امشب ستاره های هالیوود هستند نزولی در رویال آلبرت هال در لندن, برای, British Academy Film Awards در غیر این صورت شناخته شده به عنوان بفتا.

امسال مراسم که نشانه 73 سال متوالی از آن برگزار شده است, است که ارائه شده توسط تلویزیون بریتانیا میزبان گراهام نورتون برای اولین بار در حالی که ادیت بومن و Dermot o’leary خواهد بود در دست به امتحان مهمانان در مورد لباس های خود را به عنوان آنها می رسند بر روی فرش قرمز.

نامزدهای بفتا – که شما می توانید در اینجا مشاهده کنید – اعلام شد و در ماه ژانویه و به هر دو cinephiles و طرفداران مد نشانه ای از آن ستاره هستند به احتمال زیاد به فضل فرش قرمز برای سال 2020 است.

به عنوان رییس جمهور آغاز, Prince William است که انتظار می رود برای حضور در این سال مراسم در کنار کیت میدلتون در حالی که هزاران آشنا در صفحه چهره مانند مارگوت رابی, فلورانس, Pugh, تام هنکس و لئوناردو دی کاپریو نیز انتظار می رود به ایجاد یک ظاهر.

به عنوان مورد در هر سال جوایز بفتا فرش قرمز جذب تعدادی از شیک آمار و ارقام اما برای سال 2020 شرکت کنندگان خواسته شده است به دنبال یک لباس خاص ،

در این سال به انگلیسی, جایزه بدن ایجاد شده پایدار مد راهنمای کنار کالج لندن از مد است که به تشویق مهمانان یا re-پوشیدن چیزی است که آنها در حال حاضر خود و یا استخدام یک گروه به عنوان مخالف به خرید چیزی جدید.

همچنین خواستار مهمانان را بیشتر از اجاره سایت های مد و انتخاب کردن برای پایدار مد مارک های چنین به عنوان استلا مک کارتنی و اصلاحات که مشهور هستند و برای استفاده از نوآورانه مواد سازگار با محیط زیست.

کلیک کنید از طریق گالری ما برای دیدن بهترین لباس مهمان از 73 British Academy Film Awards.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im