اتریش و دانمارک برای اولین بار در اروپا به اعلام برنامه های به سهولت مستند

ایسنا

صدراعظم اتریش Sebastian Kurz دوم از سمت راست می رسد برای یک کنفرانس خبری با وزرای خود در روز دوشنبه ،

بروکسل — اتریش و دانمارک روز دوشنبه اول شد کشورهای اروپایی اعلام بتن برنامه ای برای بازگشایی جوامع خود پس از coronavirus مستندات امید آنها ممکن است در حال حاضر اب و هوای بدترین موج اول این بیماری همه گیر.

بلژیک و فرانسه و اسپانیا و دیگران به طور مشابه به بررسی این که چگونه آنها را شل برخی از محدودیت در زندگی عمومی است. اما رهبران اروپایی محتاط هستند و از آنجا که برخی از کشورها که به دنبال بازگشت به حالت عادی مانند سنگاپور و ژاپن دیده می شود امواج از عفونت های جدید.

هر دو کشور اتریش و دانمارک به طرح لغو محدودیت در مراحل. در اتریش مغازه های کوچک در حال میله میله برای بازگشایی, مارس 14 با بزرگتر فروشگاه ها به دنبال on May 1. رستوران ها و هتل ها و مدارس ممکن است قادر به بازگشایی در اواسط ماه مه — هر چند که تصمیم خواهد گرفت در پایان ماه آوریل است. قوانین سختگیرانه در مورد ماسک های اجتماعی فاصله و تعداد افراد مجاز به یک فروشگاه در هر زمان در محل باقی می ماند اما رویدادهای عمومی ممکن است رزومه کاری در ماه جولای.

در دانمارک این طرح برای مهد کودک ها و مدارس ابتدایی به بازگشایی مارس 15, در حالی که شرکت های رزومه, کسب و کار به تدریج.

[ایتالیا جدید کروناویروس موارد در حال کاهش است. چگونه به زودی به زندگی عادی بازگشت؟]

صدراعظم اتریش Sebastian Kurz اعتبار کشور خود را زود پاسخ آن تحمیل ملی مستند در مارس 16, زودتر از برخی از همسایگان آن است.

“ما واکنش سریع تر و محدود در اتریش از کشورهای دیگر بودند و بنابراین قادر به جلوگیری از بدترین از این اتفاق تا کنون” Kurz گفت: از بین بردن یک آبی فولاد ماسک به صحبت می کنند در یک کنفرانس خبری. “سریع و محدود کننده واکنش در حال حاضر نیز به ما می دهد این فرصت را به خارج شدن از این بحران سریع تر است.”

اتریش دیده است سه روز متوالی است که در آن تعدادی از coronavirus بهبود بیش از تعداد موارد جدید. روز دوشنبه مقامات اتریش گزارش داد 241 عفونت های جدید اما 465 بهبود بیش از گذشته 24 ساعت. کاهش گسترش این ویروس رها فشار در سیستم پزشکی و مجاز برای فکر کردن در مورد چه می آید بعدی.

رولاند Schlager

APA/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مشتریان سایش پوشش صورت در یک سوپر مارکت در وین در روز دوشنبه.

اما اتریش اطلاعیه همچنین به نظر می رسید مناسب برای افرادی که در حال رشد نا امید و بی قرار است. Kurz خواسته شهروندان برای برگزاری شرکت به محدودیت — تلاش شده است که ساخته شده بیشتر به چالش کشیدن توسط یک موج زیبا از آب و هوا است که حل و فصل در اروپا در طی چه به طور معمول خواهد بود یک دوره تعطیلات.

اقدامات این هفته “را تعیین خواهد کرد که آیا پس از عید پاک قیامت که همه ما انتظارش را می گیرد” Kurz گفت: ظاهرا به عمد استناد مذهبی تصاویر.

دانمارک همچنین اعمال آن مستند نسبتا زود در مارس 11, و سرمایه گذاری گسترده در تست.

اعلام طرح محدودیت های بلند دانمارکی نخست وزیر Mette Frederiksen گفت: “مثل راه رفتن روی یک خط. اگر ما هنوز ایستاده در طول راه ما می تواند سقوط. اگر ما بیش از حد سریع همه چیز می تواند به اشتباه. بنابراین ما باید یک محتاط گام در یک زمان. و ما هنوز نمی دانیم که ما باید روی زمین استوار زیر پای ما است.”

کنترل مرز را در محل باقی می ماند و تجمع بیش از 10 نفر باقی خواهد ماند ممنوع, او گفت:. اگر تعدادی از عفونت شروع به بالا رفتن دوباره دانمارک بلافاصله reimpose محدودیت.

اگر چه دیگر کشورهای اروپایی هستند eyeing استراتژی خروج بسیاری شده اند مردد به ارتکاب به تاریخ خاص — و آنها باید به دنبال خلق و خوی خود و انتظارات شهروندان در مورد بازگشت به زندگی عادی.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان هفته گذشته گفت که او “خواهد بود اقدام کاملا غیر مسئولانه اگر من به سادگی به شما یک تاریخ خاص امروز که این اقدامات می تواند لغو شود و یا حداقل آرام اما پس از آن نمی تواند نگه داشتن وعده به دلیل عفونت اعداد آیا آن را اجازه نمی دهد.”

اما او وعده داده شده “است که دولت فدرال و من شخصا به فکر روز و شب در مورد چگونه ما می توانیم هر دو محافظت از هر کس و سلامت یک فرایند است که شما را در زندگی عمومی ممکن است گام به گام است.”

در فرانسه نخست وزیر Édouard فیلیپ هفته گذشته گفت که لغو قوانین خواهد بود “frighteningly پیچیده” است و مردم باید در انتظار یک “کلی deconfinement, همه در یک بار در همه جا و برای همه است.”

همانطور که با بسیاری از پاسخ به coronavirus بحران عقبگرد از محدودیت ممکن است به طور گسترده ای متفاوت است از کشوری به کشور در اروپا است. اتریش به نظر می رسد برنامه ریزی به خود اجازه می دهد تا کل جمعیت شروع به حرکت دوباره. کشورهای دیگر از جمله ایتالیا و آلمان و انگلیس باید فکر اجازه می دهد تنها مردم با covid-19 آنتی بادی برای از سرگیری زندگی عادی در نتیجه تقسیم جمعیت به ایمنی و nonimmune گروه. این استراتژی خواهد تکیه بر آزمون است که هنوز به راحتی در دسترس است.

نیز وجود دارد سوال در مورد زمانی که برای بازگشایی مرزهای بین دو کشور و از سرگیری جنبش است که اساسی برای اتحادیه اروپا است. رهبران ممکن است اعتماد که همسایگان خود را مورد ضرب و شتم پشت این ویروس را به عنوان موفقیت به عنوان آنها باید. و حفظ کنترل در حالی که اجازه می دهد خود شهروندان برای حرکت آزادانه تر داخلی ممکن است به معنای سخت شدن به مرزهای خارجی برای یک زمان.

کشورهای آسیایی که باید کاسته محدودیت ها تلاش کرده اند با امواج از عفونت های جدید به اروپا جدی و قابل تامل است. سنگاپور در روز دوشنبه شد آخرین معکوس دوره و تحمیل یک مستند پس از پیروزی اولیه ستایش تهاجمی آن coronavirus پاسخ. این کشور تا به حال اجتناب شدید محدودیت های گسترده پس از تست و تماس با ردیابی. اما روز یکشنبه این کشور ارسال شده بالاترین روزانه عفونت تعداد و شروع روز سه شنبه مدارس و کسب و کار را در همان راه آنها را در جای دیگر در جهان است.

ژاپن نیز تجربه سنبله در عفونت های اجتماعی پس از فاصله گرفتن محدودیت کاسته ماه گذشته و نخست وزیر شینزو آبه روز دوشنبه گفت که او برنامه ریزی شده برای اعلام وضعیت اضطراری پوشش توکیو اوزاکا و دیگر سخت-آمار مناطق.

Luisa بک در برلین کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

اروپا, است, بسته شدن مرزهای میان شیوع کروناویروس. آنها ممکن است سخت به بازگشایی شده است.

Coronavirus مرز تعطیلی تهدید اروپا عرضه مواد غذایی

رهبران اروپایی هشدار می دهند coronavirus می تواند منجر به فروپاشی اتحادیه خود را

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im