علیه دقیقه از MPC نشان داد.

این تصمیم به معنی سرعت این بانک خرید اوراق قرضه دولت خواهد شد آهسته از حدود £13bn یک هفته به £5bn.

“ما در حال کاهش از پیچ و تاب سرعت به چیزی است که توسط هر تاریخی استانداردهای هنوز هم به نظر می رسد سریع” بانک فرماندار اندرو بیلی به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از تصمیم گیری.

این بانک هشدار داد در ماه گذشته که اقتصاد بریتانیا خواهد قرارداد به میزان 30 درصد در نیمه اول سال – آن بدترین عملکرد از اوایل 1700s.

آن گفت: در گزارش خود در روز پنج شنبه که داده های اخیر نشان می دهد رکود اقتصادی نمی خواهد به عنوان دقیق که قبلا فکر می کردم.

اما بانک زده بدبین تن در چشم انداز شغل که در آن گفت: در حال حاضر “کج به حرکت نزولی”.

آمار رسمی نشان داد کارفرمایان به حال 612,000 کمتر از افراد خود اشتغال در ماه مه نسبت به آوریل به عنوان شرکت های مسدود استخدام و گذاشته کارکنان.

“به عنوان جزئی بلند کردن اجسام از اقدامات صورت می گیرد و ما شاهد نشانه هایی از برخی از فعالیت های بازگشت گفت:” آقای بیلی در کنفرانس مطبوعاتی.

اما او افزود: “ما نمی خواهید به بیش از حد انجام شده توسط این. بیایید روشن شود ما هنوز هم زندگی در بسیار غیر معمول بار.

دقیقه MPC نشست هشدار داد: “در حالی که تقاضا اخیر و خروجی داده شده بود کاملا به عنوان منفی به عنوان انتظار می رود شاخص های دیگر پیشنهاد بیشتر از خطرات اطراف بالقوه برای طولانی مدت آسیب به اقتصاد از این بیماری همه گیر.”

رای گیری در برابر اقدامات تسهیلی بیشتر Mr Haldane گفت که بهبودی اتفاق می افتد “دیر و مادی سریع تر از پیش بینی ها بوده است در ماه مه.

داده ها در پرداخت نشان می دهد هزینه های مصرف کننده شروع به بهبود می یابند در ماه مه و ژوئن در بازار مسکن به تازگی شروع به انتخاب کنید تا این بانک گفت.

آمار و ارقام رسمی منتشر شده در هفته گذشته نشان می دهد که تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) کاهش یافت توسط یک رکورد 20.4 درصد در ماه آوریل به عنوان کشور تحمل یک ماه از مستند, شرایط و در حال حاضر قرارداد توسط یک چهارم از Covid-19 شیوع آغاز شد.

انگلستان است و پیش بینی می شود آمار سخت اقتصاد است و پیش بینی می شود آمار سخت تر از آن است که از هر کشور توسعه یافته.

سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) گفت: در ماه گذشته که انگلستان خروجی کوچک خواهد شد 11.5 درصد در سال جاری و یا 14 درصد است که اگر موج دوم coronavirus موارد است.

اضافی £100bn محرک روز پنجشنبه اعلام کرد استفاده خواهد شد برای خرید gilts – انگلستان-بدهی دولت – با خرید به پایان خواهد رسید تا پایان سال 2020 است.

هزینه های دولت افزایش یافت به پوشش هزینه طرح برای حمایت از کسب و کار و شغل. استقراض بخش عمومی است که انتظار می رود به پیش افتادن از £400bn این سال است.

این بانک می گوید: خرید دارایی ها باید کمک به حمایت از تقاضا و یا خرج کردن در اقتصاد است که به طور چشمگیری کاهش یافته در طول بیماری همه گیر.

وجود داشته است برخی از حدس و گمان است که این بانک ممکن است قطع کلید آن نرخ بهره به زیر صفر برای اولین بار.

فرماندار اندرو بیلی گفت: ماه گذشته بود که این بانک با توجه به همه گزینه ها برای کمک به اقتصاد از طریق چه خواهد بود یک رکود عمیق است.

برخی از کارشناسان به نام در بانک انگلستان برای رفتن بیشتر به طور مستقیم با تامین مالی هزینه های دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات