‘پسر بد’ لایحه Laimbeer می گوید: LeBron James نه مایکل جردن است بز

تا آنجا که Laimbeer نگران است, واقعا یک اسلم غوطه دادن.

“من بسیار آوازی. من فکر می کنم LeBron بهترین بازیکنی که تا به حال بازی” Laimbeer مربی WNBA را به لاس وگاس مطلب گفت: روز شنبه در ESPN “را. “او 6 فوت و 8 285 پوند اجرا می شود مانند باد و جهش به بیرون از ورزشگاه است.”

یک ستیزه گر و اغلب به حالت تعلیق مجری در دیترویت پیستونز’ “پسر بد” تیم Laimbeer و پیستون بودند موانع برای اردن هنگامی که او پیوست و شیکاگو بولز به عنوان سوم به طور کلی پیش نویس انتخاب در سال 1984. اگر چه اردن ستاره صعودی پیستون به یک نیروی است که برنده back-to-back NBA عناوین در سال 1989 و 1990.

Laimbeer هرگز خودداری از مبارزه با, اما آنچه جالب تر در حال حاضر به دلایلی که طرف با جیمز. کسانی که اوایل بولز شد “یک مرد نشان می دهد,” او گفت:. این روزها به عنوان یک مربی که تیم دیترویت برنده سه WNBA عناوین و بود که دو بار در WNBA مربی سال او کمی بیشتر مغزی از فیزیکی است.

“…[W]مرغ او آمد و در لیگ از روز 1 او می دانست که چگونه به شامل هم تیمی های خود را برای برنده شدن” Laimbeer گفت: جیمز. “این چیزی است که اردن تا به حال به یاد بگیرند که برای یک مدت زمان طولانی است.”

هنوز اردن برنده شش NBA عناوین و جیمز برنده است اگر چه خود کلیولند و میامی تیم های پیشرفته به NBA Finals هشت بار در 14 سال pro حرفه ای.

“در حال حاضر اگر شما توسط قهرمانی بدیهی است که مایکل جردن بیشتر قهرمانی” Laimbeer های پیستون’ تمام وقت رهبر در ریباند اذعان کرد: “اما من فکر می کنم LeBron در هر نسل می تواند انجام آنچه او انجام می دهند در حال حاضر این همه سال. در پایان روز, من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که او بهترین بازیکن بسکتبال در تاریخ از این بازی است.”

“هر وقت من ذکر شده با یکی از نوابغ اگر نه بزرگترین است که تا کنون این بازی را بازی دیوانه به من” جیمز گفت: در طول سال 2019 All-Star Weekend. “این واقعا است. [اردن] است کسی به من نگاه کرد و همیشه معتقد بود بزرگترین. آن را بسیار سرد است. من هیچ ایده چگونه من قادر به انجام آن است.”

“انگیزه من این است که این روح من تعقیب” جیمز گفت: Sports Illustrated پس از Cavs برنده این عنوان در سال 2016. “شبح بازی در شیکاگو است.”

بیشتر در از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات