تحت قوانین برنامه, هر چند تنها 10 شهرستانها و 15 استان ها به اندازه کافی بزرگ هستند قادر به فروش به طور مستقیم به تغذیه با توجه به 2018 سرشماری آمار و ارقام که فدرال ریزرو ایالات متحده اشاره می کند که در آن هدایت است. که شامل شهر نیویورک, لوس آنجلس, شیکاگو, هوستون, ققنوس, فیلادلفیا, San Antonio, San Diego, دالاس و سن خوزه.

استان ها, در ضمن باید حداقل 2 میلیون نفر برای شرکت در یک لیست است که شامل چهار شهرستان در کالیفرنیا در تگزاس دو نفر در نیویورک و تگزاس و فلوریدا و ایلینوی و واشنگتن است.

دولت های محلی هنوز هم می توانید سعی کنید به استفاده از فدرال رزرو 500 میلیارد دلار کمک تسهیلات از طریق خود فرد متحده است. اما این واقعیت محض آنها از جمله موانع در میان یک بحران اقتصادی به خود جلب کرد انتقاد شدید از قانونگذاران دموکرات.

در نامه ای به تغذیه صندلی جروم H. پاول ارسال, شب جمعه, سنسور. کریس ون Hollen (Md.), الیزابت وارن (جرم است.) و پنج دیگر رهبران حزب به نام دولت به تجدید نظر در این برنامه گفت: این تهدید را به مخاطره “صدها نفر از جوامع در سراسر کشور.”

قانونگذاران اضافه شده است که کنگره در نظر گرفته شده هرگز چنین محدودیت زمانی که آن را به تصویب 2 تریلیون دلار بسته کمک که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در ماه گذشته. به اصطلاح مراقبت در عمل بودجه لازم برای این برنامه با هدف قرار دادن اوراق قرضه شهرداری ها.

“بسیاری از شهرها و شهرستان نیاز است که باید قادر به بهره مندی از برنامه فدرال است که در سمت چپ سرد” ون Hollen در مصاحبه ای گفت:. “شرکت ها بسیار آسان دسترسی به بانک فدرال تسهیلات اعتباری و بدیهی است که این شهرها و استان ها است که در خدمت یک هدف عمومی و نیاز به کمک در حال حاضر.”

فدرال رزرو و وزارت خزانه داری هر دو کاهش یافته است به نظر.

حوزه اقتصادی را قتل عام ساخته شده توسط coronavirus آمد به تیز امداد در این هفته. بیش از 2100 شهرستانها در سراسر کشور — از بزرگترین مراکز شهری به شهرهای کوچکتر با فقط چند هزار نفر — گفت که انتظار می رود عمده کمبود بودجه با توجه به شیوع بیماری مرگبار. با نمرات کسب و کار توقیف میلیون ها نفر از کارگران بیکار و خرید و گردشگری رو ناگهانی کاهش نمرات از شهرستانها هستند و پیش بینی عمده کاهش در مالیات بر درآمد — و با توجه به کاهش خدمات محلی و اخراج برای جبران ضرر و زیان.

ملت فرمانداران باید صدا به طور مشابه تلخ توجه داشته باشید: نیویورک Andrew M. کومو (D) و مریلند لری هوگان (R) گفت: در روزهای اخیر است که نیاز به حدود 500 میلیارد دلار در فدرال کمک یا آنها انتخاب خواهد شد اما به نظر شیب کاهش در برنامه های دولت در زمانی که ساکنان محلی نیاز به کمک بیشتر. در میشیگان به عنوان مثال کمبود بودجه ممکن است به عنوان بالا به عنوان $7 میلیارد دلار طی 18 ماه های سرسام آور هزینه برای دولت و دیگران آن را دوست دارم هنوز از وضعیتی وخیم بیش از یک دهه پس از آخرین رکود اقتصادی است.

به stanch خونریزی کنگره مجاز 150 میلیارد دلار برای کمک به شهر و دولت پوشش هزینه های coronavirus. اما این کمک ها در حال حاضر ثابت شده است بیش از حد کوچک و بیش از حد محدود مقامات محلی می گویند پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفته است که نمی تواند نسبت به بسته شدن کمبود بودجه ناشی از کاهش مالیات بر درآمد. دموکرات کنگره به دنبال تقویت این صندوق و به رهبران محلی انعطاف پذیری بیشتر تنها به برخورد تند جمهوریخواهان مقاومت است.

فدرال رزرو در ضمن در زمان خود مراحل را برای کمک به تلاش دولت های محلی با 500 میلیارد دلار از تلاش برای خرید بدهی های کوتاه مدت در زمانی که این کشور در حدود 4 تریلیون دلار اوراق قرضه شهری بازار در شار. مرکزی و سیستم بانکی در طول تاریخ بوده است و تمایلی به خرید این اوراق قرضه بحرانی برای کمک به شهر و دولت صندوق عملیات و پرداخت هزینه برای پروژه های زیربنایی از نگرانی می تواند به ایجاد برندگان و بازندگان.

اوایل پذیرش مخلوط شده است به عنوان بودجه مقامات آموخته اند که بیشتر در مورد چگونگی این فرایند در واقع کار می کنند. فدرال رزرو گفت: آن را خرید از تمام ایالات اما تنها در شهرستانها با حداقل 1 میلیون نفر و شهرستانهای با جمعیت 2 میلیون نفر است. در غیر این صورت آن گفت: نظارت بر بازار به “ارزیابی اینکه آیا اقدامات اضافی مورد نیاز برای حمایت از جریان های اعتباری و نقدینگی به دولت و دولت های محلی است.”

حزب دموکرات به سهم خود گفت: معیارهای تهدید به انکار “اکثریت قریب به اتفاق کشور ما دولت های محلی دسترسی مستقیم به بودجه ترک آنها را در ناامید تنگه.” آخرین سرشماری ثابت بالتیمور در 602,000 مردم, برای مثال, و بوستون در 695,000. هر کدوم رو چند دلار کمبود بودجه و در عین حال هر یک از باقی مانده فاقد شرایط لازم برای استفاده از برگ برنده دولت جدید کمک با توجه به قانونگذاران.

امضای این نامه بود که این حزب در مجلس سنا رهبر, Charles E. شومر (n. y.) همراه با سن. Sherrod قهوه ای (اوهایو), تمی بالدوین (Wis.) Kyrsten Sinema (Ariz.) و جین شاهین (N. H.).

برخی از دولت های محلی در زمان بیشتر دیدگاه خوش بینانه است. تحت برنامه متحده می تواند “خرید یادداشت های از شهرهای کوچکتر به شهرهای کوچک و روستاها” در درون مرزهای خود را پس از آن امکان استفاده از جدید فدرال کمک گفت: Michael Gleeson, یک قانونی مدیر برای لیگ ملی از شهرستانها. مت تعقیب مدیر اجرایی انجمن ملی از استان ها گفت: این امر می تواند مفید اگر فدرال رزرو در را باز کرد برای بیشتر شهرداری به شرکت اما هنوز هم در توصیف این برنامه به عنوان “تاریخی”خواند.

با تجزیه و تحلیل آنها دولت ایالات متحده رویکرد به این معنی است که “هیچ یک از سی و پنج آفریقایی ترین شهرهای آمریکا در امریکا در دیدار تغذیه معیار برای کمک مستقیم.” به عنوان یک نتیجه, آنها گفتند: تنها راه چاره برای این شهرستانها است که “از طریق دولت خود را دولت و ممکن است محدود که دولت توانایی برای دسترسی به وجوه مرکب توسط دولت و سیاست است.”

به این منظور دموکرات ها در روز جمعه به نام برگ برنده دولت برای گسترش این برنامه است. “بدون دسترسی سریع به کمک های فدرال” آنها نوشت: “این دولت ها خواهد بود مجبور به قطع خدمات و یا افزایش مالیات — که هر دو می تواند آسیب برساند بهداشت عمومی و اقتصاد زمانی که آنها آسیب پذیر هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات