دنبال آخرین به روز رسانی زنده از Veloce Esports ‘نه Bah GP’ و فرمول یک را Esports مجازی Bahrain Grand Prix, به عنوان سی درایور و طرفداران نوبه خود به مسابقه مجازی برای پر کردن جای خالی این ورزش-کمتر از آخر هفته.

امثال Lando نوریس و Stoffel Vandoorne خواهد شد پر کردن گرید در این شب به نمایندگی از هر دو فرمول یک و فرمول E با یک میزبان از نام آشنا ثبت نام برای مسابقه در Veloce Esports رویداد آخر هفته – از جمله رئال مادرید دروازه بان كورتوآ و گلف باز حرفه ای ایان Poulter.

پس از آن فرمول یک برای اولین بار مجازی جایزه بزرگ برگزار خواهد شد در تلاش برای جایگزین بحرین GP بود که به علت برگزار می شود در این بعد از ظهر تنها برای coronavirus بحران به علت هفت مسابقه از سال 2020 F1 فصل به لغو و یا به تعویق افتاد. نه از Bah GP’ آغاز می شود در 6pm قبل از F1 Esports مجازی جایزه بزرگ انتخابات عراق در 8. دنبال زندگی می کنند به روز رسانی نمایید.

مجازی Bahrain Grand Prix

بنابراین ما 10 دقیقه بیش از این انتظار شروع زمان خود را به عنوان به نظر می رسد به یک نمایشگاه چند مسائل فنی است.

مجازی Bahrain Grand Prix

1. فیلیپ Eng

2. استبان گوتیرز

3. Guangyu ژو

4. نیکولاس Latifi

5. نیکو Hulkenberg

6. لوکا Salvadori

7. دینو Beganovic

8. رابرت Scwartzman

9. Sadokist

10. پل Chaloner

مجازی Bahrain Grand Prix

این پرچم شطرنجی مگس و Gutierrez نمی تواند بهبود به اندازه کافی برای رسیدن Eng معنی می تواند در قطب جلوتر از سابق راننده F1 به عنوان او را بهبود می بخشد خود را نهایی دامان به شیب به 1:27s. نیکو Hulkenberg sneaks را به سوم با لوکا Salvadori در چهارم.

تبلیغات

مجازی Bahrain Grand Prix

متاسفانه هر دو Lando نوریس و جیمی Broadbent – دو نفر از با تجربه تر eSport پارسه – باید هر دو قطع شده است از این مسابقه است. خبر خوب این است که در حالی که آنها شروع به در ردیف عقب از شبکه آنها ارائه مقدار زیادی از سرگرمی های آینده را از طریق این زمینه است.

مجازی Bahrain Grand Prix

جدید قطب-نگهدار هشدار! گوتیرز مجموعه 1:28.2 به غصب گوتیرز تنها برای Eng به عقب بر گردیم او بلافاصله و به موقعیت قطب با 1:28.0-تخت می باشد.

مجازی Bahrain Grand Prix

جانی هربرت اول مقدماتی اجرا به پایان می رسد مشکل او به عنوان چرخش در یکی به اخر مانده در گوشه و شکسته از طریق تبلیغات, احتکار, پاره کردن حلقه جلویی در این فرآیند است.

تبلیغات

مجازی Bahrain Grand Prix

فیلیپ Eng – یکی از برجسته پورشه رانندگان در جهان و زمان DTM star – مجموعه 1:28.636 مجموعه ای از معیار اگر چه یک نمایشگاه چند رانندگان با داشتن مشکلات با اتصال خود را.

مجازی Bahrain Grand Prix

باز جلسه واجد شرایط است همه حساب قتل عام با تمام درایور های ساخت B-line برای پیگیری و توفنده به هر یک از دیگر int او روند و در نتیجه در یک نمایشگاه چند چرخش و سقوط بیش از حد.

مجازی Bahrain Grand Prix

واجد شرایط دریافت خواهد شد در جریان هر ثانیه در حال حاضر با 10 دقیقه جلسه برای تصمیم گیری شبکه برای 28-lap جایزه بزرگ که تقریبا باید 50 دقیقه برای تکمیل این شب است.

