بد پیتزا نه آنفولانزا ظاهرا مایکل جردن بیمار در طول سال 1997 NBA Finals

در واقع تنها چیزی که در مورد جردن افسانه ای عملکرد است که می تواند به عنوان در “100 درصد” یقین است از دیرین خود مربی شخصی که مقصر واقعی بود اواخر شب پیتزا سفارش.

“صد در صد آن مسمومیت غذایی 100 درصد” مربی تیم استیفن گراور گفت: این هفته در “عفو من را” پادکست. “اما بدیهی است که آن را فقط برای تلفن های موبایل بهتر می شود “Flu Game’ از ‘مسمومیت غذایی بازی.’ “

به عنوان Grover به یاد می آورد که در پادکست و پس از آن در یکی دیگر TNT را “اتاق بخار,” او با اردن در یک هتل در پارک سیتی یوتا که در آن گاو اقامت داشتند برای خود جاده بازی در فینال در برابر موسیقی جاز. شب قبل از بازی 5 مدتی پس از تمام رستوران ها بسته شده بود و پس از آنچه او گفته بود هتل را قطع حدود 9 p. m. برای سرویس اتاق اردن کردم گرسنه است.

استیفن گفت که او دستور پیتزا و پنج نفر آمد به تحویل آن به اردن ،

“آن زمان همه می دانستند چه اتاق مایکل در, از آنجا که ما در حال حاضر شده است وجود دارد در حالی که” استیفن گراور گفت.

که تنظیم کردن زنگ هشدار برای استیفن گراور گفت که اردن “من یک احساس بد در مورد این” تنها به نگرانی های خود را profanely اخراج اردن.

استیفن گفت که از چندین نفر در اتاق هتل که در آن زمان از جمله خود و یک زن و شوهر از ماموران امنیتی هیچ کس خوردن پیتزا به جز گاو ، او گفت: اردن نشان داد هیچ نشانه ای از بیماری از قبل.

در حدود ساعت 3 صبح هر چند استیفن گراور گفت که او احضار به اردن اتاق و کشف ترین بالا مشخصات مشتری “به معنای واقعی کلمه فر در موقعیت جنین.”

“من شناخته شده نیست هر آنفولانزا است که می تواند به شما رسید که سریع اما من می دانم که چگونه به سرعت مسمومیت غذایی می تواند به شما ضربه او گفت:” قبل از بازگویی است که او توصیه اردن به پرتاب و سپس هیدرات به عنوان آنجا که ممکن است.

“فقط به من ایستاده است. من را به بقیه انجام دهد,” اردن اعلام کرد با توجه به این مربی.

استیفن گفت: توصیه های خود را به اردن برای بازی 5 بود: “اگر شما در حال رفتن به بازی شما باید نگه داشتن رفتن. … بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد این است که شما می آیند و استراحت برای یک دوره طولانی از زمان است.”

مطمئن شوید به اندازه کافی اردن وارد شده 44:17 دادگاه زمان — چهارم-بیشتر در هر بازی حذفی آن سال — در حالی که با اضافه کردن هفت ریباند و پنج پاس گل و سه دزد به بازی خود را بالا 38 امتیاز. او 13-از-27 تیر اندازی شامل سه اشاره گر با کمتر از 30 ثانیه به سمت چپ قرار داده است که خریداران آینده برای خوب است.

“است که احتمالا سخت ترین چیزی که من تا کنون انجام داده” اردن گفت: پس از آن. “من تقریبا با بازی خودم به عبور فقط برای برنده شدن در یک بازی بسکتبال.”

از دولت خود را از بودن در طول ساعات اندکی در اتاق هتل خود را اردن گفت: در سال 2004 (از طریق ESPN) “من می ترسم من نمی دانم آنچه اتفاق می افتد به من. … احساس کردم تا حدی فلج کرد.”

در سال 2011 در مصاحبه با ESPN سابق گاو مربی فیل جکسون گفت: گارد ران هارپر همچنین “همیشه می گفت که این یک بد پیتزا.”

“ما در حال گرفتن نیست که فرصت امروز” کر گفت: “Runnin’ نمایشنامه” پادکست این ماه است. “من به شما تضمین می کنند که. اگر که اتفاق افتاده با Steph [کاری] و یا کلی [تامپسون] و یا هر یک از بازیکنان ما هیچ راه ما در حال برخورد با آن است.”

“[اردن] تا به حال IV در ساقه در اطراف” کر به یاد می آورد. “ما در یک دبیرستان در پارک شهر و 45 دقیقه در خارج از نمک دریاچه که برای فینال بازی و … او به سختی می تواند حرکت می کند.”

یک نظریه های مختلف است که شناور در گذشته نشان می دهد اردن عملکرد در بازی 5 واقعا باید به نام “خماری بازی” اما استیفن گراور به شدت به عقب رانده برابر است که در سال 2013.

“من با او 24/7 در همه چیز و ما قطعا نمی خواهید از, قطعا, مهمانی,” استیفن گراور گفت: پس از آن اردن است. “… شما کار بیش از حد سخت برای به دست آوردن که نزدیک [که] تنها یک تیم برنده مسابقات قهرمانی و مایکل در حال نهایی رقیب او هرگز دیگه قرار داده و او را در یک وضعیت که در آن او می تواند دستیابی به این هدف است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>