پیش پا افتاده و چهره های سیاسی مانند مایک Pompeo به مراتب خطرناک تر به دموکراسی از شما فکر می کنم

مایک Pompeo عجیب و غریب به نظر می رسید مناسب برای واشنگتن دولت با قدیمی مدرسه grifters و هنرمندان باشند. اگر چه وزیر خارجه آمریکا با رئیس خود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گذشته به عنوان یک تاجر موفق او نیز فارغ التحصیل شد و برای اولین بار در کلاس های خود از نخبگان آکادمی نظامی وست پوینت خدمت در نیروهای مسلح و قبلا انتخاب شده به عنوان یک عضو کنگره است.

شکننده و پوست نازک و گزاف, برای برخی از زمان به نظر می رسید که او قطع شد و از همان پارچه به عنوان تحت الحمایه برایان قلاب دولت را تیز حمله سگ در ایران, سیاست و یا افزایش تدابیر سابق مشاور امنیت ملی John Bolton. بسیاری از عرض کمربندی فکر انجیلی مسیحی بود مایل به سکته مغزی مغلوب ساختن پیشی جستن نفس و تحمل مغرور جهل خود son-in-law, Jared کوشنر برای رسیدن به اهداف سیاست گرامی توسط آمریکا درست است. کسانی که شامل تکان دهنده یک بلاعوض رویارویی با چین سرنگونی رژیم در تهران پاره کردن پیمانهای جهانی و دیگر boilerplate تندرو سیاست میفروخت توسط همفکر پردازان محافظه کار در نهادهایی مانند بنیاد میراث.

اما پس از آیات است که پدید آمده پس از Pompeo تحت فشار قرار دادند مغلوب ساختن پیشی جستن به شلیک وزارت امور خارجه بازرس کل استیو Linick معلوم کسانی که “ایده” و اهداف کاملا احتمالا به معنی پایان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اخراج Linick در شب جمعه, واشنگتن زمان ظاهرا بی اطلاع است که در جهانی 24 ساعته اخبار چرخه سوخت توسط توییتر آن دیگر امکان دفن بد و یا شرم آور اخبار فقط با انتشار آن در پایان هفته – به ویژه هنگامی که داستان شامل کسی که به عنوان سمی در خانه و خارج از کشور به عنوان Pompeo.

نشت بلافاصله شروع. وجود دارد تا به حال مدت طولانی است که داستان در مورد چگونه Pompeo استفاده کرده بود وزارت امور خارجه-بودجه سفر به کانزاس به ترویج ممکن است سناتوری اجرا شود اما در حال حاضر داستان در مورد Pompeo را در ناز و نعمت: آنها شامل او گفته با استفاده از وزارت امور خارجه امنیت و دیگر مقامات برای اجرای کارهای شخصی مانند چیدن مواد غذایی چینی یا خشک تمیز کردن و گرفتن Pompeos’ سگ شرمن به آرایشگاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از Pompeo گفت که شاید او بیش از حد “مشغول” به انجام کارهای شخصی خود و در نتیجه مجبور به استفاده از مالیات دهندگان بودجه دولت و مقامات خود را به عنوان شخصی valets. “شاید او مذاکره با کیم جونگ سازمان ملل متحد خوب در مورد سلاح های هسته ای” او گفت:.

پس از آن آیات است که Pompeo تا به حال شاید تبدیل به ruffled پس از یادگیری است که Linick بررسی شد او را برای یک سری از احزاب منحصر به فرد او بود که برگزاری است. خود را به اصطلاح “مدیسون شام” با استفاده از منابع مالیات دهندگان برای ساخت تا خود شبکه خصوصی در میان یک باند باریک از راست الیگارشی مشاهیر و سیاستمداران است.

به بسیاری از دیپلمات ها در ایالات متحده و خارج از کشور که نگران اند که Pompeo خواهد جین تا جنگ دیگری در خاورمیانه و یا دامن زدن به یک بحران با چین شام باید به عنوان یک تسکین. آنها نشان می دهد که شاید Pompeo بود هیچ قاتلی دیوانه ایدئولوگ اما به طور معمول بلند پروازانه و crassly فاسد ثابت در مغلوب ساختن پیشی جستن kakistocracy قادر و یا تمایلی به تمایز بین خود و منافع شخصی و کسانی که از مردم است.

در بسیاری از جهات هر چند بدترین Pompeo به تازگی نشان داد ادعا كرده بود این خبر که او در حال جستوجو کرد به اتهام نقض قانون ایالات متحده توسط ردیابی سریع میلیاردها دلار در فروش اسلحه به عربستان سعودی در اعتراض مقامات منتخب.

هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات به قانونگذاران می خواستم به بررسی فروش در سال 2018 قتل واشنگتن پست مقاله نویس جمال Khashoggi در دست عوامل از دادگاه عربستان شاهزاده محمد بن سلمان و ادعا عربستان جنایات جنگی در یمن. اما Pompeo آن پدید آمده بود کوتاه مداری عادی بررسی فرایند برای چنین سلاح با استفاده از یک ماده است که می توان استناد در مورد وخیم شرایط اضطراری.

با وجود شک و تردید عمیق در میان قانونگذاران از هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات Pompeo مصرانه خواست تا قریب الوقوع تهدید ناشی از ایران برای توجیه سریع-پیگیری فروش — حتی اگر برخی از این سلاح ها نیست و حتی با توجه به تحویل داده می شود در عرض یک سال است.

بیشتر نگران کننده است این امکان که Pompeo ممکن طرفه با بحث قدرت خارجی با او اغلب صحبت می کند برای دور زدن کشور خود را به مقامات منتخب و تضعیف آن در فرایندهای دموکراتیک.

با توجه به آنچه که ما می دانیم در مورد تهمت و باز تبانی با روسیه برای تضعیف آمریکا انتخابات Pompeo را به نفع شاهزاده محمد نشان می دهد او همواره مناسب مناسب برای این دولت. اما آن را نیز برجسته عمیق تهدید که چنین پیش پا افتاده و چهره های مطرح به هنجارهای دموکراتیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>