پل Braven سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک زن با یک بومی پرچم در یک تظاهرات در سیدنی در استرالیا روز, Jan. 26. بسیاری از آنها خواهان پایان دادن به جشن ملی در آن تاریخ که سالگرد استعمار اروپا این قاره در سال 1788.

سیدنی — همه از استرالیا بومیان صرف نظر از محل تولد و یا ملیت به طور خودکار استرالیا شهروندان این کشور بالاترین دادگاه روز سه شنبه در یک تصمیم که فروختن یک ضد جرم و عملیات پوپولیستی دولت از نخست وزیر اسکات موریسون که کشیده انتقاد از حامیان حقوق بشر.

در 4-3 تصمیم دادگاه عالی پذیرفته شده است که بومی منحصر به فرد اتصال با زمین های سنتی و بنابراین هرگز نمی تواند به عنوان خارجی حتی اگر آنها نمی, برگزار می شود, شهروندی استرالیا.

این مورد باعث شد تصمیم موریسون دولت به اخراج دو نفر بومی بودند محکوم شده است جداگانه ضرب و جرح پس از گذراندن تقریبا تمام زندگی خود را در استرالیا.

وکلای دانیل عشق کسی متولد شد و در پاپوآ گینه نو و برندان Thoms که متولد نیوزیلند با موفقیت استدلال کرد که یک فرد بومی می توان طبقه بندی شده به عنوان یک “بیگانه است.”

مورد بود که در اصل یک درگیری میان استرالیا به رسمیت شناختن اشتباهات تاریخی در برابر ساکنان اصلی و رو به رشد خود را مدرن و خصومت نسبت به خارجی ها درک شده به عنوان یک تهدید برای جامعه, علائم اولین بار در دادگاه ها محدود شده اند به طور فزاینده ای فعال سیاست اخراج مادام العمر ساکنان که به زندان محکوم شده است نظر به عنوان کوتاه به عنوان یک سال.

[آخرین صعود استرالیا با شکوه Uluru]

Thoms نمی توان تبعید دادگاه گفت. اما گفت که دوست دارم که می گوید: او یک عضو از Kamilaroi قبیله از مرکزی و شرقی و استرالیا نیاز به یک مرحله اضافی اثبات بومی میراث.

“در طول تاریخ زندگی محرومان و تبعید افراد و فرزندان خود شده اند پایدار و هویت خود را شکل با امید بازگشت به مکان خود را از تعلق” دادگاه جدیدترین و جوانترین قاضی جیمز Edelman گفت: در قضاوت خود را.

“هویت بومی مردم اعم از شهروندان و غیر شهروندان است که به شکل اساسی معنوی و فرهنگی و احساس تعلق به استرالیا. آن است که هویت که تشکل آنها به عنوان اعضای استرالیا سیاسی جامعه است.”

مارک گراهام

خبرگزاری بلومبرگ

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون در کانبرا در Jan. 29. موریسون دولت به دنبال اخراج از غیر شهروندان ساکن در استرالیا شده اند و محکوم به جرائم جنایی.

برخی از وکلا می گویند که این تصمیم می تواند باعث چالش به دیگر جنبه های دولت سیاست های مهاجرتی از جمله سلب تابعیت از افرادی که مبارزه برای خارجی گروه های تروریستی و اخراج ساکنان دائمی محکوم به جرائم جنایی که صرف تمام زندگی خود را در استرالیا و همسران و فرزندان.

“آن شکسته است از طریق سد” گفت: میشل پرورش, مدیر پیتر McMullin مرکز در Statelessness در دانشگاه ملبورن مدرسه قانون است.

“هنگامی که این بحث آغاز شده در دهه 1980 وجود دارد محدودیت از 10 سال زندگی در استرالیا در تبعید. وجود دارد که هنگامی که آنها تا به حال شده است در اینجا از 10 سال آنها شد ما مشکل است. در حال حاضر می توان آنها را تبعید و اگر آنها شده اند در اینجا از آنها 2 هفته,” او گفت:.

[استرالیا نخست وزیر در بازدید از خانواده های ویران آتش سوزی. آیا این خوبی نیست.]

تحت موریسون محافظه کار در دولت ائتلافی استرالیا رویکرد به اتباع خارجی متهم به جنایات شده است مشابه برخی از راه های که از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تطبیق آن موقعیت دشوار پناهندگی پناهجویان.

حقوق بشر سازمان ملل متحد کمیته یافت استرالیا در نقض میثاق بین المللی حقوق مدنی و سیاسی برای برگزاری پناهجویان در بازداشت های طولانی مدت.

بیش از 4700 خارجی جنایتکاران شده اند اخراج از استرالیا با بیش از شش سال گذشته با توجه به مقامات دولتی.

پاسخ دولت به روز سه شنبه تصمیم دادگاه بود خاموش. اقدام وزیر مهاجرت آلن Tudge گفت: این حکم به نظر می رسد برای ایجاد یک رده جدید از کسی که “نه یک شهروند استرالیایی تحت تابعیت استرالیا عمل می کنند و نه یک غیر شهروندی.”

“وزارت امور را در نظر بگیرید بهترین روش برای بررسی موارد دیگر که ممکن است نهفته باشد,” او گفت:.

ادامه مطلب

آخرین صعود استرالیا با شکوه Uluru

بومیان می گویند Uluru مقدس است. گردشگران عجله به ضرب و شتم یک پیاده روی ممنوعیت trashing آن است.

در استرالیا, دولت, بچه های بومی 53 بار بیشتر احتمال دارد به حبس از دیگران

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im