آگوست 16, 2020

هدهد ایرانی

اخبار واشنگتن پست و ایندپندنت

جایزه بزرگ اتریش راننده رتبه بندی: Valtteri Bottas برنده اما چارلز لکلرک و Lando نوریس ستاره

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بازگشت فرمول یک را نا امید نیست با یک عمل بسته بندی شده جایزه بزرگ اتریش دیدن Valtteri Bottas سهام خود در مسابقات قهرمانی جهان اعتبار با مرسدس راننده مسلط از آغاز تا پایان را به نفع خود باز مسابقه از سال 2020 فصل است.

یک مسابقه از بالا به معنای ساییدگی است که تنها 11 رانندگان عبور از خط پایان با Bottas ارائه کامل رانندگی به نوبه خود قطب به پیروزی و برتری اولیه در مسابقات قهرمانی جهان رده بندی است.

پیشنهاد خود را برای برنده شدن یک دوشیزه جهان عنوان کمک کرده بود فوق العاده توسط لوئیس همیلتون را زیر پر آخر هفته با نایب قهرمان جهان مورد ضرب و شتم به قطب تنها به پس از دریافت یک و سه-در محل شبکه پنالتی در سرب تا این مسابقه در روز یکشنبه بعد از ظهر.

همیلتون بعد رو به طور قابل توجهی بدتر زمانی که او به تصویب رسید ردبول الکس Albon که نگاه به دست گرفته اند و مقام دوم تنها برای تماس بین دو تا چرخش او را کردن آهنگ و زمین همیلتون پنج مجازات دوم که تعصبی او در پایان مسابقه از دوم به چهارم.

چارلز لکلرک ثابت ذینفع اصلی مجازات با راننده فراری تحت تاثیر قرار دادن با یک درایو را به جایگاه دوم پس از شروع هفتم در حالی که مک لارن قرار دادن یک مشکل چند ماه پشت سر آنها با ازدواج تریبون برای Lando نوریس به جشن می گیرند.

به طوری که standout رانندگان از روز ؟ در اینجا چگونه ما دارای هر راننده در جایزه بزرگ اتریش.

1: Valtteri Bottas (Fin) مرسدس GP – 9/10

موقعیت قطب و مسابقه با پیروزی فین نمی تواند برای خیلی بیشتر بپرسید. مدیریت قوی نگه داشته و هم تیمی خود را پشت سر او بدون واقعی حمله هر چند گیربکس مسائل برای هر دو راننده به کمک آن.

2: چارلز لکلرک (دوشنبه) فراری – 9/10

فراری به نظر می رسد هیچ شانسی در پایان روز بر روی سکو قبل از مسابقه شنبه پس از فاجعه مقدماتی جلسه اما لکلرک سوار نزدیک به کامل مسابقه را به دست گرفتن هر گونه شانس که آمد راه خود را. حرکت خود را در پرز به راحتی پیشی روز و او هر چند او سود از همیلتون مجازات آن فقط پاداش برای لکه دار کردن-نمایش رایگان.

3: Lando نوریس (Gbr) مک لارن – 8/10

آغاز شده سوم سوم به پایان رسید اما این سفر در بین بود و به هیچ وجه نزدیک به عنوان مستقیم به جلو آن را به عنوان برای تلفن های موبایل. نوریس فاقد سرعت در شروع به از دست دادن موقعیت به Albon و همیلتون اما نگهداری می شود پرز در خلیج تا زمانی که ایمنی خودرو است. در نهایت از دست داده و موقعیت به پرز اما نشان داد عالی نژاد کرافت اواخر در به دست آوردن موقعیت و تنظیم سریعترین دامان نژاد در دامان نهایی به ربودن پنجم چیزی از زیبایی بود.

4: لوئیس همیلتون (Gbr) مرسدس GP – 6/10

اشتباه خود در مقدماتی قابل فهم بود با توجه به این شرایط اما یک دوم برخورد در سه مسابقه با Albon باید اتفاق نمی افتاد. او داده شده است فضا برای مسابقه در گذشته و باید اذعان موقعیت به Albon زمانی که ردبول در حال حاضر در مقابل. نگاه کرد به سرعت به تهدید Bottas, پس از به پایان تریبون بسیار ناامید کننده است.

5: Carlos Sainz (Spa) مک لارن – 7/10

تحت الشعاع قرار با هم تیمی در مرحله مقدماتی و در این مسابقه اما Sainz هنوز تحویل بسیار عالی نشان میدهد. را دوست داشته رو با نوریس زمانی که جفت شد مبارزه برای پنجمین اما او به مک لارن به سالم امتیاز مسافت بود و خیلی خوشحال می شود.

6: سرجیو پرز (Mex) مسابقه نقطه – 6/10

سرعت وجود دارد اما پرز قادر به استخراج هر چیزی نزدیک به آنچه که ما انتظار می رود از این مسابقه به عنوان نقطه تصمیم به گودال دوم و ایمنی خودرو دوره او هزینه عزیز. او کاهش یافت, کردن سرعت پس از راه اندازی مجدد, از دست دادن موقعیت مسیر به پرز نوریس و Sainz شده گرفتار چرت زدن به تبدیل 3 به عنوان اولین مک لارن آمد برخورد کردن در داخل.

7: Pierre Gasly (Fra) Scuderia آلفا Tauri – 7/10

یکی دیگر از صفحه نمایش قوی از Gasly پس از ازدواج تریبون پایان در برزیل در سال گذشته و او به نظر می رسد واقعا بازسازی اعتماد به نفس خود را به سادگی در ردبول ‘B تیم’. به پایان رسید در سر چه به نظر می رسد این هافبک نبرد با آلفا Tauri رنو و هاس.

8: Esteban Ocon (Fra) رنو – 5/10

نگاه زنگ در اوایل به عنوان او تلاش برای پیدا کردن سرعت خود را, اما به عنوان مسابقه عینک او به نظر می رسید به کشف آنچه که او را از یک چشم انداز. به پایان رسید در زیر یک دوم پشت Gasly به ادعای چهار امتیاز برای رنو است که باید مورد توجه قرار گرفته است.

9: آنتونیو Giovinazzi (Ita) آلفا رومئو مسابقه – 6/10

دو امتیاز برای آلفا رومئو است به مراتب بیشتر از آنها انتظار می رود پس چهار ناامید کننده مقدماتی و Giovinazzi سزاوار مقدار زیادی از اعتبار برای رانندگی محتاط و معقول مسابقه را به آن خانه داخل بالا 10.

10: Sebastian Vettel (Ger) Ferrari Ferrari – 2/10

احتمالا Vettel بدترین آخر هفته نمایش خود را حرفه ای. نمایش مثل این یکی تنها تقویت فراری تصمیم به ایجاد یک تغییر به خط خود را تا فصل آینده را با Vettel تنها 11th در مرحله مقدماتی و ساخت یک کار خطا توسط نخ ریسی تحت ترمز هنگامی که در تلاش به زور راه خود را از گذشته Sainz بود که دغدغه مبارزه با لکلرک در آن زمان است. چرخش کاهش یافته و او را به گذشته و او خوش شانس بود برای نجات یک نقطه با تشکر از بازنشستگی از دیگران است.

11: نیکلاس Latifi (می) Williams – 4/10

تنها دان نه به نمره نقاط. آن را آسان برای فراموش کردن این بود که اولین مسابقه خود را برای ویلیامز با توجه به طول زمان بوده است پس از انتصاب او اعلام شد اما او به خوبی خاموش شد با سرعت از بقیه میشه و تا به حال هیچ پاسخ برای هم تیمی راسل

12: Daniil Kyvat (Rus) Scuderia آلفا Tauri – 6/10

نگاه به در نقاط خوش آمدید, پایان, فقط برای تعلیق شکست برای دیدن سمت چپ-عقب تایر پاره پاره از آلفا گاو دو دور از خانه. عذاب آور پایان دادن به یک صفحه نمایش خوب.

13: الکساندر Albon (Tha) Red Bull – 6/10

نگاه به ساختگی مرسدس بنز با یک استراتژی هوشمند که سمت چپ او را در نرم لاستیک با Bottas و همیلتون در رسانه اما تماس با همیلتون یک بار دیگر غرق خود را تریبون شانس. نمی تواند باقی بماند با مرسدس بنز در اوایل و نیاز به ایمنی ماشین به او به عقب بر گردیم در مخلوط و یک موتور الکتریکی موضوع او را مجبور به بازنشستگی دو دور از خانه.

DNF: Kimi Raikkonen (Fin) آلفا رومئو مسابقه – 5/10

نمی شد ساخت بسیاری از تصور در حال اجرا به سمت عقب هر چند قطعا برداشت توجه هنگامی که او راست چرخ جلو آمد و به عنوان دومین خودرو ایمنی دوره بود ،

DNF: جورج راسل (Gbr) Williams – 5/10

یک داستان از آنچه که می توانست برای ویلیامز که تقریبا به طور قطع برداشت نقاط به حال راسل نشده و مجبور به بازنشستگی از مسابقه با قابلیت شکست پس از 49 دور. امیدوارم ویلیامز نمی خواهد آمد به غم و اندوه این فرصت از دست رفته آمده پایان فصل.

DNF: Romain Grosjean (Fra) Haas F1 – 3/10

درهم و برهم خطا را دیدم او را رها کردن دو چرخ در خاک و برای چرخش که کاهش یافته است فرانسوی به آخرین اوایل و پس از تلاش برای بازیابی خود را روز به پایان رسید با قابلیت اطمینان گلایه هنگامی که او را به رنج می برند مشابه ترمز شکست و ادعا کرد که هم تیمی اش است.

DNF: Kevin Magnussen (Den) Haas F1 – 4/10

قفل شده بود در نبرد با Ocon 24 دور به مسابقه زمانی که ترمز خود را خالی از او در آنچه که بسیار ترسناک لحظه ای. خوشبختانه او نگه داشته و آن را از سد هاس اما باید کار جدی انجام دهید اگر ترمز رها خیلی زود در یک مسابقه.

DNF: Lance قدم زدن (می) مسابقه نقطه – 4/10

مانع از شروع با یک سنسور موضوع که سمت چپ او را با قدرت ندارد.

DNF: Daniel Ricciardo (Aus) رنو – 4/10

فقیر گریز مجاز Vettell به تصویب اولیه قبل از از دست دادن قدرت ناشی از گرمای بیش از حد از یک خنک کننده مشکل بازنشستگی خود را مجبور.

DNF: حداکثر Verstappen (Ned) Red Bull – 4/10

یک شروع قوی را دیدم او را به دفع کردن مک لارن از Lando نوریس تنها برای الکتریکی شکست به پایان مسابقه خود را تقریبا بلافاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول