Austin Tice: مغلوب ساختن پیشی جستن تماس در سوریه برای آزادی ما روزنامه نگار

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام سوریه برای آزادی روزنامه نگار آمریکایی Austin Tice که رفت از دست رفته در این کشور نزدیک به هشت سال پیش و اعتقاد بر این است که بازداشت شده توسط رژیم سوریه.

“ما یک نجیب زاده جوان Austin کردن مشق و عمل و ما در حال کار بسیار سخت با سوریه به آن را دریافت. ما امیدواریم که دولت سوریه انجام خواهد داد که” آقای ترامپ گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه.

“سوریه, لطفا با ما کار می کنند. ما قدردانی شما اجازه او را,” او اضافه شده است.

Mr کردن مشق و عمل رفت و گم شده در سوریه در ماه اوت سال 2012 در حالی که گزارش ها در این کشور و جنگ داخلی در روز قبل از روز تولد 31. او اعتقاد بر این بود دستگیر شده توسط دولت سوریه در خارج از دمشق با این حال مقامات سوریه را علنا رد هر گونه آگاهی از محل نگهداری او.

“فکر می کنم در مورد آنچه که ما انجام داده ایم. ما خلاص بدست داعش خلافت. ما انجام داده ایم زیادی برای سوریه” آقای ترامپ گفت: در درخواست.

وقتی پرسیده شد که توسط یک خبرنگار که آیا او می گفت او می دانست که آقای Tice سابق دریایی, کهنه سرباز, هنوز زنده است آقای, مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “نه من نیستم. اما ما در حال تلاش برای پیدا کردن که.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>