بغداد انقلابیون ساخت یک ساحل

در یک هرج و مرج, شلوغ, شهر, این, رودخانه, ساحل, ساخته شده توسط جوانان معترض — با نام مستعار تحریر ساحل — تبدیل به یک نادر محل عمومی که در آن افراد جوان می تواند استراحت. آنها بازی والیبال و فوتبال و یا رقص به موسیقی در شن و ماسه. نوجوانان آوردن لوله های آب و با تصویب آنها را در اطراف آنها به عنوان شایعات بی اساس است. در شب وجود دارد ماهی کباب.

جدید ساحل تنها یکی از راه های مختلفی که در عراق قیام کرده است تغییر چهره از بغداد به شهر. در نزدیکی میدان تحریر شده است از تبدیل یک ترافیک شلوغ دایره به یک اعتراض اردوگاه. در Jumhuriyah پل پلیس ضد شورش و تظاهرکنندگان قفل شده در یک بن بست برای ماه وادار به بسته شدن آن و پر کردن در نزدیکی جاده ها با ترافیک و حتی بیشتر از حد معمول.

اما بر روی شن و ماسه به پایین همه چیز آرام و جدید برای سرنشینان آن را یک بیانیه سیاسی.

“ما زندگی می کردند ما زندگی می کند به عنوان Baghdadis تفکر است که بغداد به عنوان یک شهر تبدیل پشت خود را به حاشیه رودخانه” گفت: Noof Assi, 30, به عنوان او به تماشای غروب آفتاب از ساحل در یک روز اخیر.

با این حال زمانی که آن را طول می کشد او گفت: فضا یاد می شود به عنوان یک “پیام ساده” به عراق سیاستمداران قدرت از طریق یک اغلب فاسد نظام سیاسی جعلی در پی از سال 2003 ایالات متحده به رهبری تهاجم.

“در 16 سال, شما باید تنها به ما داده جنگ و مرگ است. آنچه که ما در حال انجام است و آوردن زندگی به بغداد,” او گفت:.

“ما همه از این است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de