تبلیغات

مجازی Bahrain Grand Prix

تفاوت اصلی در اینجا این است که هیچ حرفه ای سیم روروک مخصوص بچه ها معنی این سطح باید کمی ساده تر و امثال نوریس Vandoorne و Broadbent خواهد بود به جلو و نزدیک برابر کمتر تجربه کرده مهمانان.

مجازی Bahrain Grand Prix

اما این چهره های جدید که گرفتن چشم است. Sky Sports F1, مجری آنتونی دیویدسون و جانی هربرت در عمل هر دو مسابقه رانندگان در سمت راست خود را در حالی که زمان F2 راننده Guanyu ژو را به نوبه خود برای رنو. اما شما ممکن است متوجه یک نام آشنا با ویلیامز به عنوان یک جهت لیام پین همکاران نیکولا Latifi.

مجازی Bahrain Grand Prix

بنابراین ما باید یک نمایشگاه چند بازگشت چهره برای این مسابقه از اوایل ‘نه Bah GP’ با مرسدس حفظ Vandoorne و Gutierrez نوریس در مک لارن, Latifi در Williams, Poulter در رنو و Hulkenberg در مسابقه نقطه که در آن او پیوست Broadbent که سوئیچ از فراری.

تبلیغات

مجازی Bahrain Grand Prix:

همانطور که ما آماده برای به دست آوردن این رویداد در جریان است, در اینجا نگاهی است که پوشش برای هر تیم…

مرسدس بنز: Stoffel Vandoorne و استبان گوتیرز

فراری: رابرت Shwartzman و دینو Beganovic

ردبول: سر کریس هوی و فیلیپ Eng

مک لارن: Lando نوریس و Nic همیلتون

رنو: ایان Poulter و Guanyu ژو

AlphaTauri: Luca Salvadori و Sadokist

مسابقه نقطه: Nico Hulkenberg و جیمی Broadbent

آلفا رومئو: جانی هربرت و سیانید

هاس: آنتونی دیویدسون و Redeye

ویلیامز: نیکلاس Latifi و لیام پین

که پیچد ما برای این رویداد برای اولین بار از شب اما بعد از آن رویداد اصلی به عنوان F1 مجازی Bahrain Grand Prix می شود جریان در 8.

‘نه Bah GP’

بحث در مورد غالب پیروزی بود که چیز دیگری از Cem Bolukbasi. آلفا Tauri راننده (البته در تورو روسو در F1 2019) پرورشی از 14 تا پنجم در باز کردن دامان توسط نوبه خود چهار و دامان سه او به سرب و دور در جلو به ادعای غالب برنده شوید.

تبلیغات

‘نه Bah GP’

دالی می شود هر دو آنها را! ردبول طول می کشد هشت از طریق تبدیل 11 در حالی که هر دو Latifi و امین رفتن در مبارزه و دست و هشتم به Broadbent زمانی که دالی پنج-مجازات دوم اضافه شده است. نوریس در ضمن چرخید و در دامان نهایی به رها کردن از چهارم تا هفتم.

‘نه Bah GP’

Broadbent تلاش می کند به اب پز نهم اما بازدید از امین و نزدیک به چرخش خود را. که اجازه می دهد تا دلی از طریق نرم و تازه لاستیک و او قادر خواهید بود به مبارزه برای هشتم.

‘نه Bah GP’

Latifi می شود گذشته از طریق روشن کردن یک, اما از دست می دهد و موقعیت از طریق درخشان مبارزه است که با شدت گرفتن از تبدیل یک به نوبه خود پنج با امین برگزاری موقعیت با متعهد حرکت از چهار. Latifi می شود و به گذشته هر چند به 11 و معتاد بود که پایان آن با DRS بر روی صفحه راست.

تبلیغات

‘نه Bah GP’

با دو دور باقی مانده آن را همه چیز در مورد نبرد برای هشتم با Latifi راست در پشت امین با Broadbent همچنین در مخلوط.

‘نه Bah GP’

Berezney است هر گونه تصمیم در جاده به بالای دو و سه موقعیت اول ممکن است به خوبی اثبات به پایان مانند این آمده است که پرچم شطرنجی در سه دور زمان.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار…