“من نمی خواهد پایه برای این” هوبارد در توییتر نوشت. “این کاملا غیر حساس به همه چیز که در جامعه و این غیر قابل قبول است. من نمی خواهد انجام هر کاری با Oklahoma State تا همه چیز تغییر کند.”

چند ساعت پس از جیر هوبارد ارسال شده یک ویدیو با Gundy. مربی تیم گفت که او یک “نشست بزرگ” با بازیکنان در مورد پیراهن و او “متوجه شدم این یک موضوع بسیار حساس با آنچه که در جامعه امروز است.”

Gundy بود “آگاه باشید از برخی از چیزهایی که بازیکنان احساس می تواند ما را سازمان فرهنگ ما و حتی بهتر از آن است که در اینجا در Oklahoma State,” او گفت:. “من به دنبال به جلو به ساخت برخی از تغییرات و آن را در بالا شروع می شود با من. و ما روزهای خوب در پیش است.”

هوبارد می گوید: “من در مورد آن راه اشتباه با به tweeting. من نه کسی که به صدای جیر جیر چیزی را تغییر دهید. من باید رفت و به او به عنوان یک مرد. من بیشتر در مورد عمل است. که بد بود از طرف من. اما از هم اکنون ما در حال رفتن به تمرکز بر آوردن تغییر و این مهم ترین چیز است.”

پس از او نوشته شده ویدئو هوبارد در توئیتر خود نوشت: “هیچ don’t get it twisted. اسلاک هنوز هم بر روی گاز. نتایج در حال آمدن است. آن را بیش نیست.”

هوبارد چراغ ملت با 2,094 فتح کرد گرفته شد عجله متری به عنوان یک دانشجوی سال دوم فصل گذشته به پایان رسید و هشتم در رای گیری برای Heisman جایزه. او redshirted سال اول خود را در دانشگاه و واجد شرایط به ترک زود هنگام برای پیش نویس NFL اما تصمیم به بازگشت به مدرسه برای او junior فصل است.

پس از جورج فلوید کشته شد در مینیاپولیس پلیس بازداشت در ماه گذشته در اعتراض نژادی و بی عدالتی جاروب در سراسر کشور است. کالج ورزشکاران — به طور معمول کمتر تمایل نسبت به همتایان حرفه ای به صحبت کردن در مورد مسائل در جامعه و یا در داخل خود برنامه — پیوست مکالمه و باید با اهرم قدرت خود را با وجود تازه وضعیت و عدم وجود یک اتحادیه برای ارائه حمایت می کند.

“من می شنوم و احترام به نگرانی های ابراز شده توسط سیاه و سفید ما دانشجو-ورزشکاران” Oklahoma State جمهور سوختگی Hargis توییتی شنبه شب. “این یک زمان برای وحدت هدف برای مقابله با نابرابری نژادی و بی عدالتی است. ما نمی خواهد تحمل حساس رفتار با هر کسی در Oklahoma State.”

مدیر ورزشی مایک دارنده در بیانیه ای گفت: “این بعد از ظهر شده است بسیار نگران کننده است. توییت از فعلی و سابق بازیکنان از نگرانی.”

پس هوبارد, صدای جیر جیر, چند هم تیمی های خود را ابراز توافق که تغییر هوبارد اشاره شد مورد نیاز است.

“من با شما من brotha,” junior گیرنده گسترده Braydon جانسون توییتی. “من حاضر به نگه داشتن احساس uncomfort. این است بزرگتر از فوتبال!”

“به عنوان یک O-خط ایستاده ایم و حمایت Chuba” نوشت offensive lineman Teven جنکینز.

“من با او!” ارشد linebacker آمین Ogbongbemiga توییتی.

بعد از آن دوشنبه شب Ogbongbemiga است: “با ابراز نظر ما ما خوشحال هستند که به یک نتیجه گیری و باز یک دروازه برای ایجاد برخی تغییر جدی در اطراف ایالتی اوکلاهما. هم تیمی های من و من همه موافقت کردند ما را به جلو بروید و از سرگیری تمرینات و فعالیت های. ما همه در این با هم.”

سابق ایالتی اوکلاهما بازیکنان chimed به گفتگو با تجارب خود را که برجسته مسائل در برنامه.

“OSU دو و میدانی و دانشگاه نیاز به تغییر عمده ایم” عدالت تپه سابق ایالتی اوکلاهما در حال اجرا است که در حال حاضر نقش Baltimore Ravens. “100% پشتیبانی brotha.”

پاتریک مکن که از انتقال ایالتی اوکلاهما به جنوب فلوریدا پس از 2018 فصل در توییتر نوشت, برچسب زدن Oklahoma State دفاعی پشت Kanion ویلیامز: “من را تهدید I Was Gonna Get ارسال به هود متعدد بار… چند بار او می گویند او بود که میخوام برای شما ارسال بازگشت به جنوب دالاس.?”

سابق ایالتی اوکلاهما گیرنده گسترده LC Greenwood که وارد انتقال پورتال در ماه ژانویه نوشت: در یک پس-حذف توییت: “من به نام هود و موش و قاتل در موارد متعدد تهدید به بازگشت به خانه همه به خاطر پوشیدن یک Durag و پیراهن بدون آستین.”

در مارس تلفنی با خبرنگاران Gundy با اشاره به رمان coronavirus به عنوان “چینی ویروس” فقط به عنوان برگ برنده را در برابر این بهار. Gundy با انتقاد از “جریان اصلی رسانه ای” برای اینکه بیش از حد منفی با آن coronavirus پوشش.

“من کوه در می رم از طریق ایستگاه. من در بر داشت یک — من حتی نمی دانم اگر کسی در این مورد می داند — آن را به نام OAN,” Gundy گفت: تلفنی. “این یکی در امریکا اخبار. و پس از آن طراوت بود. آنها فقط گزارش اخبار. هیچ تفسیر. وجود ندارد و نظرات در این. وجود دارد باقی مانده است. هیچ حق است. آنها فقط گزارش های خبری. و من به تماشای آنها هفته گذشته به خاطر آنها به ما این اخبار و به ما اطلاعات بیشتر, به نظر من برخی از نکات مثبت در حال بیرون آمدن. به طوری که طراوت بود.”

عکس از Gundy پوشیدن یک OAN پیراهن نوشته شده بود روز شنبه در Facebook صفحه به نام سروان استیو بارنز دریاچه تکسوما Striper راهنمای ماهیگیری. سپس یک تصویر از پست منتشر شده به طور گسترده ای در توییتر.

هوبارد و هم تیمی های خود ملحق کالج دیگر ورزشکاران که با استفاده از سیستم عامل خود و رسانه های اجتماعی برای نگه داشتن مربیان و رهبران پاسخگو باشد. ده ها تن از سابق آیووا بازیکنان فوتبال صحبت کردن در مورد مشکلات در برنامه ساخته شده است که سیاه و بازیکنان احساس ناراحت کننده و مظلوم. بسیاری از اتهامات محور در دراز مدت قدرت مربی کریس دویل است. آیووا و دویل رسیده جدایی نادر از توافق دوشنبه.

تگزاس بازیکنان فوتبال خواسته مدرسه به نام چهار ساختمان دانشگاه و حذف “چشم تگزاس” به عنوان آهنگ مدرسه در تلاش برای ایجاد دانشگاه جامع تر برای جامعه سیاه و سفید. بازیکنان بیانیه مثال این درخواست توییتی جمعه گفت: این تیم نمی خواهد شرکت در استخدام و یا اهدا کننده رویدادهای مرتبط با تا دانشگاه متعهد به تغییرات.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات